Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hosszú kések éjszakája
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zoltan

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 2:33 pm    Post subject: Reply with quote

Szabadon Ady után. Azért nem rossz. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jclayton

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 2:42 pm    Post subject: Reply with quote

Bigman wrote:
Margóra azért megjegyzem ,hogy mikor anno indult az "új" Kukac, milyen véres szájjal propagáltál ellene és létrehoztad a ellenfórumot(felvidékfórum.com) ,ami aztán veled együtt süllyedt a feledés homályába!

Ja, tényleg... én sem gondoltam volna azon a ponton, hogy lesz még belülről megpuccsolva a kukac Smile
happy

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 9:45 am    Post subject: Reply with quote

happy zárt szekcióban wrote:
Habakukkról miért nincs szavazás?

Á‰s mi az szelektív gyomlálás a bekiabálóban?? Az én nem regisztrált beszólásom egyböl kiszedted, "Tibike" meg a többi (bekiabálós) szabályt, söt szerintem törvényt is sértö meg ottmarad.. Nem értem, minek hozol szabályokat, ha nem vonatkoznak mindenkíre.
Zalán is csak gondolom azért lett szavaztatva, mert a vencel kijelentette, hogy ismeri?.. Confused

Sorry, de ez így ugyancsak fanyar! Mi lenne, ha ezek után simán "átállnék"? Már így is mintha sok mocsok csapódott le volna rajtam, holott valóban nincs sok közöm a változtásokhoz, és a címzettnek neked kellett volna lenni.. Az összes megyeri tulok-állot-barom (plus jclayton) azt hiszi, hogy én a vagyok a "sötét erö" mögöttük Rolling Eyes Ha ilyen marad a változtatások megvalósítása, nem lesz értelme védeni semmit se.

Mondd, miért nem jelented ki, hogy ez az én oldalam, azt csinálok rajta, amit akarok? De ne szórakozz velem(ünk) azzal, hogy szabályokat találsz ki, amik aztán nem vonatkoznak egyaránt mindenkire.

Nos, írtam még Hawkeyenak pár sort a "bennterjes" topikban, plus lemondtam a csoporttagságomról az "exkluzív klubban". Á‰n tovább nem tartom a hátam senkinek. Mindenféle a "zárt osztály" felöl szóló kritika ezentúl csakis és kizárólag Hawkeyenak címzendö.... nekem egy ilyen zárt osztályhoz semmi közöm a jövöben nem lesz! Kezdetben valóban támogattam az osztályt, de csak mint "mumust" szerettem volna, ha létezik a loccs-poccs elharapódzása miatt, mint trükk egyfajta magasabb standard elérésére, folyamatosan bövülö tagsággal, nem pedig egyfajta kasztrendszer bevezetésére, ahol mindent amúgy is az Admin és vencel szavának súlya dönt el. Ilyenhez nekem közöm nem lesz.. Nem vagyok basztard, mégha hányan hiszik is ezt rólam.
Back to top
jclayton

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 10:08 am    Post subject: Reply with quote

A puccsos dolgot visszavonom, ennek a fényében mindössze egy "különösen szerencsétlen húzásról" van szó...
Hawkeye

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 10:46 am    Post subject: Reply with quote

jclayton wrote:
egy "különösen szerencsétlen húzásról" van szó...

azon leszek hogy ezt megcáfoljam
vencel

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 6:38 pm    Post subject: Reply with quote

, hogy helyre tegyem a dolgokat..... hawkeye-vel az utobbi egy honapban 20 percet beszeltem. A zartosztalyrol csak utolag ertesultem. Megtiszteltetesnek vettem, hogy alaphalmazi tag lehettem. Magamban eldontottem, hogy csak olyan mellett fogok szavazni, aki nevvel vallalja magat...tehat tudom, hogy kit takar a nick.... akirol nem tudom, hogy ki ...semleges leszek a megszavazasanal.... Az igen szavazatom megszerzese tehat egyszeru..... Vencel .... en vagyok pld.kis janos.
..nincs mas rahatasom a zartosztalyra.....

..de magunk kozott.... Elobb utobb szeretnek, egy MKP es zart osztalyt.... mondjuk az osszes jarasi elnokkel + a keruleti elnokok.... de ez egy masik tortenet..

udv
vencel
Back to top
View user's profile Send private message
NT

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 8:10 am    Post subject: Reply with quote

Hát, ezzel az MKP-s zártosztállyal nagyon egyetértek. Azért ne hagyd ki a csúcsvezéreket sem! Laughing
Bigman

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 1:01 pm    Post subject: Reply with quote

vencel wrote:
,
..de magunk kozott.... Elobb utobb szeretnek, egy MKP es zart osztalyt.... mondjuk az osszes jarasi elnokkel + a keruleti elnokok.... de ez egy masik tortenet..

udv
vencel

Bazinban van ilyen hely!! Beutalót a dr. Hunèík ad!!!Jó szórakozást!

..és ezt névvel vállalom.
vencel

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 6:11 am    Post subject: Reply with quote

Bigman wrote:
vencel wrote:
,

udv
vencel

Bazinban van ilyen hely!! Beutalót a dr. Hunèík ad!!!Jó szórakozást!

..és ezt névvel vállalom.

ennek a tagja Te is lehetsz..... pld ugy, hogy kitoltod a belepesi nyilatkozatot az MKP be... es kezedbe veszed a sorsod alakitasat nagymegyeren

udv vencel
Back to top
View user's profile Send private message
NT

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 6:33 am    Post subject: Reply with quote

Na Bigi, itt a soha vissza nem térő alkalom. Á‰n is kitöltöm. A szivapálinkát.
Bigman

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 7:22 am    Post subject: Reply with quote

NT wrote:
Na Bigi, itt a soha vissza nem térő alkalom. Á‰n is kitöltöm. A szivapálinkát.

Ezt a ziccert most kihagyom,annál is inkább , mivel vasárnap a tornateremben kitömtük az ellenfelet(15:11) és 4 gólt rúgtam.(ziccerből)
Egyébként is valami "fájó" élettörténet folytán, nekem az mkp és a vele való kapcsolódás mindig távolinak tűnt.Ágy 50 felé közeledve kb. 60-nak érzem a köztünk lévő távolságot, tehát ebben az életemben valószerűtlen a "randi".
Ha a reinkarnáció rejtelmei folytán az új életemben nem csonyiként,hanem szamárként élnék újra,akkor valószínű kapcsolódni fogok ehhez az illusztris társasághoz!No bocsi!! Wink
happy

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 9:55 am    Post subject: Reply with quote

Mi van Nagyuram, miért nem szivatod Hawkeyet is..? A kommandóddal együtt.. Vagy még mindig nem látod, ki állt a változtatások mögött valójában? Mindig is sejtettem, hogy valójában nem is annyira a zárt osztállyal volt bajod, hanem pusztán személyes ellenszenv volt az egész... detto jclayton..
Back to top
happy

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 10:00 am    Post subject: Reply with quote

Hawkeye, te töled meg továbbra is várom a reakciót.
Back to top
jclayton

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 10:12 am    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
Mi van Nagyuram, miért nem szivatod Hawkeyet is..? A kommandóddal együtt.. Vagy még mindig nem látod, ki állt a változtatások mögött valójában? Mindig is sejtettem, hogy valójában nem is annyira a zárt osztállyal volt bajod, hanem pusztán személyes ellenszenv volt az egész... detto jclayton..

:dobpergés: végre egyetértünk. Azért nem is kicsit érdekes, hogy a fórumon elharapódzó személyeskedések ellensúlyozására létrejön a "zártosztály", méghozzá egy olyan személy aktív kibicelésével, mint te. Márpedig ha valaki hülyézett már le zártosztálybeli tagot, akkor az... no mindegy, egyszer majd kiosztunk egy életműdíjat ebben a kategóriában. Ott talán hajlandó leszek rád szavazni.
Bigman

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 4:21 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:

Viking,viking... megint rossz a megközelítés....
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Működési híradó All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Page 3 of 11

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum