Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

A Kukac.sk függetlensége
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Kukac
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NT

PostPosted: Wed Jun 07, 2006 5:55 pm    Post subject: Reply with quote

Nem értem, mit kell ennyit körözni egy kérdés felett? Ki állította, hogy a Kukac független? Csak annyira az, mint ahogy azon sajtótermékek, melyeknek szintén a fejlécében olvasható, hogy független napilap. Á‰s azt elhiszitek? Ha el, csak azért, mert hinni akarjátok. Gondoljatok a diabetikus materializmus alaptételére: A lé határozza meg a huzatot.
botond

PostPosted: Wed Jun 07, 2006 7:28 pm    Post subject: Reply with quote

Felvidek legnagyobb politikai seggnyaloja a seggnyalas helyett inkabb a mezesbodont nyalhatna es ne probaljon itt fenyegetodzni egy Hazafinak.
Egy motoros kis buzi medvebocs probal itt kioktatni olyan embereket, akiknek o meg a bokaig sem er. Egy tehetsegtelen kis bugris, akinek cegbevetele a nyelvenek csattogas frekvencia fuggvenyetol fugg.
Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
jclayton

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 11:02 am    Post subject: Reply with quote

Hawkeye:
Nem számítottam rá, hogy leveszed a bannert, mindenesetre köszönöm. Kellemesen meglepődtem.
...elnézést, ha én is átcsúsztam a személyeskedésbe - nem veled, mint magánemberrel volt problémám, hanem a közvélemény-kutatás eredményének tálalásával. (megjegyzem, a közzététel az rendben van. Akár egy bannerban. De akkor korrekten is kell feltüntetni, miről van szó).

-jc-
vencel

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 11:49 am    Post subject: Reply with quote

A kukac független adminje ......
Back to top
abraka

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 12:16 pm    Post subject: Reply with quote

A három admin, háromszor, három felé húz,
magyar emberek, csak úgy magyarosan, vagy nem?
Remélem Mátyusföld autonómiájában megtudtok eggyezni,
vagy abban sem.?! Jobb maradni a sok hűhó semmiért elméletnél,
mert kényelmesebb és nem persze nem is ráz, csak a frásszt
hozza minden józanul gondolkodóra.
Mata_Hari

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 2:11 pm    Post subject: Reply with quote

Nos utoljára még „összemataharizok” valamit.
Nem hagy nyugton, hogy Hawkeye ismét csúsztat, de inkább FÁ‰LREVEZET!!!
Mi olvasható a banner helyén?
Sajnos a banner, amelyik még nemrég ezen a helyen közölte a szavazási eredményeket, többekben olyan indulatokat váltott ki, ami fejetlen vádaskodásba torkollott....

Tehát Hawkeye szerint az „ezekből nem kérünk” és a „Duray és 4 társa” nyílt támogatása szavazási eredmény!!!!!

Több dolog is kérdéses ezzel a felméréssel kapcsolatban, például a hasonló IP-kről csak 1 szavazatot ismert el Hawkeye, ha netán egy kávézóban ugyanarról a gépről többen szavaztak egymástól függetlenül, akkor csak 1 érvényes szavazatot gyújtött be a jelölt....

Nos ez a bannert lecserélő félrevezetés véglegesen távozásra bírt!
Adieu
Back to top
Bendegúz

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 2:33 pm    Post subject: Reply with quote

Ennek semmi sem elég jó!

Elmegy, ha van banner, elmegy, ha leveszik, aztán mégis az lesz a vége, hogy ittmarad nekünk!

Amennyiben mégis maradna-aminek roppant mód örülnék, mert igen érdekes színfoltja a portálnak-megszámolhatná először is, hány embert jelent a "Duray, és 4 társa" összesen. Ha több jön ki neki, mint négy, akkor izé van...

Ha a négyből(ami három!) az egyik Bugár Béla, akkor szintén izé van, de ennek belátása már olyan megfeszített szellemi munkára késztetné aranyoskánkat, amitől jóindulatom jeléül megkímélem.
Back to top
kerekes

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 3:01 pm    Post subject: Reply with quote

Mata_Hari wrote:
Nos utoljára még „összemataharizok” valamit.

Quote:
Mata Hari hazudik, szándékosan csúsztat és írásából sugárzik az irigység és a gyűlölet. Tegnap este LL Kolonban volt lakossági fórumon, Mata Hari miért nem mentél oda és tettél fel LL-nek pár kérdést?
Quote:
Igen, erre válaszolj te seggfej, csak lapítasz mint a tetű, az ilyen tetvektől van tele az egész ország, akik elbújnak és csak a nyáluk csöpög miközben elélveznek, ha meglátják Lajos nevét. Lehet, hogy szegény Mata ezért írja le annyiszor Lajos nevét, mert közben meg lihegve élvezkedik. Oh lajoooooos, laaaajooooooos!!!!

Matahari, szerintem te azért távozol, mert nem tudod megválaszolni a feljebb leirtakat. A saját csapdádba estél. Sajnállak...[/url]
Back to top
Almos

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 3:12 pm    Post subject: Mata Harinak: Reply with quote

Te! Ennek már megint nincs sapkája! Twisted Evil

Avagy: füstszűrőset vagy füstszűrő nélkülit?

a nyuszi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bigman

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 3:49 pm    Post subject: Reply with quote

abraka wrote:
A három admin, háromszor, három felé húz,

A fórum ettől szép......
teddybear

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 4:11 pm    Post subject: Reply with quote

botond wrote:
Felvidek legnagyobb politikai seggnyaloja a seggnyalas helyett inkabb a mezesbodont nyalhatna es ne probaljon itt fenyegetodzni egy Hazafinak.
Egy motoros kis buzi medvebocs probal itt kioktatni olyan embereket, akiknek o meg a bokaig sem er. Egy tehetsegtelen kis bugris, akinek cegbevetele a nyelvenek csattogas frekvencia fuggvenyetol fugg.
Evil or Very Mad

Ha vki kopkod, ne csodalkozzon, ha visszakopnek Laughing

Gyava vagy botond, egy senkihazi, mert ha ilyen jol ismersz (seggnyalo vagyok, motoros kis buzi, tehetsegtelen kis bugris - bar cegem az nincs...), valszinuleg mar kellett valaha talalkoznunk, akkor miert nem jottel oda hozzam, es mondtad meg a szemembe a velemenyed? Legkozelebb ne legy gyava, embereld meg magad kerlek, es mutatkozzal mar be nekem, mert te tudod, hogy kit anyazol, en viszont nem tudom, ki anyaz engem. Ha egy csopp kis onbecsules es tisztesseg szorult beled, akkor ezt megteszed. Ha nem, hat nem Smile , nem gond Smile
Back to top
botond

PostPosted: Fri Jun 09, 2006 10:23 am    Post subject: Reply with quote

teddybear wrote:
Legkozelebb ne legy gyava, embereld meg magad kerlek, es mutatkozzal mar be nekem, mert te tudod, hogy kit anyazol, en viszont nem tudom, ki anyaz engem. Ha egy csopp kis onbecsules es tisztesseg szorult beled, akkor ezt megteszed. Ha nem, hat nem Smile , nem gond Smile

Back to top
botond

PostPosted: Fri Jun 09, 2006 11:41 am    Post subject: Reply with quote

Lépés a sikerhez

Back to top
happy

PostPosted: Fri Jun 09, 2006 12:32 pm    Post subject: Reply with quote

Barak wrote:
"Elképzelhető, hogyan pofára estek ettől a párt idült ellendrukkerei, akik a világháló virtuális hordóin is arról szónokolnak hetek óta, hogy le sem kell baltázni a majdani voksolást... "

http://www.ujszo.com/clanok.asp?cl=159490

Re:

Last edited by happy on Fri Jun 09, 2006 2:38 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bigman

PostPosted: Fri Jun 09, 2006 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Laci! Ez nem zsidózás, ez buzizás!!! Wink Wink Wink Wink Wink
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Kukac All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum