Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SNS provokatör-e abraka?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld
View previous topic :: View next topic  
Author Message
abraka

PostPosted: Tue Mar 03, 2009 7:01 am    Post subject: Reply with quote

törölve
nehezfiu

PostPosted: Wed May 20, 2009 8:27 pm    Post subject: Reply with quote

Jól sejtettem már régóta, hogy töke lehet itt a menyasszonynak.. Tessék csak újból végigolvasni a topik bevezetö hozzászólását..

Mertha az alábbi igaz, akkor az is nagyon valószínü, hogy Bósza is ugyanazon exSISes, SNShez közeli körök kreatúrája mint Cséfalvy, lévén egy ideig közösen "autonomizáltak" Cséfalvyval.

http://ujszo.com/online/kozelet/2009/05/20/volt-kem-all-az-autonomia-mogott-reszletek-a-csutortoki-uj-szoban

Quote:
A Szlovák Információs Szolgálat (SIS) egykori vezető munkatársának a számítógépéről küldték el az autonomista törekvéseiről ismert Harmónia AT polgári társulás alapszabályát – derült ki abból a dokumentumból, amely felkerült a mozgalom honlapjára. Eszerint a szervezet programtéziseit tartalmazó dokumentum elektronikus változatát Igor Cibula hozta létre, éspedig a Volt Hírszerző Tisztek Szövetségének (ABSD) számítógépén.

Igor Cibula jelenleg a Volt Hírszerző Tisztek Szövetségének az elnöke. A kilencvenes évek derekán lépett ki az SIS-ből, addig a hírszerzés vezetője volt. Egyes értesülések szerint személyesen régóta ismeri Slotát, az elmúlt időszakban állítólag többször is találkoztak. Cibula ezt tagadja, saját bevallása szerint Slotát már évek óta nem látta. Neve viszont felbukkant Malina Hedvig pere kapcsán. Roman Kvasnica védőügyvéd ugyanis az üggyel kapcsolatban Cibula kihallgatását is követeli. Az SIS egykori munkatársa korábban kiadónkat is beperelte, amiért nem közöltük válaszát arra a cikkre, amelyben Kvasnicától olyan idézeteket tettünk közzé, melyek összefüggésbe hozták őt Malina Hedvig botrányával.

Azt, hogy neve felkerült a Harmónia honlapjára, nevetségesnek nevezte. Lapunknak először azt nyilatkozta, hogy vélhetőleg valamilyen lejárató kampány része az egész, két órával később már módosított korábbi álláspontján. Cséfalvay Pál, a Harmónia AT elnöke a botrány hallatán szintén értelmetlenül csóválta a fejét. Ma délután Cibula nevét a Boss szó cserélte fel az oldalon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abraka

PostPosted: Thu May 21, 2009 6:20 am    Post subject: Reply with quote

Lukács tibike, látom örül a lelked, gyorsan kibújtál a zsákból.
Ide is beteszem azt a hozzászólásomat, amit az Ûjszóba is betettem, mielőtt még Lukács Tibike pezsgőbontásba kezdene.
Quote:
Hol a bizonyíték
Bósza János | 2009. május 21. csütörtök 08:16

Mielőtt hülyeségeket írtok gondolkozzatok. A Nomos regionalizmusba lépett be cséfalvay és már ott bomlasztott, én azért léptem ki ,nézzétek meg a honlapunkat, rengeteg bizonyíték van arra, hogy mi is történt, történik. Cséfalvay az autonómia tervezetét még a Nomos érában dolgoztatta ki, titkolna a nevet, ki csinálta, pontosabban ezek szerint egy hamis nevet adott meg, mert azt állította, hogy a Selye egyetemen egy fiatal tanár készítette. ezt egy márciusi 2008 Nomosos vezetőségi gyűlésen mikor felelősségre vontam, miért a vezetőség háta mögött, vezetőség tudta nélkül munkálkodik magyarázatot már nem tudott adni. Az én lejáratásomra törekedett mindenütt, a Fórum intézetben is elhíresztelte rossz az én autonómia tervezetem (ezt vele ellentétben én csináltam), JOJ-nak nyilatkozott, hogy azért terjeszti a Nomos nevében a saját autonómia tervezetét, mert az enyém megvalósíthatatlan és rossz, ami nem igaz, milyen érdekes ezek után kezdett Á–llős lejárató nyilatkozatokat tenni. Mikor megtudtam, hogy rajta van egy bizonyos nyilvános listán ki is léptem a nomosból, hogy ne hozhassanak össze vele, többiek elfogadták és alapítottak nélkülem egy új PT. Ha nem vettétek volna észre a szombati zászlóbontásukon még a beszédemet sem mondhattam el (parán is olvasható), nem engedte azzal, hogy csak a profik szólhatnak hozzá. Akkor hogyan lehet a nevemet összemosni az övével. Talán az én multamban van valami titkolni való, aki tudja kivele. Ha lett volna a szisznek erre három év nem volt elég. a Cséfalvayn keresztül az én lejáratásomra törekednek.
Folytathatnám, de minek, mert nem a Cséfalvay ellen folyik ugyebár büntetőjogi eljár, hanem ellenem, holnap megint mennek kell kuhallgatásra, ha nem megyek be 1.500 Eurós büntetéssel fenygetnek. Tudják, hogy nincs pénzem megfizetni, így be kell hogy menjek. Itt nem Cséfalvay lejáratásáról van szó, hanem az enyémről. Ebből két jóakarói hozzászólásból is lehet tudni. Mert Cséfalvay tudta, tudnia kellett, hogy a nevét és multját összefüggésbe hozzák majd az autonómiával. Ti erre a sziszes szupermunkára ráharaptatok. Most már tudom mikor félidőben otthagytam a Harmónia zászlóbontását, miért kameráztak egészen az autonómig. Kellett neki a lejáratosti bizonyíték, hogy ott voltam, de ezt megtette a para is, el lehet olvasni mit is nyilatkoztam nekik, közben még nem tudhattam mi fog később történni. Most már biztos, hogy megyek a dutyiba az ország szétzilálása gyanánt, ti pedig azt helyett, hogy támogatnátok és bátran a lábotokra állnátok inkább nekem estek. Sajnállak benneteket, de én akkor is kiatrtok eltaposhatnak, de a lelkiismeretem akkor is tiszta marad, másokkal ellentétben.
Végezetül a Nomos regionalizmust meg lehetett volna menteni egy jó jogász kellett volna nekem nem volt pénzem, hogy megfizetthessem (én már minden anyagi forrásomat a három év alatt az autonómia ügy jogosságának a hirdetésébe fektettem, saját családomat loptam meg), neki a millióiból tellett volna rá, megtagadta a támogatást, hogyta veszni akkor Nomos Regionalizmus PT-t és most lejáratta az autonómia ügyét.
Elnézést a gramatikai hibákért, nagyon mérges állapotban írok.

Bigman

PostPosted: Thu May 21, 2009 2:56 pm    Post subject: Reply with quote

Látod , János előre figyelmeztettelek, vigyázz a görénnyel ,mert büdös,akkor nem hittél nekem!!! Wink
nehezfiu

PostPosted: Fri May 29, 2009 9:16 am    Post subject: Reply with quote

Spravodajská hra?
http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/2009/05/spravodajska-hra.html

Quote:
Keï pred niekoµkými dòami v kulturáku v Dunajskej Strede akési novovzniknuté obèianske zdru¾enie Harmónia AT deklarovalo svoj cieµ dosiahnu» autonómiu na juhu Slovenska, vyzeralo to len ako ïal¹ia dobre mierená provokácia. Podobných u¾ bolo niekoµko. Naposledy, keï pred niekoµkými mesiacmi podobná skupinka okolo nie práve úspe¹ného podnikateµa Jánosa Bószu zakladala Ju¾anskú radu pre sebaurèenie.
O èosi neskôr sa v¹ak objavili stopy a podozrenia, ktoré hlasom z Dunajskej Stredy pridali trpkej¹iu príchu». Na stránke zdru¾enia sa objavili jeho stanovy a ako zistili novinári z Ášj Szó, vytvorené boli na poèítaèi bývalého ¹éfa rozviedky SIS Igora Cibulu. V¹etci zainteresovaní sa zaèali vykrúca» a takmer ka¾dý deò padá nová verzia tohto príbehu.

...

Stanovy zdru¾enia Harmónia AT na jeho internetovej stránke viseli ako textový dokument. Taký, pri ktorom aj nie práve zruèný u¾ívateµ poèítaèa µahko zistí, ¾e jeho autorom mal by» Igor Cibula.

...

Spolu s niekdaj¹ím novinárom Petrom Tótom, ktorý bol krátky èas ¹éfom kontrarozviedky SIS, sú v bezpeènostných kruhoch pova¾ovaní za autorov spravodajských a diskreditaèných kampaní.
Keï novinári po prvý raz oslovili Cibulu, oznaèil túto informáciu za ohováranie. Neskôr tvrdil, ¾e spolupracovník jeho agentúry poslal zdru¾eniu Harmónia AT dokument, do ktorého omylom prekopírovali svoje stanovy. O pár dní pri¹iel s tre»ou verziou, podµa ktorej svojmu priateµovi daroval poèítaè, ale keï¾e s ním nevedel riadne narába», nezmenil si nastavenia. Niekto v¹ak nastavenia potom rýchlo zmeni» vedel, Cibulovo meno krátko po záujme novinárov v dokumente na stránke zdru¾enia nahradilo jednoduché BOSS.

...

Ani Cséfalvay nemá v tom celom úplne jasno. Pri na¹ej otázke najprv tvrdil, ¾e dokument prekladal zo slovenèiny do maïarèiny ich spolupracovník ¥udovít Palágyi a keï to celé prasklo, priznal sa, ¾e pracuje pre SIS. „On sa prezradil sám, prakticky, ¾e pracuje pre SIS-ku,“ tvrdí. Keï otázku zopakujeme, tvrdí, ¾e s autorom stanov alebo ich prekladu vraj o tom nehovoril. To, ¾e by poznal Cibulu, v¹ak rázne poprie.

Iba senzácia?:

„Som presvedèený o tom, ¾e pán Lajos Palágyi nepracuje pre SIS. Ani ja nemám ¾iadne kontakty so Slovenskou informaènou slu¾bou,“ zdôrazòuje bývalý spravodajský dôstojník Igor Cibula. „Medializovanie faktu, ¾e na stránke zdru¾enia Harmónia AT boli uvedené stanovy tohto zdru¾enia s mojím menom a so skratkou Asociácie bývalých spravodajských dôstojníkov, nehodnotím ako spravodajskú hru, ale skôr ako novinársku snahu o senzáciu,“ podotýka.

...
Back to top
abraka

PostPosted: Fri May 29, 2009 9:43 am    Post subject: Reply with quote

Nézd Lukács Tibike, Kamocsa gyöngyszeme. Podozrenie, vagy hazugság többnyire ugyanaz. Ez újság az autonómia ügyet már 2007-ben úgy mutatta be, hogy azt írták a főcímbe, "Provokujú". Lehet nem szeretni az autonómiát, lehet utálni azt aki hirdeti az autonómiát, de bizonyítok nélkül vádaskodni azt egy erkölcsös embernek nem szabad, azt csak a buták, az igazi provatőrök és a valódi rafinált eszközöket alkamazó sziszes ügynökök szokták. Akár magyar szinekbe bújtatva, akár demokratának álcázva, takarva az akkor is erkölcstelen dolog, inkorrekt viselkedés.
Az utóbbi hét hétben háromszor hivattak be a rendőrségre az ellenem adott slotaféle büntetőjogi feljelentésre. Te szerinted ezt is én rendeztem meg magam ellen ugyebárt, unatkozok, hát saját magamat az elvbarátaim segítségével megf....tom. Ennye-bennye ennyi rosszhiszeműség hogyan lehet benned.
Olvasd el és "tapsolj", sikerült az autonómia szót rehabilitálni:
http://www.commorakozigaz.shp.hu/hpc/web.php?a=commorakozigaz&o=slota_es_belousovova_bizonyitottan_hamisan_vaaskod_SKaa
nehezfiu

PostPosted: Thu Dec 10, 2009 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

habrakk wrote:
Most már biztos, hogy megyek a dutyiba az ország szétzilálása gyanánt, ti pedig azt helyett, hogy támogatnátok és bátran a lábotokra állnátok inkább nekem estek.

(fél évvel késöbb)

Hogy alakulnak a pereid Szlotával? Valahogy még mindig nem vagy abban a dutyiban..

Egy jól képzett ügynök úgy beszél, mint egy igazi radikális, úgy támadja az ellenségét mint egy igazi radikális, az egyedüli különbség egy igazi radikális és egy ügynök között az, hogy utóbbi a tetteiért sosincs igazán felelösségre vonva, soha nem szabnak ki rá huzamosabb és letöltendö börtönbüntetést.

PS: Bírnám, ha a fönököd ("a BOSS"), ezekután hirtelen úgy döntene, hogy a játék élethübbé tétele céljából egy idöre börtönbe kell majd vonulnod. Jót tenne a krónikus betegségeidnek..
Back to top
abraka

PostPosted: Thu Dec 10, 2009 7:01 pm    Post subject: Reply with quote

nehezfiu wrote:
habrakk wrote:
Most már biztos, hogy megyek a dutyiba az ország szétzilálása gyanánt, ti pedig azt helyett, hogy támogatnátok és bátran a lábotokra állnátok inkább nekem estek.

(fél évvel késöbb)

Hogy alakulnak a pereid Szlotával? Valahogy még mindig nem vagy abban a dutyiban..

Egy jól képzett ügynök úgy beszél, mint egy igazi radikális, úgy támadja az ellenségét mint egy igazi radikális, az egyedüli különbség egy igazi radikális és egy ügynök között az, hogy utóbbi a tetteiért sosincs igazán felelösségre vonva, soha nem szabnak ki rá huzamosabb és letöltendö börtönbüntetést.

PS: Bírnám, ha a fönököd ("a BOSS"), ezekután hirtelen úgy döntene, hogy a játék élethübbé tétele céljából egy idöre börtönbe kell majd vonulnod. Jót tenne a krónikus betegségeidnek..

csak elmentem, hogy Lukács Tibikének legyen miért szégyenkeznie, ha majd az igazszó és az igazság nevéven kulcscsörgetésbe és kabátforgatásba kezd pár év mulva. Ami neked játék, az nekem a szív igazsága.
VukLuxKlan

PostPosted: Mon Dec 14, 2009 9:29 am    Post subject: Reply with quote

...Budaházyról is azt írtad, hogy a titkosszolgálatnak dolgozik...de hiszen te is az egyik legnagyobb CÁ‰Gnek dolgozol vagy dolgoztál...Microsoft...és még ki ügynök...
nehezfiu

PostPosted: Mon Dec 14, 2009 11:05 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
...Budaházyról is azt írtad, hogy a titkosszolgálatnak dolgozik

Á‰s ezen véleményem azóta se változott. Bár vele élethübben csinálják, néhány hétre lecsukják, aztán kiengedik, ami viszont árulkodik, az sokszor a dolgok idözítése, és a furcsa, "véletlen" egybeesések.

Söt, amikor Vonát letartóztatták, és a földre teperték pár hónapja, majd úgy fényképezgették, "hentergös pózban", az is valahogy túl teátrális volt ahhoz, hogy echte legyen..

Pán Cibula, musíte poslat aj Bószu do väzenia, inác kto by vám uveril, ze je skutocne madarským iredentistom, co chce rozvrátit republiku.
Back to top
abraka

PostPosted: Mon Dec 14, 2009 1:57 pm    Post subject: Reply with quote

http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=c75e6db6b9&view=att&th=12588a78d275c5ac&attid=0.1&disp=attd&realattid=0.1&zw
nem_programozhato

PostPosted: Wed Jun 23, 2010 8:43 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.kukac.sk/portal/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=39955#39955

abraka wrote:
Egészségügyi okokból kifolyólag abbahagyom a fórumozást, kivonulok minden fórumból, az autonómia békés kikövetelést is átadom azoknak akik még mernek nagyot álmodni és békésen küzdeni az alkotmányos azonos jogokért. Á–rültem, hogy köztetek lehettem.

Bósza jános

Nocsak, nocsak, micsoda "véletlen", mindezt pont azon a napon jelented be "egészségügyi okokra" hivatkozva, amikor Radicová is épp bejelentette, hogy ö alakít kormányt, más szóval már biztos, hogy nem lesz SMER-KDH kormány SNS támogatással, más szóval már az is biztos, hogy az SNS kibukott a kormányból, és más szóval már az is tuti, hogy a SIS is új vezetést kap!

Az SNS és a titkosszolgálat által kreált nacionalista provokatör voltál Bósza, s most hogy kormányváltás történt, neked is leáldozott...

Szó sincs itt egészségügyi okokról, hanem kormány- és titkosszolgálati vezetöváltásról!
Back to top
View user's profile Send private message
beeblebrox

PostPosted: Fri Jul 02, 2010 8:52 pm    Post subject: Reply with quote

Ha abraka SNS-provokatőr, akkor minek nevezzük azokat komáromi birkákat, akik tétlenül nézik, hogy egy hónapon belül már másodszor a szájukba sz@rjanak?
Dalnok

PostPosted: Sat Jul 03, 2010 6:20 am    Post subject: Reply with quote

Abraka mai napon kivivta tiszteletemet, és akárki akármit mond róla, ugy viselkedett mint egy EMBER birkák közt.
Back to top
View user's profile Send private message
czuczor

PostPosted: Sat Jul 03, 2010 6:56 am    Post subject: Reply with quote

beeblebrox wrote:
minek nevezzük azokat komáromi birkákat, akik tétlenül nézik, hogy egy hónapon belül már másodszor a szájukba sz@rjanak?

Te ezen meglepődtél?! Tégy egyszer egy hasonlót és számold meg, azután, hogy hányan állnak melléd. Kalkulacskát ne vigyél, mert felesleges teher. Cool
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum