Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Peking
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bendegúz

PostPosted: Sat Aug 23, 2008 9:01 am    Post subject: Reply with quote

nogradi wrote:
az amcsik ellen....10-5 a szerbek ellen 8O , tud errol valaki valamit, annyira jók vagy annyira gyengék voltak a szerbek Question

Az amerikaiak nagyon felszívták magukat, a kapusuk meg kifogta a szerbek szemét. Nem lesz sétagalopp a döntő!

A kézilabda negyedik helyünk nem csalódás! Egy nagyon kemény meccsen, a világ egyik legjobb csapata ellen egészen addig partiban voltunk, míg az orosz bírók el nem döntötték a sorsunkat. Ha őszinték akarunk lenni, az egész tornán nyújtott teljesítményünk alapján a 4. hely megfelel a magyar válogatott jelenlegi képességeinek. Persze én is aranyat szerettem volna, esetleg a bronzot, de most ez a realitás.
Á–rüljünk neki! Hajrá magyarok!
Back to top
View user's profile Send private message
nogradi

PostPosted: Sat Aug 23, 2008 9:30 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Az amerikaiak nagyon felszívták magukat, a kapusuk meg kifogta a szerbek szemét. Nem lesz sétagalopp a döntő!

hat bizony, felni senkitol se kell, vigyazni mindenki ellen muszaj. ezen a olimpian barki nyerhet barmit. aki legyozi az olaszokat, horvatokat es szerbeket az gyenge nem lehet. legyen meg a három!
Back to top
czuczor

PostPosted: Sat Aug 23, 2008 9:40 am    Post subject: Reply with quote

Janics-Kovács! Araaaaaaaaaaaaany!!!!!! Cool
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!! Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nogradi

PostPosted: Sat Aug 23, 2008 10:00 am    Post subject: Reply with quote

a kézilabda dontot látta valaki ?
Back to top
matas

PostPosted: Sat Aug 23, 2008 12:05 pm    Post subject: Reply with quote

Hú gyerekek, Kovács egyénije után azt hittem ennyi. Nem gondoltam volna, hogy így fel tudja szívni magát a párosra. A dobogón állva, ahogy Janics énekelte a magyar himnuszt, ... megbőgetett vaze.
SZÁ‰P VOLT CSAJOK! NO MEG PERSZE VAJDA ATTILA!
nogradi

PostPosted: Sat Aug 23, 2008 12:28 pm    Post subject: Reply with quote

ha nem is voltam meggyozodve róla de akkor is biztam benne. okolbe szoritott kézzel szurkoltam végig. minden verseny más.

ezt talaltam Laughing

A 2008-as év legszívbemarkolóbb, egyben legmulatságosabb képernyős élménye volt, amikor Vitray "Rezignált" Tamás, Kossuth Lajos híres retorikai teljesítményeit überelve, a suttogástól az ordításig terjedő skálán leközvetítette Vajda Attila 1000 méteres kenuaranyát a Eurosporton. Majd meglepődött, hogy a versenyzők célba érés után vízbe hanyatlás vagy levegőbe öklözés helyett leszegett fejjel tovább eveznek. A dolog igazi csillogását ugyanis az adta meg, hogy a drámai események a 750 méteres vonalnál zajlottak. Az öreg profi gyorsan leteremtette szakkomentátortársát, hogy miért nem figyelmeztette, aztán visszakapcsolódott a valódi hajrára. Még jó, hogy nem kiabálta el az első magyar aranyat. Tripla bónuszpont jár azért, mert több ismerősöm szerint ugyanezt egy előfutamban már eljátszotta. A tapasztalt rókának a nagy izgalomban az sem tűnt fel, hogy a résztávoknál a mezőnyt oldalról mutatja a kamera, a cél előtt viszont egészen más kameraállásra váltanak.
Back to top
czuczor

PostPosted: Sun Aug 24, 2008 8:48 am    Post subject: Reply with quote

Ezt már nem lehet elveszteni!!!! 2 perc +5 gól!
3 a Magyar igazság!!!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!! Cool
Back to top
czuczor

PostPosted: Sun Aug 24, 2008 8:52 am    Post subject: Reply with quote

Megvaaaaaaaaan!!!!!!!! Cool
Back to top
Bendegúz

PostPosted: Sun Aug 24, 2008 9:49 am    Post subject: Reply with quote

Csodálatos győzelem volt! Bravó fiúk!
Back to top
nogradi

PostPosted: Sun Aug 24, 2008 9:54 am    Post subject: Reply with quote

Fantasztikus, sporttorténelem ! Sydney-Athen-Peking, ezt csinalja meg valaki !
Back to top
matas

PostPosted: Sun Aug 24, 2008 1:04 pm    Post subject: Reply with quote

Nem tudtam végignézni a meccset, már csak a végére kapcsoltam be. Gyenge ehhez az én szívem. Most fogom megnézni az ismétlést, nyugiban.

Ezzel 21.-kek lettünk a norvégokkal holtversenyben. Végülis ilyen pici ország létünkre! Becsülettel végigküzdöttük, nincs miért szégyenkeznünk.

24. Csehország
25. Szlovákia
nogradi

PostPosted: Mon Aug 25, 2008 2:59 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ezzel 21.-kek lettünk a norvégokkal holtversenyben. Végülis ilyen pici ország létünkre! Becsülettel végigküzdöttük, nincs miért szégyenkeznünk.

24. Csehország
25. Szlovákia

ugy 5 aranyat tippeltem, Schmitt szerint 8 érem ment el nuanszokon ami elég sok és nem véletlen, ettol persze a 3-5-2 nem szégyen...ami ennél fontosabb tényleg meg kell nyitni a létesítményeket a gyerekek elott, annál kevesebbet kell kolteni kórházakra meg drogelvonókra... az érmek csak ráadás.

a Sk csapaton látni hogy mennire fontosak a sportlétesítmények, csináltak 2 vadvíziszlalompályát - ami nélkul nem lenne 2-3 arany a 4 számból. más magas szintu sportág nincs csak néhány igyekvo sportoló.
Back to top
templomos

PostPosted: Tue Aug 26, 2008 7:58 am    Post subject: Reply with quote

Sajnos ez az olimpia nemcsak magyar részről sikertelen. Az egész demokratikus világ csődje. A kínai elnyomó rendszer ódája lett az olimpia. Minden kínai aranyra több, mint három kivégzett tibeti jut az olimpia ideje alatt. Tisztelet az emléküknek.
Back to top
matas

PostPosted: Tue Aug 26, 2008 11:14 am    Post subject: Reply with quote

Ma reggel megdöbbentő interjút hallottam a Tv-ben. Cseh Lacitól az olimpia előtt és alatt 52 alkalommal vett mintát a WADA. Volt hogy naponta többször is. Azért ez nagyon durva. Kíváncsi vagyok Phelps hányszort csurgatott zacskóba. Biztos nem 52-szer!
Attila

PostPosted: Tue Aug 26, 2008 6:15 pm    Post subject: Reply with quote

Képzeld akkor, hogy hány halott afgán, vagy iraki civil jut minden amerikai aranyra. Vagy mennyi grúz halott szennyezi az orosz érmeket. Az egy izraeli bronzra jutó halott palesztinok számát pedig még elképzelni sem szeretném. Rágondolni sem jó ezekre az adatokra!
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Sport All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum