Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

SIMON versus MEDE (Wanted Virtual Law Office)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vencel

PostPosted: Thu Jan 31, 2008 4:07 pm    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
Nem foglalkozik. A topic apropója a Simon-Mede per. Innen csúsztunk át a per alapját képező problémára. Ennek keretében kapt(unk)am meglepő válaszokat az MKP magyarságot érintő munkájáról. Vencel számára a per fontos, nekem azonban más. Nehéz lenne most ezt az érzést leirni. A csalódottság és a harag keveréke. Elmúlik. Egy idő után már csak a csalódottság marad.

Vencel számára a per nem fontos. Zoltán számára fontos a per.

üdv
vencel
Back to top
View user's profile Send private message
zoltan

PostPosted: Thu Jan 31, 2008 4:58 pm    Post subject: Reply with quote

SIMON versus MEDE (Wanted Virtual Law Office) - inditotta Vencel. Kinek fontos?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vencel

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 1:54 am    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
SIMON versus MEDE (Wanted Virtual Law Office) - inditotta Vencel. Kinek fontos?

Neked...... jelentsd ki, hogy nem...

üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 7:30 am    Post subject: Reply with quote

Nézd Vencel, nekem a Simon-Mede per nem fontos. Az MKP két kerületi vezetőjének biróság előtti csatája azonban azért fontos, mert az MKP-t választottam az utolsó választásokon, és ez a per egy nagyon fontos, magyarságot érintő általad felvetett kritika alapján indult. Tehát örülj, hogy még aggódom az MKP-ért. De ha neked ez nem számit, akkor ezt mond meg a pártban, és lépj. Az MKP honlapján még mindig vezetőként vagy feltüntetve. A képlet ilyen egyszerű.
Back to top
vencel

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 9:48 am    Post subject: Reply with quote

zoltan wrote:
Nézd Vencel, nekem a Simon-Mede per nem fontos. Az MKP két kerületi vezetőjének biróság előtti csatája azonban azért fontos, mert az MKP-t választottam az utolsó választásokon, és ez a per egy nagyon fontos, magyarságot érintő általad felvetett kritika alapján indult. Tehát örülj, hogy még aggódom az MKP-ért. De ha neked ez nem számit, akkor ezt mond meg a pártban, és lépj. Az MKP honlapján még mindig vezetőként vagy feltüntetve. A képlet ilyen egyszerű.

A probléma az MKP etikai bizottsága előtt van cca 1 éve. Nehezen viselem én is, ha csak a "csinálj úgy mintha" párt lenne az MKP. Ezért lett feltéve a csizma az asztalra. Ášgy gondolom, hogy a párt kóstolgatja az ilyen szintü téma komolyra forditást, de beleharapni még nincs bátorsága.
Ez aztán teret ad a simonnak, hogy védje az osobnostját. Ez egy elhanyagolható következmény a problémahalmazban, viszont egy dologra nagyszerü, megismerheted a simon ezen keresztül.... nekem nem kell, mert ismerem..... de a sok gyalogmagyar karikázónak szerintem fontos... Tehát igy kell értelmezni a nekem nem, de neked fontos kijelentésemet.

üdv
vencel
Back to top
zoltan

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 9:53 am    Post subject: Reply with quote

Tisztánlátás miatt úgy van, ahogy irtad. Ha igy irtad volna mindjárt, akkor csak egyetértésemet fejezhettem volna ki. Simonnak meg talán azt tudom javasolni, hogy vonja vissza a feljelentést és inditson belső vitát a párton belül az ügyről. Döntsák el a tagok, és a választók, hogy kinek van igaza. Egy levélben megirom neki.
Back to top
vencel

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 8:15 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.kukac.sk/portal/modules/coppermine/albums/userpics/10005/simon1~0.jpg

http://www.kukac.sk/portal/modules/coppermine/albums/userpics/10005/simon2~0.jpg
Back to top
Bendegúz

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 8:44 pm    Post subject: Reply with quote

Vencel! Te magyarul levelezel a rimaszombati járásbírósággal? Te számonkéred Simon Zsolton, miért nem az anyanyelvén pereskedik veled, ha már ezt a lehetőséget a törvény lehetővé teszi? Te szándékosan gyengíted saját esélyeidet a bírósági eljárás során erőszakos kisebbséginyelv-használatoddal?

Testvér! Szereztél magadnak egy hívet, aki idáig is rokonszenvvel figyelte a tevékenységedet, de talán ma este, ismeretlenül is a barátoddá lett.
Back to top
maugli

PostPosted: Sat Feb 02, 2008 8:11 am    Post subject: Reply with quote

Vagány dolog - hogy ez eddig nem jutott másnak eszébe! - élni a törvényadta lehetőségekkel. Hajrá, Vencel, mindent bele! Szereztél még egy "hívet" Wink

Bendegúz!

Amiket írtál, azok alapján elég minden általad dilettánsnak, hülyegyereknek, laikusnak, hozzá nem értőnek, behódolónak nevezett "sokan mások"-nak magyarul megszólalni és máris fordul a kocka.... Hát, nagyon következetes egy karakán ember vagy, az tény.

Na de nem erről szól a topic. Hajrá, Vencel, veled vagyok. Akár szlovákul, akár magyarul.
Back to top
Attila

PostPosted: Sat Feb 02, 2008 3:17 pm    Post subject: Reply with quote

Na végre valaki!!!
Hajrá Vencel!!!
Back to top
Bendegúz

PostPosted: Sun Feb 03, 2008 9:39 am    Post subject: Reply with quote

Maugli!

Kit neveztem dilettánsnak, kit laikusnak, kit hozzá nem értőnek, kit behódolónak?
Minek hazudozol itt össze-vissza?
Back to top
magor

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 7:10 pm    Post subject: Reply with quote

Az a köcsög Simon vaze nem is tudna magyarul megfogalmazni egy beadványt. Attól sokal nagyob paraszt. Ez képes Ficoékkal is szavazni. El tudom kébzelni kik a társai ebben, a Gál nyálas Gáborka, meg a Encsem Pöcsöm Feleségverő Bastibor meg persze Méla Bélánk ki kastéjt épít ,mit neki fikció a frakció, ehhez értettek mindig a szegregációhoz. De ez a primitív Simony amit lenyálaz a +7napban, az nem semmi. tetves köcsög ,annyit tudok mondani. ez képviseli a magyarságot, az anyja repedt sarkát vaze!!! Ezt mondom én!
Back to top
vencel

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 7:38 am    Post subject: Reply with quote

http://www.bumm.sk/fooldal/1/17057/simon-uj-tarsulasba-terelne-a-deli-kozsegeket.html

Quote:
SIMON ÁšJ TÁRSULÁSBA TERELNÁ‰ A ''DÁ‰LI'' KÁ–ZSÁ‰GEKET 2008. 03. 12.

Simon Zsolt új társulást hozna létre, kimondottan a dél-szlovákiai települések számára. Simon a Szlovák Televíziónak azzal indokolta kezdeményezését, hogy a kormány érdektelensége miatt a déli országrész hátrányt szenved.

Az új társulás Simon szerint apolitikus lenne, és a régió közös, specifikus érdekeit védené. A Magyar Koalíció Pártjának volt agrárminiszter elutasította azt a feltételezést, hogy kezdeményezésének bármi köze lenne az autonómiához.

„Hátrányban vannak. Nem rendelkeznek elégséges infrastruktúrával, magasabb a munkanélküliség,” mondta a parlamenti képviselő, aki szerint a Magyar Koalíció Pártjának polgármesterei támogatják javaslatát. Az STV által megszólaltatott polgármesterek többsége viszont nem lát okot egy ilyen társulás létrehozására.

Silvia Glendová kormányszóvivő Simon kezdeményezésével kapcsolatban azt nyilatkozta, hogy a kormány egyetlen partnere a Szlovákiai Városok és Falvak Társulása, amelynek elnöke, Michal Sýkora szintén meglepetésének adott hangot a kezdeményezéssel kapcsolatban. Sýkora szerint csupán politikai kampányról van szó.

Simon elmondása szerint csak akkor jön létre a társulás, ha elégséges érdeklődés mutatkozik iránta. Szerinte hétfő óta több polgármester is pozitívan reagált felhívására.

(bumm, SITA)

A kedves kukac társadalom nem vette észre, (hogy kibeszélhessük), hogy simon zsolt az ujabb kezdemenyezésével már a polgármestereinket is el akarja hitelteleniteni (mkp ezen a teruleten sokat koszonhet a tekintetes urnak).

margora:
Miért mindig én figyelek fel a vele kapcsolatos veszélyekre. Még azt mondják rám, ha mindig én lelem meg a hirt, hogy elfogultságból teszem, mert perben állok vele.

Kedves polgarmester urak... nehogy már bedöltök neki. Nem kell nektek, hogy egy unszimpatikus nárcisz képvislejen benneteket. Etikai bizottságunk már dönthetne az ügyében....

üdv
vencel
Back to top
vencel

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 7:37 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.bumm.sk/fooldal/1/17057/simon-uj-tarsulasba-terelne-a-deli-kozsegeket.html

Quote:
SIMON ÁšJ TÁRSULÁSBA TERELNÁ‰ A ''DÁ‰LI'' KÁ–ZSÁ‰GEKET 2008. 03. 12.

Simon Zsolt új társulást hozna létre, kimondottan a dél-szlovákiai települések számára. Simon a Szlovák Televíziónak azzal indokolta kezdeményezését, hogy a kormány érdektelensége miatt a déli országrész hátrányt szenved.

Az új társulás Simon szerint apolitikus lenne, és a régió közös, specifikus érdekeit védené. A Magyar Koalíció Pártjának volt agrárminiszter elutasította azt a feltételezést, hogy kezdeményezésének bármi köze lenne az autonómiához.

„Hátrányban vannak. Nem rendelkeznek elégséges infrastruktúrával, magasabb a munkanélküliség,” mondta a parlamenti képviselő, aki szerint a Magyar Koalíció Pártjának polgármesterei támogatják javaslatát. Az STV által megszólaltatott polgármesterek többsége viszont nem lát okot egy ilyen társulás létrehozására.

Silvia Glendová kormányszóvivő Simon kezdeményezésével kapcsolatban azt nyilatkozta, hogy a kormány egyetlen partnere a Szlovákiai Városok és Falvak Társulása, amelynek elnöke, Michal Sýkora szintén meglepetésének adott hangot a kezdeményezéssel kapcsolatban. Sýkora szerint csupán politikai kampányról van szó.

Simon elmondása szerint csak akkor jön létre a társulás, ha elégséges érdeklődés mutatkozik iránta. Szerinte hétfő óta több polgármester is pozitívan reagált felhívására.

(bumm, SITA)

A kedves kukac társadalom nem vette észre, (hogy kibeszélhessük), hogy simon zsolt az ujabb kezdemenyezésével már a polgármestereinket is el akarja hitelteleniteni (mkp ezen a teruleten sokat koszonhet a tekintetes urnak).

margora:
Miért mindig én figyelek fel a vele kapcsolatos veszélyekre. Még azt mondják rám, ha mindig én lelem meg a hirt, hogy elfogultságból teszem, mert perben állok vele.

Kedves polgarmester urak... nehogy már bedöltök neki. Nem kell nektek, hogy egy unszimpatikus nárcisz képvislejen benneteket. Etikai bizottságunk már dönthetne az ügyében....

üdv
vencel
Back to top
Attila

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 12:45 pm    Post subject: Reply with quote

Vencel, ezt természetesen nem csak te látod. De jó, hogy vitát generálsz. Jobb a médiahátszele S.Zs-nek, mint a pártnak. Nagyon nyomják. Tudod az emberi emlékezet fél évig tart egyes reklámszakértők szerint. Szóval senki nem emlékszik arra, hogy rá se rántott a falvainkra akkor, amikor lehetősége lett volna erre. Most újra robbantott és ez egyenes utat jelenthet neki a párt elnökségéig. (Megjegyzem véleményem szerint erre alkalmatlan lenne.)
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum