Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kritikák
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó
View previous topic :: View next topic  
Author Message
johnlennin

PostPosted: Tue May 22, 2007 9:01 am    Post subject: Reply with quote

Hawkeye wrote:
johnlennin wrote:
na, csak megértettétek.
tévedsz.

Erre mit mondjak: baszd meg. Ha nem fogtad föl, mi a gond a hülye szavazásoddal, az rólad vall.
Back to top
View user's profile Send private message
Hawkeye

PostPosted: Tue May 22, 2007 2:40 pm    Post subject: Reply with quote

Bendegúz wrote:
A szavazásra adható válaszok leplezetlen egyoldalúsága nekem sem tetszik. Nem is szavaztam, mert nem volt mire.

ok. a helyedben én is ezt tettem volna.

Bendegúz wrote:
De ez nem megoldás!

mint már nagyon sokszor : ahol szándék van a megoldásra, ott lehetőség nincs, ahol pedig beleszólási lehetőség van, ott megoldási készség nincs

Bendegúz wrote:
Aggódva figyelem, ahogy a Kukac mind nagyobb népszerűségét propagandacélokra használjátok.

Lehet konkrétan?

johnlennin wrote:
Erre mit mondjak: *** meg. Ha nem fogtad föl, mi a gond a hülye szavazásoddal, az rólad vall.

1. az MKP nem tett semmit a helyzet megoldásáért (az "egyezzenek meg, az lesz a legjobb"-féle dumát nem tartom tettnek)

2. senki az MKP-ből nem volt képes állást foglalni egyik vagy másik oldalon annak ellenére, hogy rengeteg idejük és lehetőségük volt a tájékozódásra. Itt elsősorban Biró Ágnesre mutatnék, aki állítólag kultúráért felelős alelnök.

3. remélem azt pedig nem akarod velem elhitetni, hogy semmi közük hozzá?
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Page 11 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum