Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SIMON versus MEDE (Wanted Virtual Law Office)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zoltan

PostPosted: Tue Jan 29, 2008 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:

A házinyúlra nem lövést elmagyarázom. Zsolt perelt nem de? reklamálj nála..
üdv
vencel

A házinyúl vadászatának módszertanát Te hoztad elő. Ezt a topicot is Te inditottad. Ha rosszul tudom, javits ki.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vencel

PostPosted: Tue Jan 29, 2008 9:52 pm    Post subject: Reply with quote

Attila wrote:
Vencelem!
Házi nyúlra nem lövünk. Ebben igazad van. De mi van akkor, ha támad????

Ezt magyarázom ennek a Zoltánnak is....

Zoltan wrote:
]A házinyúl vadászatának módszertanát Te hoztad elő. Ezt a topicot is Te inditottad. Ha rosszul tudom, javits ki.

Mi az a hazinyul vadaszati modszertan? Szerintem te nem beszelni magyart.

A topikot én inditottam. Jogom volt hozzá.... van ilyen...

Amúgy kötelességnek is tartottam, mert a mundérbecsület védelmében sok dolog lett elhallgatva az elmúlt időszakban. ( a gyengének:mundérbecsület védelem és a házinyúlra nem lövünk szinonomák. ) De mégegyszer.... ilyet nem szabadna, hogy magyar magyarra támad, és kerületi elnök kerületi elnököt perel... zoltán ez nem szép dolog.... ha figyelmedet elkerülte volna a topik apropoja simon beadványa... barom egy tanacsadoja lehetett a simonnak.

rekapituláció

zoltan .. szerintem nyakig erdekelt vagy a dologban...

üdv
vencel
Back to top
View user's profile Send private message
zoltan

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 7:14 am    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:

üdv
vencel

Minden amit leirtál kivált bennem bizonyos érzéseket. Neked, mint elvakult belsősnek, ezek azonaban semmit nem mondanak. Annak, hogy az idézett mondatban egy nagyot tévedtél, pedig kifejezetten örülök.

U.i.: Simonnal egy pártban vagytok vezető beosztásban. Simon tettei, amit pártja nominánsaként tett, a párt tettei is. A párt tetteiért pedig minden tag felelős. A felelőséget a szabályzata határozza meg. Legyen ez végszó.
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 8:37 am    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
vencel wrote:

üdv
vencel

Minden amit leirtál kivált bennem bizonyos érzéseket. Neked, mint elvakult belsősnek, ezek azonaban semmit nem mondanak. Annak, hogy az idézett mondatban egy nagyot tévedtél, pedig kifejezetten örülök.

U.i.: Simonnal egy pártban vagytok vezető beosztásban. Simon tettei, amit pártja nominánsaként tett, a párt tettei is. A párt tetteiért pedig minden tag felelős. A felelőséget a szabályzata határozza meg. Legyen ez végszó.

simon védelmélben emeltél szót, a kritika célkeresztjébe véve kivetnivalóimat simonnal szemben, most pedig simon tetteiért felelőséget raknál a nyakamba. járj ki a friss levegőre.
üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 8:45 am    Post subject: Reply with quote

Az, aki nem neked nyal, nem biztos, hogy ellened nyal. A felelőséget az MKP-tól kérem számon. Tőled, mint tagtól, a pártban betöltött funkciód arányában.

U.i.: Mi volt az MKP stratégiája a nevesitetlen földekkel kapcsolatban? Mivel biztátok meg Simont a földekkel kapcsolatban? Mi volt az a határ, ameddig Simonnak szabad kezet adtatok? Az MKP csúcsszervei hányszor foglalkoztak ezzel a magyarokat nagyon érintő kérdéssel?
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 9:04 am    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
Az, aki nem neked nyal, nem biztos, hogy ellened nyal. A felelőset az MKP-tól kérem számon. Tőled, mint tagtól, a pártban betöltött funkciód arányában.

Nehogy már benyalj... a hideg futott végig rajtam.

zoltan wrote:

U.i.: Mi volt az MKP stratégiája a nevesitetlen földekkel kapcsolatban?

a lehető legrosszabb

zoltan wrote:

Mivel biztátok meg Simont a földekkel kapcsolatban?

semmivel... érdekütközetben ült az elnökségben, saját magának adhatta és szavazhatta meg a feladatokat.

zoltan wrote:

Mi volt az a határ, ameddig Simonnak szabad kezet adtatok?

lasd elöző válasz

zoltan wrote:

Az MKP csúcsszervei hányszor foglalkoztak ezzel a magyarokat nagyon érintő kérdéssel?

nem lényeges. ...

most az én kérdésem:
ezt irod a paralel topikban
Quote:
Azt vártam a kongresszustól, hogy új arcokat tesz a csúcsvezetésbe. Nem tett. Ugyanis ha végignéztetek a küldötteken, az mind annak a bizonyos öreg harcosnak a rozsdás fegyverei voltak.

hol nézhettél végig a küldötteken?

üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 9:13 am    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:

zoltan wrote:

U.i.: Mi volt az MKP stratégiája a nevesitetlen földekkel kapcsolatban?

a lehető legrosszabb

zoltan wrote:

Mivel biztátok meg Simont a földekkel kapcsolatban?

semmivel... érdekütközetben ült az elnökségben, saját magának adhatta és szavazhatta meg a feladatokat.

zoltan wrote:

Mi volt az a határ, ameddig Simonnak szabad kezet adtatok?

lasd elöző válasz

zoltan wrote:

Az MKP csúcsszervei hányszor foglalkoztak ezzel a magyarokat nagyon érintő kérdéssel?

nem lényeges. ...

üdv
vencel[/quote]

Az MKP teljes kórképe van ebben a válaszban. Az itt leirtakat nem Simonnak, hanem valaki másnak kell megmagyarázni a választóknak. Megvagyok döbbenve. Ha a többi, magyarságot érintő problémára kérdeznék rá ugyanigy, milyen lenne a válasz?

A küldötteket Komáromban láttam a kongresszus előtt. Nem voltam közöttük.
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 9:42 am    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:

Az MKP teljes kórképe van ebben a válaszban. Az itt leirtakat nem Simonnak, hanem valaki másnak kell megmagyarázni a választóknak. Megvagyok döbbenve. Ha a többi, magyarságot érintő problémára kérdeznék rá ugyanigy, milyen lenne a válasz?

A küldötteket Komáromban láttam a kongresszus előtt. Nem voltam közöttük.

Filózni azon, hogy mindenkinek saját lehetőségeihez képesti bizonyitványán kéne elgondolkoznia, vagy csoportos önmagunkbanézést a felvidéki zártrendszerben, tehát emkapes, nem emkapes, media, gyalogemkapes, nomenklatura, minisztereink, az elnökök, kulturálspénzek élvezői...stb.... fölösleges.

Á‰n megtettem, simon etikai felelőségvonása a szégyenpadon.... mi volt ezzel a problémád? mert önmagadnak mondasz ellent,

üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 10:02 am    Post subject: Reply with quote

A simoni felelőségrevonás időzitése volt a problémám. Az általad leirtak alapján azonban van egy olyan érzésem, hogy Simon gyalogkakukk volt egy játszmában. Az MKP és jelenleg még ismeretlen játékosok játszmájában. Itt kezdődik el a párt felelősége. Neked azonban erről többet kéne tudnod. Ha annyira tökös vagy, hozd nyilvánosságra azokat érdekellentéteket az elnökségen belül, amelyek a nevesitetlen földek ügyében megbénitották a pártot.
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 7:18 pm    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
A simoni felelőségrevonás időzitése volt a problémám.

Etikai bizottságra adtam az ügyet. kb fél év után, az OT én kinyitottam (mivel az etikai bizottság nem foglalkozott vele), majd fél év után biroságra adott simon. Miről beszélsz?

zoltan wrote:

Az általad leirtak alapján azonban van egy olyan érzésem, hogy Simon gyalogkakukk volt egy játszmában.

Gyalogkakukk, fehérló, balfék, .....nem tudom

zoltan wrote:

Az MKP és jelenleg még ismeretlen játékosok játszmájában. Itt kezdődik el a párt felelősége. Neked azonban erről többet kéne tudnod. Ha annyira tökös vagy, hozd nyilvánosságra azokat érdekellentéteket az elnökségen belül, amelyek a nevesitetlen földek ügyében megbénitották a pártot.

a nem beazonositott tuladonosok problémakörét a vezetés egyszerüen....nem fogta fel......
valamit félreértettél, vagy sok krimit olvasol...

üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 7:55 pm    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:

a nem beazonositott tuladonosok problémakörét a vezetés egyszerüen....nem fogta fel......
üdv
vencel

Ezt nem gondolod komolyan?
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 8:25 pm    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
vencel wrote:

üdv
vencel

miért? te is kevered a problémakört a topikkal..

üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Thu Jan 31, 2008 6:53 am    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:
zoltan wrote:
vencel wrote:

üdv
vencel

miért? te is kevered a problémakört a topikkal..

üdv
vencel

Csakhogy én nem vagyok döntéshozó helyzetben, és nem azok pénzéből élek, akiknek az életét érintő problémakört nem fogtam fel. Nekem nyugodtan lehet keverni a problémakört a topickal. Négyévente nem igérgetek semmit.
Back to top
Attila

PostPosted: Thu Jan 31, 2008 7:42 am    Post subject: Reply with quote

Engedelmetekkel. Más médium foglalkozik e témával egyéltalán??
Back to top
zoltan

PostPosted: Thu Jan 31, 2008 7:54 am    Post subject: Reply with quote

Nem foglalkozik. A topic apropója a Simon-Mede per. Innen csúsztunk át a per alapját képező problémára. Ennek keretében kapt(unk)am meglepő válaszokat az MKP magyarságot érintő munkájáról. Vencel számára a per fontos, nekem azonban más. Nehéz lenne most ezt az érzést leirni. A csalódottság és a harag keveréke. Elmúlik. Egy idő után már csak a csalódottság marad.
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum