Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kis sunyi kukacos cenzúra
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó
View previous topic :: View next topic  
Author Message
happy

PostPosted: Sun Jul 01, 2007 12:32 pm    Post subject: Kis sunyi kukacos cenzúra Reply with quote

Hová tüntek az "ISZ horror show" topik elsö 10 oldaláról a hozzászólásaim? Egészen a "C++-os sztoriig", ahol is valóban tévedtem, és valóban inkább engem állít be a topik menete a kevésbé jó érvekkel rendelkezönek, az elsö 10 oldalól minden jó és ütös hozzászólásom eltünt!!!

Nem szégyenlitek magatokat!!! Kinek volt az ötlete ez?? Vencel, Hégli v. Hawkeye? Egyik sunyibb mint a másik.

Kitöl ez az ötlet Hawkeye, tán Szabó Lacikától...? Á– szokott ilyesmiket csinálni az ujszo fórumon. A régebben írodott, kényes jellegü hozzászólasok utólagos, suba alatti törlése, amit azok írója csak nagy ritkán szokott észrevenni. Az újonnan a fórumra érkezök viszont már nem látják azokat... és ez a leglényegesebb...

Idáig is nem kis gyanakodással fogadtam ezt a "megható" ISZ sztorit, de most már teljesen hiszek is benne, hogy az egész egy nagy csalás, a közvélemény félrevezetése, és a jól kendözött igazság egészen máshol van! Mert aki mellé az ujszo meg Molnár Norbi áll, ott többnyire ganajság megy - tudhattam volna... csak az folytatódik, ami az elmúlt 8 évben már gyakorlat volt....

PS: Sajnos Hawkeye rossz munkát végeztél, a topiklistában ugyanis a topikszerzö továbbra is én vagyok, a bevezetö hozzászólás meg vencelé? Embarassed Embarassed Opsz..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hawkeye

PostPosted: Sun Jul 01, 2007 4:35 pm    Post subject: Re: Kis sunyi kukacos cenzúra Reply with quote

happy wrote:
Hová tüntek az "ISZ horror show" topik elsö 10 oldaláról a hozzászólásaim?

volt 2 topik ugyanarról a témáról. egyszerűen összekapcsoltam őket...te nagy pirosbetűs sunyi seggdugasz
happy

PostPosted: Sun Jul 01, 2007 4:46 pm    Post subject: Reply with quote

Lassan a testtel Hawkeye koma. Nekem ne kotyvassz itt össze vissza topikokat suba alatt. Mert megváltoztatod ezzel azt, ahogy értettem a dolgokat. Mire volt jó ez a mix?? Á‰s mikor történt?

Mellesleg úgy eltüntetted az elejét, hogy még most se találom. Söt, nemcsak én, de ezek szerint más se, máskülönben már lehurrogtak volna. Vagy tán az eltüntetés volt a cél, Hawkeye koma?

Last edited by happy on Sun Jul 01, 2007 4:50 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hawkeye

PostPosted: Sun Jul 01, 2007 4:49 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
Lassan a testtel Hawkeye koma. Nekem ne kotyvassz itt össze vissza topikokat! Mert megváltoztatod ezzel azt, ahogy értettem a dolgot. Á‰s mire volt jó ez a mix??

Mellesleg úgy eltüntetted az elejét, hogy még most se találom. Vagy Ttán ez volt a cél, Hawkeye koma?

http://www.kukac.sk/portal/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=18090#18090
Hawkeye

PostPosted: Sun Jul 01, 2007 6:20 pm    Post subject: Reply with quote

...és ezt a topikot átrakom pár napon belül a "kritikák"-ba
Mata_Hari

PostPosted: Tue Jul 03, 2007 11:59 am    Post subject: Reply with quote

Dehogy kis sunyi, NAGY SUNYI MANIPULÁLÁS, medeék már lassan túltesznek az újszós Szabóóóóócskán!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Hawkeye

PostPosted: Tue Jul 03, 2007 8:10 pm    Post subject: Reply with quote

Mata_Hari wrote:
Dehogy kis sunyi, NAGY SUNYI MANIPULÁLÁS, medeék már lassan túltesznek az újszós Szabóóóóócskán!!!!!!

sajnállak
teddybear

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 4:45 pm    Post subject: Reply with quote

Nem gondoltam volna soha (dehogynem), de tenyleg mukodik a kukac-cenzura. Mert ugye, nem csak az szamit cenzuranak, amit kitorol vki, hanem inkabb az, ha azt megvaltoztatja sajat szajize szerint.

A parameter domanjenek megvaltoztatasa is ilyeten cenzuranak szamit. Ugyanis, ha valaki (pl. en szoktam) belinkel ide a kukac.sk-ra a parameterrol vmit, akkor a www.p.a.r.a.m.e.t.e.r.sk cim helyett az jelenik meg, hogy "Barak-fele-para/..." - es utana folytatodik a normal cim. Smile

Gyerekek, olcso trukk, jo poen, de nyilvanvalo cenzura. Nem szep, nem szep... Az, hogy fuggetlen felvideki forumportal, mar csak a neveben letezik az oldalnak, a gyakorlatban nem az, nem igaz, Hawkeye? Cool

Ime egy pelda, Szilvassy legujabb kommentarja:

http://www.parameter.sk/paravelemeny/felfoghatatlan
Back to top
Dalnok

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 5:16 pm    Post subject: Reply with quote

teddy drága, szerintem inkább olvasd el ezt a Szilvássy kommentárt,és tegyük fel a kérdést:meddig rombolnak még ezek a minden hatalmat kiszolgáló mocskos kommunisták??
Back to top
vencel

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 11:38 pm    Post subject: Reply with quote

Teddy.... ne légy már paranojás. Valami hiba van a php ben ..

én is ide copyztam a becses linket .... 2 szer is ....és lám nekem is interpretálja a descriptionst másnak ... de a link müködik.

Barak-féle para/paravelemeny/felfoghatatlan
Back to top
Hawkeye

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 7:07 am    Post subject: Reply with quote

teddybear wrote:
A parameter domanjenek megvaltoztatasa is ilyeten cenzuranak szamit.

a kukac nem elég jó nektek, csak egy rakás sz.rnak tartjátok. de arra azért megfelel, hogy a mesterműveiteket itt reklámozzátok.
...na ezért a para.
botond

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 7:25 am    Post subject: Reply with quote

Azok ugatnak akik az Oskukacot letiltattak......fenyegetessel!

www.parameter.sk
Back to top
VukLuxKlan

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 9:15 am    Post subject: Reply with quote

...eggyetértek Botonddal...néha előjön a Kukac cenzúrás dolog,de ez hülyeség és minket Kukacokat csak úgy nem lehet írtani...az ősKukacot is csak azért tudták "becsukatni", mert az admin egy fiatal srác volt és nem állt mögötte senki...
teddybear

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 8:43 am    Post subject: Reply with quote

VukLuxKlan wrote:
...eggyetértek Botonddal...néha előjön a Kukac cenzúrás dolog,de ez hülyeség és minket Kukacokat csak úgy nem lehet írtani...az ősKukacot is csak azért tudták "becsukatni", mert az admin egy fiatal srác volt és nem állt mögötte senki...

Botond, egy rosszindulatu marha, na de te, Vuk, nem gondolhatod komolyan, hogy nekunk barmi kozunk volt akarmilyen forum bezarasahoz?!?!

Barki, aki ezt allitja, hazudik.

Hawk, tartalmilag eleg nagy rakas szarnak tartom a kukacot, de azt hiszem ezzel a velemenyemmel nem vagyok egyedul - persze, ennek ellenere igenis meg szoktam nezni, ugy ahogy a tobbi szarnaktarto is.

De tudod mit, titeket minosit az, ha a mi portalunk linkjet megmasitod, es pl. a kurucinfojet nem...

Ne is valtoztasd vissza, jobb reklam ez igy, hidd el Smile)) Koszonom.
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 8:51 am    Post subject: Reply with quote

teddybear wrote:
VukLuxKlan wrote:

Botond, egy rosszindulatu marha, na de te, Vuk, nem gondolhatod komolyan, hogy nekunk barmi kozunk volt akarmilyen forum bezarasahoz?!?!

Barki, aki ezt allitja, hazudik.

Hawk, tartalmilag eleg nagy rakas szarnak tartom a kukacot, de azt hiszem ezzel a velemenyemmel nem vagyok egyedul - persze, ennek ellenere igenis meg szoktam nezni, ugy ahogy a tobbi szarnaktarto is.

De tudod mit, titeket minosit az, ha a mi portalunk linkjet megmasitod, es pl. a kurucinfojet nem...

Ne is valtoztasd vissza, jobb reklam ez igy, hidd el Smile)) Koszonom.

Tomcat vagy más idelinkelt irasai érdekesek.... nem Õ linkelgeti ide ... (hanem az érdekességet felfedező)

barak laszlo irásai érdeket képviselnek, realitást ferditenek.... az idelinkelés itt arra szolgál, hogy reklmozza a tartalmilag helytelen irást.... és vagy saját maga, vagy te linkelgeted ide az irományt ...

ettől függetlenül a description átirása szerintem meggondolkodtató

udv
vencel
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó All times are GMT
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum