Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Peking
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Janicsar

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 2:15 pm    Post subject: Reply with quote

Igen, elég hülyén hangzik egy volt diszkoszvetőtől, ezt én sem vettem komolyan, nagyon is hihető a cikk többi része.
czuczor

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 2:20 pm    Post subject: Reply with quote

Ha Balóóó ma is azt mondja, hogy ez nem a mi napunk, belelépek a TV-be.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
czuczor

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 6:10 am    Post subject: Reply with quote

Ma, eddig nem rossz!!! Cool
Back to top
pemilajos

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 7:54 am    Post subject: Reply with quote

Á‰s mertünk kicsik(kishitűek) lenni. Törpék között is gnómok.Egyébként Kató anyus sarja odaért, részt vesz , megtekinti, fogadja,majd találkozik, esetleg alá is ír . Addig érdeklődéssel figyeljük , az ugyan még olimpiai számnak el nem ismert ,"ivarvegyes egymást lepisálás -i versenyt " a Szigeten.
Back to top
View user's profile Send private message
pemilajos

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 10:29 am    Post subject: Reply with quote

Könnyes bocsánatot kérek FODOR ZOLTÁNTÁ“L. Á‰ljen! Lehet , hogy holnap is hajnali négykor kelek .? Zömében állom amit höttyentettem.
Back to top
czuczor

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 11:50 am    Post subject: Reply with quote

A sikereknek oruljunk és ne a kudarcokon keseregjunk! Az olimpiára való kijutás már siker... a tobbi hab a tortán. Laughing
Back to top
Bendegúz

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 12:07 pm    Post subject: Reply with quote

Fodor ezüstje nagyszerű eredmény! Mellesleg a fiú fradista...(megjegyzés Czuczornak)
Back to top
czuczor

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 12:27 pm    Post subject: Reply with quote

Bendegúz wrote:
Fodor ezüstje nagyszerű eredmény! Mellesleg a fiú fradista...(megjegyzés Czuczornak)

Ma foleg magyar !!!!! Cool
Back to top
matas

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 9:05 pm    Post subject: Reply with quote

Mióta elkezdődött az olimpia, teljesen odaszegeztek a képernyőhöz. Nem tagadom, csalódott vagyok. A vívóktól, Gyurtától, a júdósoktól, cselgáncsban, Igaly Diától is többet vártam. De!!! A fő csalódottságom abban rejlik, hogy egyre jobban világossá válik számomra, hogy tiszta politika az egész, és már egy két arany kijutott volna nekünk is ha nagyhatalom lennénk. Elég meghallgatni Igaly Dia interjúját, vagy akár ha nézem a mai judos vagy az elmúlt boxmeccseket. Minden sportágban, ami a bíró szubjektív véleményén alapul, egy kis ország versenyzőjének a többszörösét kell nyújtania, mint egy pénzországnak, ahol "tökéletes" a sportdiplomácia. Szó sincs esélyegyenlőségről. Teljesen kiábrándult vagyok, mert a sportban hittem...
Mata_Hari

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 10:23 am    Post subject: Reply with quote

beeblebrox wrote:
Quote:
A dizájnerdoppingok több olyan szerből állnak össze, amelyek a kívánt reakciót idézik elő. Á‰s aztán megváltoztatok bennük egy-két molekulát a lánc végén, így az egész nem akad fenn a tesztelések szűrőjén.

Na persze! Laughing Rolling Eyes Laughing
Egy hóttlaikus talán elhisz ilyen marhaságot...

ez nem marhaság, csak nem a lánc végén 1-2 molekula, hanem a közepén 2-5, attól függően mennyi időre kell felpumpálni az erőt.
Ez a sprint számokban működik, de a maratoni számokban egyelőre nem Very Happy
Back to top
czuczor

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 2:12 pm    Post subject: Reply with quote

Csakazértis!.....HAJRÁ MAGYAROK!.... Cool
Back to top
czuczor

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 2:30 pm    Post subject: Reply with quote

matas wrote:
Mióta elkezdődött az olimpia, teljesen odaszegeztek a képernyőhöz. Nem tagadom, csalódott vagyok. A vívóktól, Gyurtától, a júdósoktól, cselgáncsban, Igaly Diától is többet vártam. De!!! A fő csalódottságom abban rejlik, hogy egyre jobban világossá válik számomra, hogy tiszta politika az egész, és már egy két arany kijutott volna nekünk is ha nagyhatalom lennénk. Elég meghallgatni Igaly Dia interjúját, vagy akár ha nézem a mai judos vagy az elmúlt boxmeccseket. Minden sportágban, ami a bíró szubjektív véleményén alapul, egy kis ország versenyzőjének a többszörösét kell nyújtania, mint egy pénzországnak, ahol "tökéletes" a sportdiplomácia. Szó sincs esélyegyenlőségről. Teljesen kiábrándult vagyok, mert a sportban hittem...

Mataskám!!! Az, hogy leutod, leúszod, leevezed, lefutod, "leszúrod, ledobod, "lelovod",leugrod , legyurod e az ellenfelet, az nem sportdiplomácia kérdése. De akkor is HAJRÁ MAGYAROK!!!.. Cool
Back to top
matas

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 3:14 pm    Post subject: Reply with quote

Czuczorkám! Ášgy veszem észre Te is nagy sportember vagy, így pontosan tuthatnád ha két ember birkózik, és elindít az egyik egy támadást, a másik meg tudja kontrázni, a bírótól sok függ, hogy jobbról nézi vagy balról. Egy kézilabdában is lehet belülvédekezés vagy belemenés ugyanaz az akció. Nem arról beszélek, amikor szarrá vernek bennünket, hanem arról, amikor fej-fej mellett haladva esélyünk van, és jön egy szubjektív bírói döntés, ami érdekes módon soha nem nekünk kedvez.
Miért van az, hogy pl. Igaly esetében, egy olimpiai bajnoknak 3 órát kell szobroznia a tűző napon, hogy kipróbálhassa magát élesben ( igaz akkor is egy ROMÁN srác adta át neki a lehetőséget, mert megsajnálta!!!), míg más már nyolcadjára kerül a "galambok" közelébe.Erről van nagyba szó.
Á‰s amiben teljesen egyet értek: HAJRÁ MAGYAROK!!!
czuczor

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 3:50 pm    Post subject: Reply with quote

Mataskám! A szabál az szabál... Ha igazságtalan akkoris szabál. A birkózóst pl. már táncolják korbe. Ugyanúgy kedvezhetett is volna nekunk. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én például eddig csak egyszer csalódtam, ez pedig a Hallerék páros evezose volt. Ok feladták! Nyert helyzetbol kiszálltak a versenybol. Rajtuk kívul az osszes tobbi magyar sportoló végigkuzdotte a versenyét. Ášgyhogy HAJRÁ Magyarok!!!!
Back to top
matas

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 4:16 pm    Post subject: Reply with quote

Nem akrod érteni mi a kínom. Pont a küzdésük miatt vagyok csalódott.
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Sport All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum