Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SNS provokatör-e abraka?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nem_programozhato

PostPosted: Sat Jul 03, 2010 7:42 am    Post subject: Reply with quote

Szóval elöször bejelenti itt, hogy "egészségügyi okokra" hivatkozva befejezi, pont akkor, amikor világossá vált, hogy új kormány lesz. Aztán a Fico-SMER banda még utolsó rúgásként nacionalistázik egyet, mielött mennie kell, s micsoda véletlen, ott terem a tót atyafi Bósza is, s ismét játsza az ellenállót. Akinek ebböl az jön le, hogy Bósza egy hös, nos, annál baj van egy "kicsit" a kritikus gondolkodással.
Back to top
View user's profile Send private message
Bigman

PostPosted: Sat Jul 03, 2010 8:32 am    Post subject: Reply with quote

nem_programozhato wrote:
Szóval elöször bejelenti itt, hogy "egészségügyi okokra" hivatkozva befejezi, pont akkor, amikor világossá vált, hogy új kormány lesz. Aztán a Fico-SMER banda még utolsó rúgásként nacionalistázik egyet, mielött mennie kell, s micsoda véletlen, ott terem a tót atyafi Bósza is, s ismét játsza az ellenállót. Akinek ebböl az jön le, hogy Bósza egy hös, nos, annál baj van egy "kicsit" a kritikus gondolkodással.

Te már vetekszel Mata Harival,minden gyűlöleted egy emberé!!Nekem is hagyhatnál belőle!!! Evil or Very Mad
beeblebrox

PostPosted: Sat Jul 03, 2010 8:44 am    Post subject: Reply with quote

nem_programozhato wrote:

Nem is az a probléma és a kérdés, hogy Bósza ott volt-e, vagy miért volt ott.
A probléma és a kérdés az, hogy miért CSAK ő volt ott...
abraka

PostPosted: Sat Jul 03, 2010 9:36 am    Post subject: Reply with quote

Kedves happy, nem progamozható, de inkább a tsiztességes polgári neveden szólítalak meg,
Kedves Tibor

Nézd igen bejelentettem, hogy abbahagyom és ez sajnos nem az én döntésem volt, se nem a sziszé, hanem az égiek döntöttek így.
Komoly egészségügyi problémákkal küzködök és ez napról napra romlik, de azért még írni olvasni egy kicsit járni tudok. Azért köszöntem el, mert nem tudom lesz-e még alkalmam megköszönni, hogy a magatok módján befogadtatok, mert itt közöttetek, hawkeye, bigman, dalnok, bendegúz és többiek, bocsi akit most nem neveztem személyesen köztetek tanultam meg fórumozni, véleménynyílvánítani és bizony sokatoknak köszönhetem azt, hogy a nézeteimet, sikerült olyan szintre felfejlesztenem, hogy megpróbálhassam másokkal megosztani. Mégegyszer ezért köszönet minden egyes kukacosnak, benne happynak is, mert ő is saját módján rengeteg olyan emberi hibámra figyelmeztetett, amire lehet, hogy későn jöttem volna rá. Egy biztos sohasem voltam semmiféle ügynök mégcsak a kommunista pártban sem voltam, nem is lehettem, úgy voltam SZM-s elnök, hogy a pártba az apám végett nem is mertek bevenni, mert a háború alatt kakastollas magyar csendőr volt az apám, életemben talán kétszer láttam, mégis végig kisérte az életemet a hagyatéka, kommunista szemmel nézve államellenes személy lettem. Most mindezt nem azért írtam le, hogy bárki megsajnáljon, ez az én keresztem nekem kell viselnem.
Minden cselekedetemmel és emberi hibáimmal együtt azon voltam, hogy a szlovák-magyar megbékélést elérjem és a jogegyenlőséget kiharcoljam a magyarok számára, erről az útról sohasem fogok letérni, ameddig erőm és energiám megengedi addig csinálom, most már csak korlátozott formában, de megyek a magam útján tovább. Tőlem csak 200 m-re van a Kossuth tér, ahová a szobrot elhelyezték, így módom volt kibotorkálnom és egy kis ideig akadályozni a szobor felállítást. Ennyi, se több se kevesebb. Majd hazamentem.

Happy, amikor mindenfajta bizonyíték nélkül sértegetsz, valójában nem is engemet bántasz azzal, hanem az ellen vagy akivel a tükörben találkozol naponta, saját életedet és tetteid ellenségévé váltál. Javulj meg, még rengeteg időd van rá, hogy megszeresd önmagadat, tiszteld az életet és hasznos legyél másokra nézve is.
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Belföld All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum