Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Molnár Norbert levelesládája

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Levelesláda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
happy

PostPosted: Wed Sep 19, 2007 10:06 pm    Post subject: Molnár Norbert levelesládája Reply with quote

A tegnapi bumm.sk interview által Molnár is(mét) belépett a közéletbe. Enyhén szuggesztív stílussal, szájában stílusosan cigivel, na és magyaros ISZ pólóba bújva (most már legalább tudjuk, miért írt 80 Pappot támadó cikket az objektív egyetlen napilapunk). Szóval, mint egy igazi intellektüell.. valójában az is.. lenne.. ha nem lenne olyan rövid pórázra van fogva.

Jut eszembe egy kérdés: melyik intellektüell v. müvész tekinthetö irodalmi v. müvészeti szempontból bünösnek? Netán ... mondjuk ... Francois Villon.. a gyilkos költö, aki viszont paradox módon a müveiben mindig a jó oldalán állt, és sohase hazudott?
Vagy inkább az az intellektüell, aki a magánéletben miden bizonnyal egy szimpatikus, rendes és tisztességes ember, ami viszont publicisztikai munkásságát illeti, hidegvérüen és folyamatosan hazudik, rendszeresen félrevezetve az olvasóit. Nos, kedves barátaim, az utóbbi, az utóbbi!

Igazából kérdésem most nincs is, akinek viszont lenne, az írja ide (válaszolni nem fog, de olvassa!!!)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
corleone

PostPosted: Thu Sep 20, 2007 6:57 am    Post subject: Reply with quote

happy (megint) írá:

Szóval, mint egy igazi intellektüell.. valójában az is.. lenne.. ha nem lenne olyan rövid pórázra van fogva.

Egy picit fogalmazd át, mert érthetetlen. A többi meg értelmetlen. De te azért mindenhez hozzá tudsz szólni!!!! Irigylésre méltó vagy Very Happy

apropó, azt a 80-at, légyszi, keresd ki és tedd ide fel, mert én nem találok 15-nél többet, abból is csak kb. egyet írt a Molnár, a többiben meg nem csak a Pappról van szó. Ha tévedtem, beismerem

happy:

...na és magyaros ISZ pólóba bújva...

hogy az mitől magyaros, kérlek magyarázd el nekünk

apropó2: ő talán vállalja a nézeteit, talán kiáll a nézetei mellett, talán nem köpönyegforgató, talán nem is érted miről írok
Back to top
View user's profile Send private message
VukLuxKlan

PostPosted: Thu Sep 20, 2007 8:36 am    Post subject: Reply with quote

...nem védem Happyt, de Corleone szoktad olvasni az újszót???
korifeus

PostPosted: Thu Sep 20, 2007 12:40 pm    Post subject: Reply with quote

Norbert. A Duna utcán kiképeztek rendesen az Á“magyar Mária siralom kohézióján, de sajnos lovagiasságból elégtelenre vizsgáztál.
A gentlemanus születik, azt nem úgy képezik ki.
Te nem vagy úriember, talán nem is voltál, de hogy nem is leszel az biztos.
Az úriember tartja a szavát ...
Back to top
corleone

PostPosted: Thu Sep 20, 2007 8:58 pm    Post subject: Reply with quote

happykém, utánanéztem. Pontosítok: 2006 szept. 4-től 46 cikk jelent meg az újszóban (papp sándor volt a keresett szöveg), abból egyet írt a molnár, x darab sima szivekről szóló értesítés volt és y darab szólt a szivekről is (bocs, de ezeket nem volt kedvem pontosan összeszámolni). ???tehát 1+x+y=46=80???.
A 80 pappot támadó cikk valahogyan még mindig nem jön ki nekem. max az az egy, amit 2006 decemberében írt a molnár. és még objektív is vagyok Wink

PS: ficósodsz, happy (vagy pappy?). durrogtatsz a levegőbe mindenféle bizonyíték nélkül. papp is ezt a módszert használja. érdekes.
Back to top
happy

PostPosted: Fri Sep 21, 2007 8:31 am    Post subject: Reply with quote

Ah, értem, tévedtem.... Az ujszo nem 80 hanem "csak" 50 Pappot g*cizö cikket írt pár hónap leforgása alatt.... Á‰s ha jól értem, ez már szerinted teljesen más kategória.... ugye, te kis lökött seggfej. A 80 becslés volt, öszintén szólva jobb dolgom is van, mint hogy azt számolgassam, pontosan hány g*cizö cikket hozott le az ujszo az ISZröl!

Á‰s nem azt írtam/kifogásoltam fentebb, hogy személyesen a Molnár írt 80 ISZ cikket, hanem hogy az egyetlen napilapunk hozott le ennyi cikket. Már rozumies? Vagy megismételjem még egyszer..?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pakerjon

PostPosted: Fri Feb 22, 2013 9:08 am    Post subject: Reply with quote

Hi, informative post.. thanks for sharing it..
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Levelesláda All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum