Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SNS provokatör-e abraka?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nehezfiu

PostPosted: Tue Aug 21, 2007 10:45 am    Post subject: SNS provokatör-e abraka? Reply with quote

Nem tetszett a vencelnek, hogy kisiklattam a szép, elvi és megható autonómiadumát az "abraka topikokban", hátakkor legyen meg az akarata, vitatkozzon ill. vitatkozzanak csak a népek ott zavartalanul az abrattyal. Nem fogok ott tovább "szabotálni". Ha nem zavarja öket, hogy továbbra is számos fontos kérdés abrakk felöl megválaszolatlan maratt, vitatkozzanak csak. Felölem! Jut eszembe erröl: akik már voltak Thaiföldön, azok tudják, hogy a legszebb, arrafele férfiakra vadászó prostik egytöl egyig transzvesztiták. Sok férfi annyira elkábul a szépségüktöl, hogy eszébe se jut ellenörizni a "lényeget", hagyja magát ámítani, csábítani, majd az ágyban kap tölük idegsokkot. Amit én csinálok itt, igen, az valójában egyfajta "odanyúkálás" - a lényeg ellenörzésére. Nem gentlemani, bunkó, egyáltalán nem elegáns, mégis nagyon fontos tevékenység.

Ki is tehát ez az abraka? Derítsük ki, míg a többiek az autonómiadumáival vannak elbüvölve a többi topikban. Ami engem zavar:

1. Nem tudom miböl él
2. A felesége hejszlovák
3. A kilencvenes években a felesége állítólag Matica gyülésekre járt (ellenörizetlen info)
3. A gyerekeit szlovák iskolába járatta
4. Á– maga se tud rendesen magyarul
5. A semmiböl bukkant fel, viszont épp azután, amikor 2006ban az SNS újraegyesült.
6. A "Felvidék autonómiája" topikban röhejesnek találta a magyar nyelvben a "mekegést" (a "e" betük halmozott használatát), ami nagyon erös szlovák befolyásra enged következtetni a családjában.

Vajon mi motiválhatja öt, miért pont egy ilyen ember harcol a déli területek elszakadásáért????

A megválaszolandó kérdés tehát: SNSnek dolgozó provokatör-e abraka vagy se? Minél több, pro és kontra argument ideírása több mint szívesen fogadott!

PS: a topikhoz csatoltam szavazást is (lásd fent)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zoltan

PostPosted: Tue Aug 21, 2007 1:43 pm    Post subject: Re: SNS provokatör-e abraka? Reply with quote

Magam részéről ezt a topicot a kultúráltság és az emberi értékek teljes szennyének tartom. Aki ugyanezt gondolja, az csak tegyen ide két felkiáltójelet. Köszönöm.
Back to top
vencel

PostPosted: Tue Aug 21, 2007 2:07 pm    Post subject: Re: SNS provokatör-e abraka? Reply with quote

nehezfiu stilusa nehez....

de olyan topikot nyit amilyet akar. (amig az admin nem mondja, hogy ezt ne)

nehezfiunak ajanlom:
Szóval provokatör-e abraka?

topik:
MKP a szlovákiai magyarság szeméttelepe
2007. Január 19. Péntek, 17:46

Quote:
abraka wrote:
.....
Ha Bugár Ášr is olvassa Kukacot, a honlapunkon keresztül üzenhet, hajlandó vagyok első lépcsőben, a kölcsönös tisztelet megadása fejében titokban is találkozni bármikor, bárhol.

Akkor, még egyzser:

peldaul szerintem:
Szándék, koncepció, hitelesség
mkp 2,2,6
abraka 10,?,1

nomármost, teljesen naivak lennénk, hogy ha nem úgy tekintenénk egypár dologra ....... hogy, mivel a felvidéki magyarság nem lojális (néhány egyed szerint) szlovákiával szemben ...igyekezet lehet, itt ott hiteles intézmények élére dôvernikeket ültetni. Nincs most kulcs arra, hogyan is lehetne a hitelességet mérni ezekben az igyekezeti időkben.

,.... tehát én sem találkoznék Veled, .... de kiváncsian olvasgatom az irásaidat....

üdv
vencel

Abrakarol a véleményem nem változott ... viszont tisztelni kell ...... pld. a szólásszabadságot.

Az abraka hitelességére pedig akkor derül fény, ha megnyilnak majd az archivumok .... Smile ismét Smile)

üdv
vencel
Back to top
View user's profile Send private message
abraka

PostPosted: Tue Aug 21, 2007 2:47 pm    Post subject: Reply with quote

Engemet ez a topic nem zavar, bevallom a "nem" szavaztokhoz egyet beteszek, mert ez az igazság. Ki hiszi, ki nem ez se zavar, aki valós nem létező írásbeli anyagokkal be tudja bizonyítani, hogy SIS-es ügynök vagyok, dobja rám az első követ. Egyébként tudom, hogy hihetetlen fog tünni, de KSÈ-ben sem voltam, se azt ©TB-ben, gondolom ezt már sokan kikeresték. Majdnem elfelejtettem "kis iszkra" az voltam, becsülettel bevallom csak a többség nyomásának engedeskedve léptem be 6 éves koromban, bár az se tudtam mi a nyomás (20 éves koromig), a többségnek pedig azokat tartottam akik 7 éves koromban a verés tényének a rám gyakorolt nyomása alatt jogtalanul kikényszerítették, hogy jogos tulajdonomat az édesanyám által nekem adományozott pénzen vett "nanukot", azonnali hatállyal átadjan a többséget képviselő egyéneknek.
Addig is itt a kukacban megpihenek, míg előkerülnek azok a rusnya dokumentumok (komáromi Don Quijote). Wink
nehezfiu

PostPosted: Tue Aug 21, 2007 2:58 pm    Post subject: Reply with quote

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Adj már egy zsebkendöt! Kösz..

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Nem tehetek róla, néha olyan érzelgös vagyok. Olyan szépen leírta.

Frrrrrrrrrprrrrrfrrrrrr!

De most, hogy kifújtam az orrom, és visszakattant az agyam is normálba, továbbra is azon jár az eszem, amit a bevezetöben írtam. Abratty megin csak kábítani próbált, a lényegeset most is úgy kerülte, mint macska a forró kását. Számos kérdés továbbra is megválaszolatlan maradt. Hallod, abratty?!
Back to top
nehezfiu

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 3:58 pm    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
abraka wrote:

Milyen új generációról beszélsz, egyenlőre csak egy van azokat az MKP-ban keresd és segédszerveiben.
Mi eddig minden költséget saját zsebből fedeztünk, tudom, hogy megjelentek különböző információk ilyen, meg olyan vállalkozók támogattak, vagy támogatnak minket. Nem igaz egy sem. Csáky is alattomosan a Tv-ben tett rá célzást el is terjedt, meghát hogy a SNS támogat minket (Csáky rémálma) ezt is sikeresen terjesztik. Ágy nem lehet az MKP-val együttmúkódni, se számítani reájuk, de természetesen ez nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy egyes személyekkel ne tartsunk fel bizonyos szintű kapcsolatokat.

Akinek nem inge, ...............

Abratty te g*n*j!

Last edited by nehezfiu on Thu Aug 23, 2007 6:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
johnlennin

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 4:28 pm    Post subject: Reply with quote

A topik témájához: a pokolba vezető út is jó szándékkal...
...nincs rosszabb, ha a tehetségtelenség akaraterővel...
Back to top
nehezfiu

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 4:43 pm    Post subject: Reply with quote

Bárcsak igazad lenne haver. De én nem marhabüzt hanem csótányszagot érzek!!
Back to top
nyomkereso

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 5:28 pm    Post subject: Reply with quote

abraka temaban ha megengedik, egy ujabb velemeny a korkep blogrol:

http://korkep.blogspot.com/2007/08/ha-autonmia-akkor-csak-bsza-fle.html
Back to top
nehezfiu

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 5:40 pm    Post subject: Reply with quote

Hát ez klassz, pláne az aláhúzott rész.

Quote:
Feltételeztem, tömérdek könyvet olvasott el a témában, esetleg a sikeres autonómiájáról híres Aland-szigeteken volt ösztöndíjas, cserediák, vagy saját költségen merészkedett ki oda a témát tanulmányozni... De valószínűleg nem, illetve nem hiszem... Bósza úr ettől sokkal modernebb úriember, aki a 21. század minden vívmányát használja ki érdekünkben.

Mert mit kellett olvasnom a Hospodárske Noviny-nek adott interjújában? Első olvasatra azt hittem, ez valami vicc. A riporter azon kérdésére hogy "Mikor kezdett el az autonómiáról elmélkedni?", ezt felelte: "Körülbelül másfél évvel ezelőtt bepötyögtem a számítógépemben a keresőbe az autonómia szót. Tulajdonképpen így kezdődött". Hm, mit is lehet erre mondani?

Á‰n csak azt, hogy kéthete én is bepötyögtem a számítógépembe, hogy "SNS AND provokatör AND KGB AND módszer AND konspiráció AND mesterfok AND DFÁ–T AND bejegyzés AND elutasítva", aztán tulajdonképpen így kezdödött - ez a topik.
Back to top
teddybear

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 6:56 pm    Post subject: Reply with quote

alljon itt abraka temaban egy parabarak is, ha mar nyomkereso is bebiggyesztett ide ilyet Smile))

http://parameter.sk/blog/barak/szerintem-kell-meg-egy-part-vagy-nehany
Back to top
haho7

PostPosted: Fri Sep 21, 2007 10:54 am    Post subject: Azért Délföldről igy az MKP se beszélt Reply with quote

Azért Délföldről igy még egy Bugár Béla sem mert beszélni. Az önrendelkezésről nem mert beszélni az MKP sem ily nyiltan. A magyarok hibája, hogy sokszor ott is keresik az ellenséget ahol nincs.-mondta az egyik barátom. Nos addig amig nem bizonyitható, hogy bűnös én ártatlannak vélem. Az ártatlamság vélelme mindenkinek jár, mindenkit megillet! Á‰n sosem a személyért, hanem mindig az eszméért küzdöm. A küzdelmem vagy küzdelmünk most irányuljon az önrendelkezésre. Ezért szavaztam nemmel, mert nem hiszem, hogy ügynöke a szlovákoknak. Ezt ő maga is elmondta leirta és nincs okom kételkedni amig az ellenkezője nem bizonyitható...
Sok sikert kivánok neki és a dél-fölvidékieknek az önrendelkezésért való küzdelméhez!
Back to top
nehezfiu

PostPosted: Mon Nov 26, 2007 2:47 pm    Post subject: Reply with quote

A bekiabálóból, avagy miért pont egy bukott vállalkozó lépett be a politikába azért, hogy megmentse a magyarságot az asszimilációtól meg minden rossztól(...)

Quote:

abraka: Sajnos a hülyülésedre több időt már nem tudok szánni, azt hiszem mindenre válaszóltam, ezzel veled egyenlőre befejeztem, ha majd meggyógyultál, lehet hogy értelmesebb vitákat is folytathatunk
2007. November 26, 15:34

abraka: Gondold ahogyan akarod, de egyenlőre csak a saját családomat lopom meg, ha ezt gazdagodásnak lehet nevezni akkor legyen igazad
2007. November 26, 15:31

nehezfiu: Betegség..? Ahogy vesszük. Soha nem volt olyan benyomásom, hogy egészséges vagy... meg senkinek se, aki olvassa a hozzászólásaidat.
2007. November 26, 15:31

abraka: Na és ehhez mi közöd, ha már tudni akarod betegség végett hagytam abba. Ennyi elég, most már épp itt az ideje, hogy inkább te rólad beszéljünk
2007. November 26, 15:29

nehezfiu: Ja és ez egyre érthetöbbé teszi a motívumaidat: nem tenni valamit a közjóért, hanem csak meggazdagodni, ugye abrakk? Ugyanaz a szar mint az MKP..
2007. November 26, 15:29

nehezfiu: Jelen pillanatban nincs semmid se. Uff...
2007. November 26, 15:22

abraka: PL. a lelkinyugalmad végett, óriáscégeknek (CSFR)csináltunk külföldön kiállításokat. Egy kisebbet itt Komáromban is 1992 CASH névvel, ezen főleg környékbeli vállalkozók vettek részt, három országból, ez volt KM az első nemzetközi kiállítás. Ennyit a palacsintasütésről UFF
2007. November 26, 15:17

abraka: Nekem, hogy megnyugtassam a lelkedet nemzetközi cégeim voltak, tucatnyi alkalmazottal. Most talán ne menjek részletekbe.
2007. November 26, 15:15

abraka: Szerintem egyenesen a piactéri vécés nénitől származnak, ahogyan a palacsintasütés is. Az az egyik fiam vállalkozása volt én csak besegítettem neki.
2007. November 26, 15:13

nehezfiu: Szó sincs itt "magamfajtákról"! Az infoim helyböl, a komáromi piactérröl származnak. Ott azt sok mindenki megfordul, sok mindent elmesélve (az informátoromnak). Ne kivánd, hogy mindet nyilvánosságra hozzam, te csótány.
2007. November 26, 12:05

abraka: Zoltán, hogy ki nehézfijju azt Hawkeye megtudná mondani, de őt köti a moderátori "esküje".
2007. November 26, 11:39

abraka: Nézd nehézfijju egyszer minden kiderül és te a gyűlöleted és a hazugságaid alatt fogsz roskadozni, de ha megkérsz, hogy segítsek felállni, segíteni fogok, mert ez az egyedüli őt ami a megmaradáshoz elvezet.
2007. November 26, 11:35

abraka: Á‰s ezt kik mondják, a te fajtád, akkor megnyugodtam.
2007. November 26, 11:35

nehezfiu: Amúgy Komáromban azt pletykálják rólad, hogy nem vagy egyenes ember, ergo semmi MKP alternatíva nem vagy, úgyhogy nem fogod vinni semmire. Á‰n ettöl itt még tovább mentem. De hogy kapa vagy az biztos, lezárhatod a boltod, p*csa se lesz belöled a politikában.
2007. November 26, 9:56

nehezfiu: Ez egy anonym fórum f*szikáim. Semmi közöd hozzá te csótány, hogy ki vagyok! Mi se tudjuk, ki vagy valójában, úgyhogy az is lényegtelen, én ki vagyok valójában. Egy gyakran elérzékenyülö férfi vagyok, ez minden, amit tudnod kell rólam..
2007. November 26, 9:53

zoltan: szerintem kössünk fogadásokat, hogy ki is a nehézfiú.
2007. November 26, 9:51

abraka: Ja és: "A gyűlölet magától visszaszáll azokra, akik táplálják."
2007. November 26, 8:18

abraka: Happy te vagy nehézfijju, vagy nem. Tisztázz magad, ha azt mondod, hogy nem én elhiszem, ha nem mondasz igazat, a te fejed fog fájni, az enyém tiszta marad, ahogyan most is az.
2007. November 26, 8:14

abraka: Neki sikerült, én még nem tudom, amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten.
2007. November 26, 8:10

dalnok: abraka, nem te vagy a Hugo Chavez?
2007. November 25, 21:58

vencel: jo a hazafi blogja:)
2007. November 24, 16:58

abraka: akik pénzért, vagy komplexusaik kielégítése végett mindenre képesek. Ennyi, ők ilyenek. Saját hibáikat másokkal szeretnék megfizettetni.
2007. November 24, 14:11

abraka: Engemet nem érdekel, hogy ki és mi a nehérfijju, ő képviseli azokat, akiket Jókai Mór Ridegváryaknak nevezett,
2007. November 24, 14:11

bigman: az lényegtelen!!
2007. November 24, 9:29

VukLuxKlan: ...csak nem viking a nehézfiú???
2007. November 24, 9:06

Back to top
haho7

PostPosted: Wed Nov 28, 2007 10:25 am    Post subject: Nem lettem okosabb Reply with quote

Sajnos az itteni hozzászólásokból nem lettem okosabb, inkább azt vélem, hogy az egyik fél bujkál a másik eléggé nyílt kártyákkal játszik, mert közszereplő! A közszereplő ugye Bósza János, aki vállalkozó volt és a mai MKP-ben nagyon sok vállalkozó van, de általában a választáson egyes pártoktól indulásnál is ez az arány! Õk mernek vállalkozni, mert nem annyira kötöttek....
A háttérből és pletykákból, hírkapásokból még nem az következik, hogy az mind igaz?! Nem biztos, hogy aki a csontot tartja az is ette meg!....Lehet az régész is...stb...
Back to top
stranger

PostPosted: Sun Jan 20, 2008 6:05 pm    Post subject: Reply with quote

Talán nem kellene ennyit törödni ezzel a fajankóval(nehízfiúval),úgy sem lehet kivédeni,hogy az ilyen idétlenek meg ne jelenjenek ott ahol vérszagot éreznek,márpedig ahol történnek a dolgok ott megesik,hogy egy két csepp a földre kerül.
Nehéz fiú,semmi alapod nincs ahhoz,hogy megkérdöjelezd Bósza úr szándékait,csak puszta találgatások amiket itt rosszabb napjaidon elpufogtatsz,az ilyen értelmetlen sárdobálás bármelyikünket utolérheti,bárkit be lehet feketíteni 1nap leforgása alatt,még téged is.
Szóval próbáldd meg összeszedni magad,mert az ilyen nagyfiúhoz ez már nem mérvadó.
Szóval ez a topictéma részemröl szennnylapokon se állná meg a helyét.
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld All times are GMT
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum