Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Internet Explorer vs. Mozilla Firefox (esetleg más?:wink: )

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Tudomány, technika, informatika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hackie

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 2:45 pm    Post subject: Internet Explorer vs. Mozilla Firefox (esetleg más?:wink: ) Reply with quote

szintén egy kis felmérés, hogy melyiket találjátok jobbnak a 2 közül??

én 3 évig az IE-t használtam a böngészők közül, meg is voltam "elégedve", amíg 1 hónapja nem mondták h próbáljam ki a Fájörfoksz-ot, merthogy az gyorsabb...először a szöveget aztán a képeket szép sorjában tölti le és jeleníti meg, nemúgy mint az IE hogy mindent egyszerre akar húzni!
a bajom most csak az vele hogy hetente (néha pár naponta) megesik, hogy leáll a Firefox és hibajelentést ír ki, ekkor elveszik az összes cookiem és Temporary fájlom amit letöltött, hogy a későbbiekben gyorsabben be tudja olvasni az oldalat! Sad Ez az egy a gondom vele eddig 1 hónap alatt.

próbáltam már Operát, Maxthon-t is, de egyik sem bizonyult eléggé stabilnak nálam, lassú volt és viszonylag bonyolult volt a megoldása...beengedték a Spy-okat, reklámokat és ezeket a férgeket...de ez az énv éleményem!

más valaki szerint???
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hawkeye

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 3:04 pm    Post subject: Reply with quote

Az Operát kb. 3 hónapja használom aktívan. Eddig semmilyen probléma nincs vele. Megjegyzésnek talán csak annyit, hogy 30-40 nyitott ablaknál gyakorlatilag leáll - de ez nem életbevágó.
A Firefox nem rossz, de néha meghülyül.
Az IE a régi klasszikus, de semmi pozitívuma nincs az előző kettővel szemben.
Használtam még az Avant Browsert. Ez se rossz, csak éppen "ráépül" az IE-re, így biztonságilag nem a legjobb - de az IE-t ez is magasan veri.

Ami pedig a "szemét beengedését" illeti, az IE-n kívül mindent be tudtam állítani úgy, hogy blokkolja, amit kell miközben jelenítse meg, amit akarok.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
VukLuxKlan

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 3:21 pm    Post subject: Reply with quote

Az Opera nem rossz,de sajnos a javás dolgoknál néha "meghülyül",a Maxthon egy nagyon jó kis böngésző,de a FireFoxxal ellentétben nincs letöltés vezérlője,sőt ez idáig a FireFoxon kívül egyikben sincs.
De jövőre jön az Explorer 7.0ás...majd meglátjuk...
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Tudomány, technika, informatika All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum