Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

UltraWebes FTP probléma!

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Tudomány, technika, informatika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DarkManX

PostPosted: Thu Sep 15, 2005 10:20 am    Post subject: UltraWebes FTP probléma! Reply with quote

Biztosan, ti is hallottatok róla, észrevettétek, hogy a magyarországi Ultraweb nevű ingyenes webtárhely-szolgátató megszüntette a tárhelkyekhez való FTP hozzáférést a kölföldi felhasználók számára. Ugyanis állítólag visszaélések történtek FTP-n keresztül. Gondolom közöttetek is van olyan, akinek weblapja ésetleg más fontos cucca van az UltraWebnél. Ezért kérek öltleteket, hogy hogyan lehetne meggyőzni az UltraWebet, hogy az FTP újra elérhető legyen. Á‰n egy webes petícióra gondoltam. Az UltraWeb fórumában már rengetegen próbálkoztak, de a cég nem reagált a hozzászólásokra. Szóval ha valakinek van valami megvalósítható, használható ötlete, jelezzen! Mert ha jól gondolom, ez az ügy sokunkat érint itt a Felvidéken. Nos???
Back to top
View user's profile Send private message
DarkManX

PostPosted: Thu Sep 15, 2005 10:29 am    Post subject: Reply with quote

Ja, a www.petitiononline.com-on lehetőség wan webes petíció létrehozására. Ha jól tudom, ide került fel az a petíció is, amit a Magyarországon a UPC kábelTV-nek szólt, mert levette a műsoráról a Spongyabob Kockanadrág című mesét. Végül elérték, hogy vissza tegyék!
Ezért ha van itt valaki jó angolos, az csinálhatna egyet, mert én nem tökéletesen igazodok ki rajta és nem akarom elbénázni.
Back to top
harlequin

PostPosted: Thu Sep 15, 2005 10:31 am    Post subject: Reply with quote

probald itt: www.peticio.hu
Back to top
harlequin

PostPosted: Thu Sep 15, 2005 10:34 am    Post subject: Reply with quote

vagy az egeszet megkerulhetned egy Mo.-i ftp proxyval pl.
... bar nem egyszeru talalni olyat, amihez kapnal hozzaferest... de ha van Magyarorszagon ismerosod gyors internet hozzaferessel, probald ot rabeszelni :o)
Back to top
Hackie

PostPosted: Fri Sep 16, 2005 7:23 am    Post subject: Reply with quote

DarkManX!
Van megoldás...tudom nem ugyanaz mintha pl. Total Commanderrel, vagy más FTP-s progival töltenéd fel a cuccokat a tárhelyre, de van beépített ún. "FTP feltöltés" az Admin felületem, az UW-nek! Nem valami szuper dolog, de több mint a semmi! Smile
Ja és még örüljünk, hogy legalább tárhelyet enged regisztrálni az UltraWeb, mert idén január vagy februárban (már nem emléxek pontosan) a konkurens ATW tárhelyszolgáltató azt is megszabta, hogy külfölfdi IP-vel már nem lehet oldalat csinálni. Aki régebb óta csinált azét szerencsére nem törölte, de én is ha kell valami, akkor vagy megkérem M.O.-i ismerőseimet, vagy pedig tudok jobbat:

http://madpage.com
Soha a rohadt életbe nem törlik a 100 MB tárhelyet és nincsenek reklámok! GYORS! Tudom nem érdemes Warez oldalakat rátenni vagy bármi, de azért saját oldalakhoz tökéletesen megfelel! sok sikert!
View user's profile Send private message Visit poster's website
e1

PostPosted: Sun Sep 18, 2005 5:12 am    Post subject: Reply with quote

H§t nemtudom, hogy ki garantálja neked, hogy soha az életbe le nem törlik, de ám legyen. Azok akinek ez nem elég meggyőző, ajánlom, hogy invesztáljanak bele évi 238 koronát és lehet nemzetközi végződésű 100MB tárhelyű domainjük. Bővebb infó nálam, ha esetleg több érdeklődő lenne, akár saját szerveren is lehet a honlap, ahol a tárhely pár koronáért majdhogynem korlátlan.

U.i.: Á‰s hogy miért írom ezt? Mert be akarok lőni egy saját webszervert, de annak a két oldalacskának amit futtatok nemigazán érné meg... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Hackie

PostPosted: Sun Sep 18, 2005 2:13 pm    Post subject: Reply with quote

Komolyan hogy nem törlik! jó egy kicsit vakmerő voltam, hogy soha a rohadt életbe nem törlik...de nekem 2 éve van rajta 40 oldal regisztrációm, mind a 40 fut! és eddig még senkinek nem töröltek. a szabályzatban is benne van hogy még illegális cuccokért sem, szóval, eléggé megbízható Smile
DarkManX

PostPosted: Sat Sep 24, 2005 11:20 pm    Post subject: Reply with quote

hackie köszi a címet, kipróbálom. a webes FTPjüket ismerem de nem ér semmit, proxyt meg tényleg nehéz találni!
Back to top
Hackie

PostPosted: Tue Sep 27, 2005 6:12 pm    Post subject: Reply with quote

igazán nincs mit Very Happy

huhú de régen szóltam hozzá má a témákhoz, kezdeünk egy kicsit punnyadni! mi az oka? suli? munkahely? Laughing Surprised
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Tudomány, technika, informatika All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum