Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hosszú kések éjszakája
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bigman

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 3:13 pm    Post subject: Hosszú kések éjszakája Reply with quote

A kukacon a HH( Hawkey-Happy)kommandó forradalmi változást eszközölt.Csak az árja kinézetű és hangú egyedek szólhatnak hozzá a fórum egy bizonyos részének témáihoz!!
Azért kiváncsi volnék a többség véleményére , előre bocsájtva , hogy önkéntes lemondásomig én is ÁRJA voltam!!
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 3:28 pm    Post subject: Reply with quote

A "zárt osztály" kezdetben többnyire az öskukacok csoportja lesz vélhetölen, azoké, akiknek a kukac felfutása volt köszönhetö (a tagság szavazással fog módosulni). Jelenleg az aktív öskukacok mindegyike benne van, nem értem, mi a gond.

Á‰n se fogok majd megsértödni, ha nem leszek tagja a "Népi táncosok" v. a "Megyeriek" csoportjának Rolling Eyes , s csak olvasni fogom tudni a topikjaikat.

A cél a változtatás volt, mert a jelenlegi helyzet kezdett tarthatatlanná válni. Majd meglátjuk, hogy fog elsülni, a helyzet alakulása is minden bizonnyal befolyásolni fog sok dolgot még, és ami ma jó ötletnek tünik, az nem biztos, hogy egy bizonyos idö eltelte után is annak fog.

Ha jól értem, jelen állás szerint lesznek majd olyan fórumok, ahová mindenki hozzászólhat, viszont olyanok is, amelyekbe csak bizonyos csoporttagsággal rendelkezök szólhatnak majd hozzá, ez az általad nevezett "hosszú kések éjszakájának" a lényege.

Last edited by happy on Wed Feb 20, 2008 5:05 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bigman

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 3:35 pm    Post subject: Reply with quote

Legyen igazatok!!!
Nem ezt érzem ,most ,de jó volna tévednem!!! Evil or Very Mad
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:07 pm    Post subject: Reply with quote

Pár detailus még:

"Bennterjes topikok"
minden csoportnak lehetnek olyan "bennterjes" topikjai is (a "belügyekkel" foglalkozók), melyet csak a csoporttagok látnak.

A csoporttagság felöli válásról
Jelen állás szerint a csoportok kezdeti tagságát egyszerüen az oldaltulaj dönti el (a "zárt osztályét" legalábbis). Késöbb pedig a csoport tagjai elfogadnak egy belsö szabályzatot arra, ami alapján új tagokat vesznek fel. A "zárt osztályon" ez min 2 csoporttag általi jelölést, majd szavazást a tagság felöl fog jelenteni. A többi csoporttban pedig azt, amin majd megegyeznek, ez a "belügyük" lesz.
Ágy bennterjesebb kommuniták fognak kialalkulni remélhetöleg, az emberek picit közelebb kerülnek, és ezért ezekben a szekciókban remélhetöleg kevesebb lesz az unalmas off.

Annak idején már kísérleteztünk effélékkel a néhai góbéfórumon, érdekes, hogy akkor nem voltál annyira ellene. Tulajdonképpen semmi új a nap alatt, az "inspiráció" - nekem úgy tünik - Hawkeye a néhai góbéfórumról merítette.

Last edited by happy on Wed Feb 20, 2008 4:08 pm; edited 1 time in total
Back to top
rover

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Tisztelt kuk@cozók...!!!

Meglepve olvasom a történéseket és bevallom ezt nem gondoltam volna soha,hogy egy hormonzavaros agyament debil befojásolhat másokat is döntéseikben...minden bizonnyal aki ilyen döntést hozott az sem sokkal külömb!!! Rolling Eyes aki így döntött minösítette magát...!!!...azt hogy "törzskukac" azt itt többen kiérdemeltük hozzászólásaink mennyiségével ezért nem tudom elfogadni azt a magyarázatot,hogy csak a törzskukacok tartoznak a klánhoz... Exclamation nagyon tetszett Czuczor barátom gondolata a müködési híradó topicban,amit utólagos engedelmével áthelyezeK ide:

Nagymedve!(Hawkeye)
Engem nem zavar, ha itt bárki bármilyen zárt fórumot hoz létre, márcsak azért sem, mert amikor valamilyen kritika éri a moderálást, sohasem felejted el megemlíteni, hogy a @ a Tiéd, amit én személy szerint tiszteletben tartok, mert a magántulajdon az én szememben szent és sérthetetlen. Kérdezd meg errol Happy barátod véleményét is kérlek.
DE.... Arra kérlek, ne próbálj senkit rábeszélni, hogy alakítsanak zárt kort ha ok nem akarják. Kovetkezo: Azt azért szeretném tudni, mi alapján lettunk minosítve kívul- illetve belulállókra, ha erre ésszeru választ adsz, elfogadom. Elore jelzem, a Happyhez való pozitív, vagy negatív viszonyt nem fogadom el. Ez ugyanis inkább Téged minosít. A kovetkezo: Akkor sem zavar a zártkoru, fórum, ha azok akik oda bebocsátást nyernek, ne garázdálkodhassanak azután a nyílt fórumon, a bekiabálón sem. Azt hiszem ez így korrekt. Á‰s utolsósorban: ha zavar bárkinek a jelenléte a @-on, akár az enyém is, mond meg, vagy tildsd le! Á‰n mióta garázdálkodom a @-n tobb tucat @-ossal cseréltem ki a telefonszámomat, meg ha lesz, megkapják az emailcímemet is. Elleszek én már azokkal is, csak azt fogom sajnálni, hogy ha mások nem olvashatják el a véleményemet.

hát igen...Czuczor mindig is le tudott nyügözni!!!

Hawkeye!!!...neked csak anyit mondok,hogy ha ránézel a szaros oldaladra mikor azt írja hogy 110 látogatód van,megnyugtatlak abból 70 megyeri!!!..a megyeri topic vastagon veri a többit!!!az pedig nem happy érdeme,és azok a látogatók nem a happy miatt vannak itt!!!...minket te ne akarjál karámba tömörítteni mert az nem fog menni...ha mi nem lennénk itt akkor ti max.20-an(az arra érdemesek) rághatnátok egymás seggét legtöbbször olyan témákban amiröl azt gondoljátok hogy fontos vagy érdekes...de csak nektek!!!....abraka megette happyt reggelire hát lapátra is rakatta veled...te meg mint a pulikutya mész utánna...majd rájösz te magad is mekkora ökörséget csináltál,de már késön lesz...aztán olvasgathatod a happyt meg magadat a szaros oldaladon!!!

Bigman megkérlek téged,mint "volt" gumigerinc-klubtagot ismertesd a neveket kiknek adtak ezek piroslapot,vagyis happy meg hawkeye kiket szelektált le!!!
Köszi.....
Back to top
View user's profile Send private message
czuczor

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:26 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
A "zárt osztály" az öskukacok csoportja lesz, azoké, akiknek a kukac felfutása volt köszönhetö. Az aktív öskukacok mindegyike benne van, nem értem, mi a gond.

Á‰n se fogok majd megsértödni, ha nem leszek tagja a "Népi táncosok" v. a "Megyeriek" csoportjának Rolling Eyes , s csak olvasni fogom tudni a topikjaikat.

A cél a változtatás volt, mert a jelenlegi helyzet kezdett tarthatatlanná válni. Majd meglátjuk, hogy fog elsülni, a helyzet alakulása is minden bizonnyal befolyásolni fog sok dolgot még, és ami ma jó ötletnek tünik, az nem biztos, hogy egy bizonyos idö eltelte után is annak fog.

Ha jól értem, jelen állás szerint lesznek majd olyan fórumok, ahová mindenki hozzászólhat, viszont olyanok is, amelyekbe csak bizonyos csoporttagsággal rendelkezök szólhatnak majd hozzá, ez az általad nevezett "hosszú kések éjszakájának" a lényege.

Mond már meg te észlény, hogy mi volt tarthatatlan. Vegyél elo csak egyetlenegy hozzászólásomat ahol valakit én elkuldtem a p...csába, vagy bekapattam a f...szom, vagy hasonló kozonségességet. De ha bárki elolvassa a te reinkarnációidat, boven talál ilyet. Szinte alig akad valaki akit ne sértettél vona meg a kozonségességeddel. Ha nincs érved jonnek a nemiszervek, meg a testnyílások. Vitázz!!!!!!! Annak bármikor állok elébe, de ne sértegess!!!!!
Back to top
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:37 pm    Post subject: Reply with quote

rover wrote:
Tisztelt kuk@cozók...!!!
Meglepve olvasom a történéseket és bevallom ezt nem gondoltam volna soha,hogy egy hormonzavaros agyament debil befojásolhat másokat is döntéseikben...minden bizonnyal aki ilyen döntést hozott az sem sokkal külömb!!! Rolling Eyes aki így döntött minösítette magát...!!!...azt hogy "törzskukac" azt itt többen kiérdemeltük hozzászólásaink mennyiségével ezért nem tudom elfogadni azt a magyarázatot,hogy csak a törzskukacok tartoznak a klánhoz...

Márpedig el fogod fogadni, hogy csak a "Törzskukacok" fognak tartozni a "klánhoz", és lesznek olyan topikok is, ahová csak a törzskukacok szólnak majd hozzá.

A "zárt osztály" tagsága egyébként változni fog, késöbb szavazni is fogunk afelöl, kikkel lehetne még kibövíteni az "EU-tagságot" Wink te is bekerülhetsz, ha elegendö öskukac rád szavaz majd.

Quote:
DE.... Arra kérlek, ne próbálj senkit rábeszélni, hogy alakítsanak zárt kort ha ok nem akarják.

Egyelöre csak Bigman hallatta a hangját az "ösök" közül.

Quote:
Kovetkezo: Azt azért szeretném tudni, mi alapján lettunk minosítve kívul- illetve belulállókra, ha erre ésszeru választ adsz, elfogadom.

Meg fogsz lepödni: kezdetben az oldaltulaj saját szubjektív megítélése alapján, késöbb pedig a csoporttagok szintén szubjektív megítélése alapján - szavazás által.

Quote:
Hawkeye!!!...neked csak anyit mondok,hogy ha ránézel a szaros oldaladra mikor azt írja hogy 110 látogatód van,megnyugtatlak abból 70 megyeri!!!.

Esti mese.
Back to top
Hawkeye

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 4:57 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
A "zárt osztály" az öskukacok csoportja lesz, azoké, akiknek a kukac felfutása volt köszönhetö.

Ez így nem igaz. Bár eleinte biztosan ők lesznek a többségben egyszerű okból: őket és a stílusukat ismerem és tudom, nem viszik el a témákat teljesen félre.
Senki előtt a kapu nincs bezárva, csak éppen a megfelelő módon kell kopogtatni.

rover wrote:
Arra kérlek, ne próbálj senkit rábeszélni, hogy alakítsanak zárt kort ha ok nem akarják.

nem teszem. mindössze lehetőséget biztosítok arra az esetre ha valaki elkezdené egy csoport témáját teletömködni pl. személyeskedő provokációkkal.

rover wrote:
ha zavar bárkinek a jelenléte a @-on, akár az enyém is, mond meg, vagy tildsd le!
...
Elleszek én már azokkal is, csak azt fogom sajnálni, hogy ha mások nem olvashatják el a véleményemet.

félreértetted a lényeget

rover wrote:
ha ránézel a szaros oldaladra...

örömmel telt el hogy te is benne vagy nyakig Wink

Bigman wrote:
Csak az árja kinézetű és hangú egyedek szólhatnak hozzá a fórum egy bizonyos részének témáihoz!!

én is szeretlek Wink és majd személyesen eléneklek egy árját neked.
czuczor

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:02 pm    Post subject: Reply with quote

Ilyenkor itt 100-an szoktak lenni!!!!!!!!
Most vannak34-en. Na csááááááááááááááá!
Back to top
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:02 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ez így nem igaz

Oh, pontatlan voltam, minnyá kijavítom.
Back to top
rover

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:08 pm    Post subject: Reply with quote

Vendég: 35 Tag: 4 ...........és apad!!!! Wink ...na csáááááá
Back to top
rover

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:10 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:

Márpedig el fogod fogadni, hogy csak a "Törzskukacok" fognak tartozni a "klánhoz", és lesznek olyan topikok is, ahová csak a törzskukacok szólnak majd hozzá.

TE FOGOD KOMÁM......DE MEGSZO(P)KNI!!!!!
Back to top
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:12 pm    Post subject: Reply with quote

Már vagy két hete lassan de biztosan csökkenöben a látogatottság! Ne aggódj, túlélt már nagyobb csapásokat is a kukac, mint ez.
Back to top
rover

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:13 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
Már vagy két hete lassan de biztosan csökkenöben a látogatottság! Ne aggódj, túlélt már nagyobb csapásokat is a kukac, mint ez.

Itt a csapás te vagy te gusztustalan bujtogató...!!!!
Back to top
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 5:49 pm    Post subject: Reply with quote

Per pillanat már 50 fölött van.. a cirkusz legalábbis még minden fórumon növelte Wink
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó All times are GMT
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum