Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hosszú kések éjszakája
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bigman

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 6:37 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
Már vagy két hete lassan de biztosan csökkenöben a látogatottság! Ne aggódj, túlélt már nagyobb csapásokat is a kukac, mint ez.

Happy! Abraka ötletei az autonómiáról tulajdonképpen valamiféle tagolódást,osztódást jelentenek(persze nagyon tág értelmezésben),amit részemről soha nem díjaztam és tudtára is adtam,persze nem olyan "nehézfijjúsan",inkább csak "lájtossan"!

Most a Ti esetetekben szintén ezt érzem,mivelhogy a nagy egész "kukactársadalmat" próbáljátok valami számomra érthetetlen okfejtéssel,darabokra szabdalni, klikkesíteni.Ebből ki fogok maradni,pedig a logika inkább feltételezné egy behatárolt terület ,jelen esetben Nagymegyer gondjaival-bajaival foglalkozók különválását,zártosztályba tömörülését.Ezt elejétől gátolni próbáltam,mert bár igaz ,hogy gondjaink-bajaink csak ránk tartoznak,de tudomást szerezhet róluk bárki ,akit érdekelnek.
Most azt mondom a puding próbája,ha kinyaljuk a tányért.Hát klikkesedjetek , sokasodjatok és a HAZA (kukac) fényre derül!!!

Allah növessze hosszúra szakállatok!!! Wink Wink
hazafi

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 7:52 pm    Post subject: Reply with quote

Szasz Bigi!
Sajna én is hanygoltam a kukacot, de remélem,most viszek bele egy kis életet újra. Sok új infóm van a közélet kategóriában.
Más. Gyula! Á‰n is zárt osztályos lettem?
Back to top
View user's profile Send private message
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 7:59 pm    Post subject: Reply with quote

Ha látod a "Bennsöséges témákat" a fórumlista legtetején, akkor igen (olvass beléjük). Remélem nem lettél véletlenül kihagyva Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
happy

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 8:17 pm    Post subject: Reply with quote

Biginek: ez a fórum már régóta - de facto - el van klikkesedve! Hisz már rég kialakult egy erös "megyeri klikk", akiknek a fórumjukba rajtuk kívül szinte senki se szól hozzá/bele "kívülröl"(viszont többen olvassák kívülröl), aztán ott van a "néptáncos klikk" (hasonlóképp), na és van vagy 20 normális plus 7-8 locsi-fecsi hozzászóló a politikai témákban, ez a "klikkesítés" valójában ezen utóbbiak miatt lett "törvényesítve". A többi látogató csak olvasott ("kukkolt") idáig is, és ugyanezt, mi sem természetesebb, meg fogja tudni tenni ezután is. Á‰s természetesen mindeki számára hozzáférhetö (írható) topikok is lesznek továbbra is szép számmal.

Kétlem, hogy megcsinálnánk pl. azt az abszurditást, hogy abrakának nem engednénk hozzászólni pl. az "autonomista" topikokba, ezek továbbra is minden bizonnyal teljesen hozzáférhetöek lesznek csoporttagságtól függetlenül, sok más topikkal egyetemben.

Egyelöre nem teljesen tisztázott, melyik topikok fognak majd tartozni pl. a "zárt osztályhoz", erröl még minden bizonnyal lesznek viták a "bennterjes topikban".
Back to top
jclayton

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 10:46 pm    Post subject: Reply with quote

Happy: baze, én egyszer felvetettem hogy csak regisztrált arcok írhassanak a bekiabálóba, te meg azonnal nekem estél, hogy mit akarok itt cenzúrázni és én voltam a véleménynyilvánítás szabadságának a legnagyobb ellensége. Á‰s akkor ezt mégis mire véljem, amit most védsz? El kéne döntened, hogy mik az elveid végre. Mad

Hawkeye: ez részben vonatkozik Rád is... nem te szálltál még nemrég síkra a szélsőséges szólásszabadság mellett?

szerk: ha én is benne vagyok a zártosztályban, akkor most azonnal vegyetek le. ilyen topikokba még hirtelen felindulásból sem akarok beírni. legalább sikerül megoldani a saját magam szabályzását...
Hawkeye

PostPosted: Thu Feb 21, 2008 7:55 am    Post subject: Reply with quote

jclayton wrote:
Hawkeye: ez részben vonatkozik Rád is... nem te szálltál még nemrég síkra a szélsőséges szólásszabadság mellett?

szerk: ha én is benne vagyok a zártosztályban, akkor most azonnal vegyetek le. ilyen topikokba még hirtelen felindulásból sem akarok beírni. legalább sikerül megoldani a saját magam szabályzását...

1. az eddigi topikokból nem tiltottam ki senkit
új pedig egy újítás amit van aki üdvözöl van aki nem

2. ahogy akarod
Bigman

PostPosted: Thu Feb 21, 2008 5:52 pm    Post subject: Reply with quote

Hawkeye wrote:
egy újítás amit van aki üdvözöl van aki nem

Tudhatjuk, mellyikből, mennyi van???
Azt látom a 2 H nagyon élvezi!!...és a többiek?? Evil or Very Mad
VukLuxKlan

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 9:53 am    Post subject: Reply with quote

...Bigman itt ne hagyj minket egy vikinggyerek miatt... Exclamation
Hawkeye

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 10:27 am    Post subject: Reply with quote

Bigman wrote:
Tudhatjuk, mellyikből, mennyi van???
Azt látom a 2 H nagyon élvezi!!...és a többiek?? Evil or Very Mad

van rá x söröm, hogy az egyetértőkből lesz több. csak nem tudom ezt mikorra sikerül elérnem. több változtatást tervezek ugyanis.
Bigman

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 6:06 pm    Post subject: Reply with quote

VukLuxKlan wrote:
...Bigman itt ne hagyj minket egy vikinggyerek miatt... Exclamation

A kukacot én el nem hagyom, hisz gyermekemként szeretem,csak a zárt részét ignorálom , hisz mint minden sokáig bezárt helység,ez is bűzlik!!
Csak ez már a zárás első pillanatától!!!
A "vikinggyerek" ebben a történetben másodlagos,mert az ENTER az Admin kezében van,csak most úgy látszik megzavarta a nyugatról érkező MELEG ség.... a többi: lásd (z) osztály!!! Wink Wink Wink
happy

PostPosted: Fri Feb 22, 2008 8:05 pm    Post subject: Reply with quote

Bigman wrote:
az ENTER az Admin kezében van,csak most úgy látszik megzavarta a nyugatról érkező MELEG ség....

Neked meg aztán nehogy jéghideg északi szél dermessze meg azt a hülye fejed, ha saját magad nem hütöd le.
Back to top
Bigman

PostPosted: Sat Feb 23, 2008 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
Bigman wrote:
az ENTER az Admin kezében van,csak most úgy látszik megzavarta a nyugatról érkező MELEG ség....

Neked meg aztán nehogy jéghideg északi szél dermessze meg azt a hülye fejed, ha saját magad nem hütöd le.

Happy , én jómagam csípőből nyugodt vagyok, nyugodtan szemlélem a legújabb zárt fejleményeket . Ezidáig azt konstatálom,hogy a Vendékek valami furcsa módon mindig 100 felett, a Tagok viszont 5 alatt vannak!A jóég tudja csak mi lehet az oka?!
Ez a "hülyefejem" nem tud az okára jönni, ezért bár szőröm ellen való és csipedésem is van tőle ,de mégis hozzád fordulok : próbáld meg ezt helyettem megfejteni,helyretenni!!

Mond el azt is ,mi késztet Téged arra,hogyha valami a Te aktív részvételed nélkül javul,jobbra fordul, netán csak halad zökkenők nélkül a régi medrében tovább,azt Te rögtön kikezded,megfricskázod, esetleg ha az Admin bedől neked még meg is reformálod!!
Szerintem nagy gond még ezzel sem lenne,ha nem ilyen "adhoc" módon , dilettánsan vinnéd,vinnétek véghez ,hanem esetleg egy "zárt" vita(pl. PÁœ)keretén belül megvitatva , átrágva!!
Előre bocsájtom engem nem riaszt el a változtatás,hisz szuverén döntésem volt egy ideje ,hogy visszafogtam magam(persze Te ezt vitathadd) 4-5 mondatnál többel nem szoktam a fórumot untatni,többnyire csak a megyeri dolgokra reagáltam és egyre kevesebbszer egyre kevesebb embert küldtem el a fogantatása előszobájába.
Summa-summárom nem érzem a változtatás positive hatásait!
Lelkem rajta???? Cool
happy

PostPosted: Sat Feb 23, 2008 9:00 pm    Post subject: Reply with quote

Bigman wrote:
Happy , én jómagam csípőből nyugodt vagyok, nyugodtan szemlélem a legújabb zárt fejleményeket . Ezidáig azt konstatálom,hogy a Vendékek valami furcsa módon mindig 100 felett, a Tagok viszont 5 alatt vannak!A jóég tudja csak mi lehet az oka?! Ez a "hülyefejem" nem tud az okára jönni, ezért bár szőröm ellen való és csipedésem is van tőle ,de mégis hozzád fordulok : próbáld meg ezt helyettem megfejteni,helyretenni!!

Ahogy óhajtod Rolling Eyes Mert nincs itt semmiféle "furcsa mód", egyszerüen a cirkusz több látogatót vonz ide, azért van állandóan 100 felett. A tagoknál pedig valóban kicsi változás tapasztalható, szerencsére máris többen megszólaltak és jóval aktívabbá váltak a régi tagok közül. Jelenleg 6 ember van itt, ami hétvégén semmi különös, máskor se volt sokkal több. A "megyeri kommandó" valóban eltünt (kiváncsi vagyok, meddig bírják ki), de rajtuk kívül szerintem mintha mindenki rendszeresen bejelentkezne továbbra is. Továbbá napi egy-két új tag regisztrált a napokban is, ami szintén nem jelent változást.
Ilyen messze menö következtetéseket, amikre célozgatsz, mindössze 1-2 nap eltelte után a változások óta szerintem csak jó adag rosszindulattal lehet levonni. Szerintem a "zárt osztály" müködni fog, még ha vértódulást kapsz miatta, akkor is..

Bigman wrote:
Mond el azt is ,mi késztet Téged arra,hogyha valami a Te aktív részvételed nélkül javul,jobbra fordul, netán csak halad zökkenők nélkül a régi medrében tovább,azt Te rögtön kikezded,megfricskázod, esetleg ha az Admin bedől neked még meg is reformálod!!

Pardon, de szerintem ez a fórum nem javulóban volt, hanem kezdett SÁœLLYEDNI a loccs-poccs miatt, én igy észleltem a dolgot! Nyilván ugyanez lehetett a benyomása Hawkeyenak is. Azt pedig, ami az utolsó mondatban hagyta el a mocskos pofád, márminthogy kikezdtem, megfricskáztam, nincs sok értelme kommentálni.

Bigman wrote:
Szerintem nagy gond még ezzel sem lenne,ha nem ilyen "adhoc" módon , dilettánsan vinnéd,vinnétek véghez ,hanem esetleg egy "zárt" vita(pl. PÁœ)keretén belül megvitatva , átrágva!!

De hisz a vita ott található a "bennterjes topikban". Persze ha te önként lemondtál a csoporttagságról, és emiatt tovább nem látod a topikot, az pusztán a te bajod!

Bigman wrote:
Előre bocsájtom engem nem riaszt el a változtatás,hisz szuverén döntésem volt egy ideje ,hogy visszafogtam magam(persze Te ezt vitathadd) 4-5 mondatnál többel nem szoktam a fórumot untatni,

Soha nem volt olyan benyomásom, hogy az a félanalfabéta fejed egyszer is ki tudna ötleni több mint 4-5 összefüggö mondatot..

Bigman wrote:
Summa-summárom nem érzem a változtatás positive hatásait!

De hát még csak két nap telt el a változások kezdete óta, mit akarsz máris érezni? Ha netán az abazsír büdösít a billentyüzeteden, alkoholos vattával törölgesd le!..

Tovább nem reagálok, de ha akarsz, ugass csak tovább. A karvanán, meggyözödésem, haladni fog továbbra is.
Back to top
Bigman

PostPosted: Sun Feb 24, 2008 7:24 am    Post subject: Reply with quote

Tiszteletben tartom és elfogadom a véleményed, a Tiédnek.Margóra azért megjegyzem ,hogy mikor anno indult az "új" Kukac, milyen véres szájjal propagáltál ellene és létrehoztad a ellenfórumot(felvidékfórum.com) ,ami aztán veled együtt süllyedt a feledés homályába!
Látva ezután az "újkukac" sikerét idesomfordáltál,először csak szűkülve ,mint a kivert kutya,majd látva,hogy ez a társaság debilitásod ellenére befogad,kezdted nyitogatni a csipáidat.Most ott tartunk, hogy már vezéri babérokat törögetsz magadnak,zártosztályt "nyitogatsz",ami esetedben nem meglepő ,hisz a koporsót is szokni kell!! Wink
Keverj-kavarj , sértegess nyugodtan van ezen a fórumon számtalan egyén ,akivel vitázhatok,tehát téged még sértegetni sem foglak ezentúl.
Kiváncsi leszek ,hogy bírod majd.
Szia,Te PCcsoda!!!
happy

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 2:23 pm    Post subject: Reply with quote

Harc a Nagyúrral

Megöl a disznófejü Nagyúr,
Á‰reztem, megöl, ha hagyom,
Vigyorgott rám és ült meredten:
A kukacon ült, a kukacon,
Á‰reztem, megöl, ha hagyom.

Sertés testét, az undokot, én
Simogattam. Á– remegett.
Nézd meg, ki vagyok (súgtam neki)
S meglékeltem a fejemet,
Agyamba nézett s nevetett.

(Vad vágyak vad kalandorának
Tart talán?) S térdre hulltam ott.
A zúgó Á‰let partján voltunk,
Ketten voltunk, alkonyodott:
Add az akaratod, az akaratod.”

...

A te szivedet serte védi,
Az én belsöim fekély, galád.
Az én szivem mégis az áldott:
Az Á‰let marta fel, a Vágy.
Szókimondás kell. Mennem kell tovább...

...

Wink
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum