Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hosszú kések éjszakája
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó
View previous topic :: View next topic  
Author Message
czuczor

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 4:10 pm    Post subject: Reply with quote

rover wrote:
czuczor wrote:
Koszi! talán értem, de ha ez így van, akkor is lehetséges, hogy pont azokon az ominózus napokon, mikor tombolt az ún. tiltakozás, ezek a szemét keresoprogramok, támogatásképpen szintén pont lazsáltak? Vagy azért tényleg volt valami visszaesés a látogatottságban? Cool

Ez viszont érdekes feltételezés... Wink jó vagy feketeöves!!! Laughing Laughing Laughing

Hadd abba a feketeovezést! Evil or Very Mad Az aikido nem a verekedésrol szól! AZ edzotermen és a versenyeken kívul még soha nem használtam, csak azt a részét, ami a filozófiájáról szól!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rover

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 4:10 pm    Post subject: Reply with quote

Te Czuczorkám Te bolond vagy???Ma reggel a kávén nem is látszott rajtad!!!
Back to top
View user's profile Send private message
rover

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

czuczor wrote:
rover wrote:
czuczor wrote:
Koszi! talán értem, de ha ez így van, akkor is lehetséges, hogy pont azokon az ominózus napokon, mikor tombolt az ún. tiltakozás, ezek a szemét keresoprogramok, támogatásképpen szintén pont lazsáltak? Vagy azért tényleg volt valami visszaesés a látogatottságban? Cool

Ez viszont érdekes feltételezés... Wink jó vagy feketeöves!!! Laughing Laughing Laughing

Hadd abba a feketeovezést! Evil or Very Mad Az aikido nem a verekedésrol szól! AZ edzotermen és a versenyeken kívul még soha nem használtam, csak azt a részét, ami a filozófiájáról szól!

Rendben mester!!!De ha nagyon felbosszantanak akkor hadonászol nem???
Back to top
czuczor

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 4:22 pm    Post subject: Reply with quote

rover wrote:
czuczor wrote:
rover wrote:
czuczor wrote:

Soha!
Back to top
rover

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 4:51 pm    Post subject: Reply with quote

czuczor wrote:
rover wrote:
czuczor wrote:
rover wrote:
czuczor wrote:

Soha!

Akkor nem igaz az a mende-monda,hogy egyszer valaki a neten keresztül annyira felbosszantott,hogy egy nindzsa KATADORI MENUCHI-val egybekötött sikíttásos nyeríttésel online lebontottad az arcát??? 8O 8O 8O ...azt hallottam,hogy a mamádat molesztálta a Bruce Lee és hogy Uri Geller a keresztapád....és hogy ezeknek a génjei benned öszpontosultak!!! Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
Mata_Hari

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 10:44 am    Post subject: Reply with quote

Ášgy volt, befejezem a fórumozást, de van néhány dolog, ami kikényszeríti belőlem a válaszokat:
Először is megköszönöm Hawkeye bizalmát, amiért „a kérésem“ nélkül beválasztott a ZÁRTOSZTÁLYRA Very Happy Wink Very Happy
Másodsorban, Nagymedve fenyegetőzése, mint tulaj azt tesz, amit akar – ilyesfajta pökhendiség nem illik a KUKAChoz,
a Medekukac és a NagyMedve fényévnyire vannak az Õskukactól és a Főkukactól!!!!!!!!

Á‰s egy baromi nagy csúsztatás bigitől!!!!!!!
bigman wrote:
Margóra azért megjegyzem ,hogy mikor anno indult az "új" Kukac, milyen véres szájjal propagáltál ellene és létrehoztad a ellenfórumot(felvidékfórum.com) ,ami aztán veled együtt süllyedt a feledés homályába!

Ejnye-bejnye Á‰desem, épp ellenkezőleg a Felvidék Fórum már rég megvolt, ott futtatta Mede a kukacát:
Ehon-e
http://www.felvidekforum.com/forum/viewthread.php?forum_id=55&thread_id=539
Back to top
czuczor

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 11:25 am    Post subject: Reply with quote

Van egy kérdésem a gazdához! Még létezik a zárt osztály? Jól eldugtad!
Back to top
harlequin

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 11:31 am    Post subject: Reply with quote

Mata_Hari wrote:
Ejnye-bejnye Á‰desem, épp ellenkezőleg a Felvidék Fórum már rég megvolt, ott futtatta Mede a kukacát:
Ehon-e
http://www.felvidekforum.com/forum/viewthread.php?forum_id=55&thread_id=539

koszi, egeszen felviditott ez a link Smile
Back to top
jclayton

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 11:49 am    Post subject: Reply with quote

Basszus, én át is futottam belőle tizenöt oldalt... hát... más idők jártak akkor. Vagy nem is? Very Happy
Bigman

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 12:29 pm    Post subject: Reply with quote

[quote="Mata_Hari"]Ášgy volt, befejezem a fórumozást, de van néhány dolog, ami kikényszeríti belőlem a válaszokat:
Először is megköszönöm Hawkeye bizalmát, amiért „a kérésem“ nélkül beválasztott a ZÁRTOSZTÁLYRA Very Happy Wink Very Happy
Másodsorban, Nagymedve fenyegetőzése, mint tulaj azt tesz, amit akar – ilyesfajta pökhendiség nem illik a KUKAChoz,
a Medekukac és a NagyMedve fényévnyire vannak az Õskukactól és a Főkukactól!!!!!!!!

Á‰s egy baromi nagy csúsztatás bigitől!!!!!!!
bigman wrote:
Margóra azért megjegyzem ,hogy mikor anno indult az "új" Kukac, milyen véres szájjal propagáltál ellene és létrehoztad a ellenfórumot(felvidékfórum.com) ,ami aztán veled együtt süllyedt a feledés homályába!

Ehon-e
http://www.felvidekforum.com/forum/viewthread.php?forum_id=55&thread

Tudod miért jó ha egyszerre kapod az Alzheimert a Parkinson kórral??
Elfelejtesz reszketni!! Wink Wink
czuczor

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 1:54 pm    Post subject: Reply with quote

Megismétlem a kérdést! Még mindig van zártosztály? Evil or Very Mad
Back to top
Duraj

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 2:11 pm    Post subject: Reply with quote

Ezt az uzenetet kaptam privatba:

Feladó: Hawkeye
Címzett: Duraj
Elküldve: 2008. Március 14. Péntek, 16:10
Téma: nick Áœzenet idézése
nem tetszik a nicked.

van 2 lehetőséged:

1. írd meg mire és én megváltoztatom
2. letiltom a nicket

határidő 2008 március 17. 12:00

Ilyenkor mit tegyen az ember?Segitsetek!
Back to top
harlequin

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 2:19 pm    Post subject: Reply with quote

Duraj wrote:
Ilyenkor mit tegyen az ember?Segitsetek!

keress olyan felhasznalonevet magadnak, ami nem hasonlit ennyire egy letezo ficko nevere
Back to top
Duraj

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 6:26 pm    Post subject: Reply with quote

A baj csak az baratom engem igy hivnak.Senki kedveer nem valtoztatok nevet.
Back to top
harlequin

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 6:41 pm    Post subject: Reply with quote

dehogy baj az Smile ... csak eppen hulyen jon ki

mondjuk en sem akadtam meg rajta (valoszinuleg az asszociacios kepessegem tul sivar), de ha megnezed a bekiabalot, nem mindenki van ezzel igy.
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum