Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Van-e szándék a változtatásra a felvidéki politikai él
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bigman



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 1667
Location: Nagymegyer

PostPosted: Sat Mar 03, 2007 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

Lenin wrote:
Bugár Béla egy felelösségteljes politkus, aki tudja, hogyan kell pártot építeni, és ahhoz kiválogatni a megfelelö embereket. További 4 évig maradjon az MKP elnöke!


Lenin elvtárs ,neked nem az anyád mellett kéne feküdnöd már régen???
_________________
Bár zord a harc,de megéri a világ....
Back to top
View user's profile Send private message
parlagi



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 184

PostPosted: Sat Mar 03, 2007 9:41 pm    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:
Elsiklottam a tartalom miatt a tartalom felett, de parlagi felszólitására elkezdtem a véleménycserét.


Ezt meg viszont én nem értem. Hogy van ez?

és légyszi ne hivatkozz rám! Ha nem érdekel a téma, akkor ne szólj hozzá...


vencel wrote:
Magunk között, a te testületed értékeit is lenyúlnák a csak négy évben gondolkodó kalandorok. A statisztikai gauss görbe szemetet is felszinre karikáz.


Ezen az alapon mindennemű igyekezet a demokratikus - demokratikusabb rendért teljesen hiábavaló, mert mindig lesznek valakik akik félre viszik ...
A megoldás: a demokráció felett (is) állandóan őrködni kell !!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
parlagi



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 184

PostPosted: Sat Mar 03, 2007 10:06 pm    Post subject: Reply with quote

Mata_Hari wrote:
... renitens barátom, 1 hónap kevés idő, hogy nyitásra kényszeríts egy centralista diktatórikus pártot, a márciusi kongresszuson semmi változás nem történik, csakis pozícióharc lesz!!!!
A jelenlegi MKP sose lesz emberközeli és sose fog megújulni!!!
Ez az amire fel kell hívni a figyelmet a fórumokon, és valahogy fel kell nyitni a szemét a tisztességes Felvidéki Magyar Népnek.


De egyszercsak el kell kezdeni a MEGTISZTULÁST...
és abban igazat adok renitesnek, hogy ha ti kemény,székely leszármazott zoboraljaiak elindultok - valami koncepciót kidolgozva- nem tud titeket senki megállítani Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
renitens



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 92

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 11:47 am    Post subject: Reply with quote

parlagi wrote:
De egyszercsak el kell kezdeni a MEGTISZTULÁST...
és abban igazat adok renitesnek, hogy ...


Te parlagi, te nekem gyanús vagy... Rolling Eyes ezzel nagy egyetértéseddel.
Azért helyettem ne írogass ... Exclamation Embarassed

(máskülönben kösz, főleg, h. kiugrasztottad a "nyulat" ... mármint vencelt, de bevallom jobban örülnék, ha kritizálnád az irományaimat ... Wink - de nem azt mondtam, h. rombolnád, mint ahogy itt egyesek teszik... Sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mesziadam



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 2

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 12:12 pm    Post subject: Bugár Béla véleménye a koszovói elszakadási törekvés Reply with quote

Sziasztok!

Á‰n felháborÁtónak tartom, azt, hogy Bugár Béla nem ért egyet a koszovói elszakadási kÁsérletekkel.Szerintem ezt át lehetne ültetni Szlovákiára, hogy mindenki ott éljen ahová való. Á‰s ez nem nacionalista vélemény,ez magyar vélemény de úgy látszik akkor a KMP nem támogatja a revÁziós törekvéseket ami eléggé elszomorÁtó
Back to top
View user's profile Send private message
renitens



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 92

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:
Nomármost, ha kivülről indul a "forradalom", akkor valóbam csak a gruppenszexi axiómára számithat renitens ezzel kapcsolatban, (az emkápés saját maga feladja a pozicióját, mert nem akar kimaradni). Itt azzal van a gond, hogy gruppenszexből kéne gruppensexbe átvándorolni, amiröl viszont a vicc már nem szól.



én viszont ezt a "gruppenos" rész nem értem... Embarassed
Megmagyaráznád?


Mata_Hari wrote:
Á‰n mint ELNYÛHETETLEN néhány éve tesszük a dolgunkat, de mint látjátok az elvbarátaim még anonimként sem jelentkeznek a fórumokra, ebből aztán nem egyszer kemény szócsata van, sőt besz.ari alakoknak is letessékeltem néhányukat, bár az MKP-s dolgokban egyetértés van közöttünk.


Talán pont ez az új lehetőség / ötlet megmozgathatná őket ... Exclamation

A BG -vel már beszéltem, de nem nagyon lelkesen reagált ... Confused


Mata_Hari wrote:

A nyitrai MKP alapszervezetek, de más helyi és járási szervezetek többségének vezetősége úgy állt össze 2000 óta, hogy megfeleljen Ladányinak, ....
.... El kell indítani egy „ellenzéki“ újságot, jöhet a nyitrai WWW, 2002-ben az MKPsok csúnya vereséget szenvedtek a helyi választásokon, amiben szerepe volt a WWW újságnak!!!!



Hagyd ezt itt - légyszi - erre van saját topicod...
Meg NE ÁLMODOZZ - egyelőre -, első lépés az összefogás, majd a források felkutatása, stb. és majd akkor jöhet az újság Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abraka



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 1956

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 12:36 pm    Post subject: Reply with quote

Nagyon szeretnék benne hinni, hogy MKP megújítható úgy, hogy felvállalja pl.az autonómia ügyet, a Benes dekrétumok átértékelését, stb olyan dolgokat, amelyek a FMN jogtalanságán változtatni tudna és asszimilációs ellenes politizálás hirdet. Ilyen pártba még be is lépnék, de a józan ész azt diktálja nekem, azok az emberek akik ezt eddig is megtehették volna, még ma sem hajlandóak ezen változtatni, bebetonozták magukat a pártjukba, akkor csak egy dologban tudok segíteni, a betonozással, de úgy hogy többet már ne tudjanak ártani a FMN-nek. Egy dolgot tudomásul kell venni, most van lehetőség változtatni a dolgokon, ha megint egymásra mutogatva ezt elhalasztjuk, utódaink ezért bizonyára tisztelni minket nem fognak.
_________________
www.commorakozigaz.shp.hu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
renitens



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 92

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

abraka wrote:
Egy dolgot tudomásul kell venni, most van lehetőség változtatni a dolgokon, ha megint egymásra mutogatva ezt elhalasztjuk, utódaink ezért bizonyára tisztelni minket nem fognak.


Tehát mi a tehendő?
Próbáld megszervezni azt a bizonyos 5-7 TENNIAKARÁ“ összejöttét - MÁ‰G LEHETÕLEG A KONGRESSZUS ELÕTT-, aztán legalább Te elmondhatod, h. MEGTETTED AMI TÕLED TELLETT Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abraka



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 1956

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 1:26 pm    Post subject: Reply with quote

renitens írta:
Quote:
Tehát mi a tehendő?
Próbáld megszervezni azt a bizonyos 5-7 TENNIAKARÁ“ összejöttét - MÁ‰G LEHETÕLEG A KONGRESSZUS ELÕTT-, aztán legalább Te elmondhatod, h. MEGTETTED AMI TÕLED TELLETT Felkiáltás Felkiáltás Felkiáltás


Nézd én két járható utat tudok elképzelni, ami a dolgokat az akarati szintről, a megoldás irányába képes elmozdítani. Hogy mi fog lezajlani március 31-én Komáromban, az már csak a résztvevőkön múlik.

1. egy tüntetést meg lehetne hirdetni, szervezni ott ahol a kongresszus lesz, tehát így bátorítani azokat akik esetleg egy effajta bátorításra várva eddig nem mertek cselekedni, mégha azon az áron is, hogy a mostani kongresszust ellehetetlenítik, a vezetőséget elzavarják és meghirdetnek egy új tenniakarókból álló kongresszust.

2. hagyni a dolgot a maguk medrében folyni és egy új párt gyors szervezésébe fogni.
_________________
www.commorakozigaz.shp.hu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
renitens



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 92

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 1:40 pm    Post subject: Reply with quote

abraka wrote:
1. egy tüntetést meg lehetne hirdetni, szervezni ott ahol a kongresszus lesz, tehát így bátorítani azokat akik esetleg egy effajta bátorításra várva eddig nem mertek cselekedni, mégha azon az áron is, hogy a mostani kongresszust ellehetetlenítik, a vezetőséget elzavarják és meghirdetnek egy új tenniakarókból álló kongresszust.

2. hagyni a dolgot a maguk medrében folyni és egy új párt gyors szervezésébe fogni.


nem értek veled egyet

(és gondolom azért írsz abszurditásokat, mert ez sokkal kényelmesebb...
"én szívesen tüntetnék - résztvennék/belépnék új pártba, csak valaki csinálja - szervezze meg" ...
erre mondják, h. alibizmus Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abraka



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 1956

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 2:00 pm    Post subject: Reply with quote

Mi ebben az abszurditás, egy tüntetés megszervezése, meghirdetése, alkotmányos joga bárkinek, akár egyedül is megteheti, csupán be kell jelentenie.

Az új párt létrehozása pedig bizonyos szinten már folyamatban van, sajnos az új törvények 500.000 Sk és 10.000 aláíráshoz kötik. Tehát a háttérzenét kell először is bebiztosítani.

Nem hinném, hogy én alibizmusi politizálást folytatnék, hibákat én is elkövetek, de ismered csak az. a személy követ el hibát aki valóban tesz is valamit. ...
Ha segíteni akarsz küldj egy belső üzenetet.
_________________
www.commorakozigaz.shp.hu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
parlagi



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 184

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 7:54 pm    Post subject: Reply with quote

renitens wrote:
Te parlagi, te nekem gyanús vagy... Rolling Eyes ezzel nagy egyetértéseddel.
(máskülönben kösz, főleg, h. kiugrasztottad a "nyulat" ...


Szivesen. Csak érdekelt a véleménye.

Ami pedig a nagy egyetértésemet illeti, most már nem is értek veled egyet.
Az abraka hozzászólására én nem úgy reagáltam volna. Hiszen a javaslata nem zárta ki a tiédet. Szerintem vette a lapot, te meg nem ... Cool
(hacsak nem folytatjátok priviben Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
botond



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 514

PostPosted: Mon Mar 05, 2007 9:08 am    Post subject: Reply with quote

Szerintem a Duray "likvidaciojanak" a lenyege abban rejlik. hogy ha a Belank megszebadul a Miklostol akkor az MKP koalicioskotesi koeficiense megnol. Most a SMER -re gondolok. Elobb -utobb Ficonak a "peniszen" fog kijonni a haldoklo Meciar es a fasiszta Slota-fele koalicio!
Back to top
View user's profile Send private message
parlagi



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 184

PostPosted: Tue Mar 06, 2007 10:13 pm    Post subject: Reply with quote

Figyelj renitens!

Most a hétvégén voltak MO-on a kisebbségi önkormányzati választások.
Nemtom figyelted-e, de az a model itt is megvalósítható lenne.
Mit szólsz?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Attila



Joined: 27 Oct 2014
Posts: 810

PostPosted: Wed Mar 07, 2007 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Asszem, hogy nekünk nem a magyarországi önkorm. minta a kiinduló alap. Ezt 1920-ban kellett volna meglépnünk. A véltoztatási szándék kiinduló pontja meglátásom szerint másutt keresendő.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Next
Page 3 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group