Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jégkorong VB
Goto page Previous  1, 2, 3

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NT

PostPosted: Thu May 07, 2009 11:02 am    Post subject: Reply with quote

Egyszer, valamikor réges-régen Parajdra érkezve meglepődve láttam, hogy kihalt a falu. Akkor már nem nagyon érdekelt a foci, mivel a magyar labdarúgás már komoly gyorsulásban volt a lejtőn, így aztán csak a szállásunkon tudtam meg, hogy román-magyar derbi van. A kocsmában fél órát kellett várni a sörünkre, de szólni nem lett volna ildomos. Merthogy ott nem volt kérdés, hogy kinek szurkolnak. Persze, az egy másik világ. Nagyon messze van. Honnan is?
Attila

PostPosted: Thu May 07, 2009 1:13 pm    Post subject: Reply with quote

"Nem figyeltem komolyabban a magyar hokit az elmúlt években, a válogatottból is csak négy-öt embert ismertem, mégis valahogy úgy éreztem, ők a gyengébbek, meg mégis ők a magyarok, ezért én nekik fogok drukkolni." (N. A. az Ášj Szóban)

Tudjátok az én nevelésem el lett rontva. Á‰n, ha egy meccsre megyek, ahol tudom, hogy a mieink játszanak, akkor nekik drukkolok. Ergo, ha asztaliteniszezünk Kína ellen, akkor nem csak azért drukkolok a magyar csapatnak, mert gyengébb, hanem azért, mert ők a mieink, hogy pontosabban értse az ilyen ember, mi az övéik vagyunk.
Az, hogy szemen köpték, az tényleg nem volt úri cselekedet. Á‰n sem gratuláltam volna neki egyébként ahhoz, hogy az ellenféllel slattyog. Ez van!
Ez ugyanúgy rendben van a szememben, mint, amikor a hétvégén a komáromi KFC drukkerei a hazai meccsen éljeneztek mikor szpíker bemondta a cseh - szlovák hokieredményt.
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Sport All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum