Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Dunaszerdahely
Goto page 1, 2  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bigman

PostPosted: Sun Apr 26, 2009 5:12 am    Post subject: Dunaszerdahely Reply with quote

Vitaindító:
http://www.parameter.sk/rovat/regio/2009/04/25/vegeredmeny-az-mkp-jeloltje-hajos-az-uj-polgarmester-dunaszerdahelyen
Bigman

PostPosted: Sun Apr 26, 2009 5:17 am    Post subject: Reply with quote

Ennek ,az egyébként nekem nagyon szimpatikus Hölgynek talán csak akkor lett volna esélye nyerni,ha a barak-féle para(mili)méter ellene kampányolt volna.Ágy sajnos bevitték a Hájost!! Laughing
Habakukko

PostPosted: Sun Apr 26, 2009 6:35 am    Post subject: Reply with quote

Gratulálok Hájos Zolinak!

Itt azért el kell mondani, hogy Szerdahelynek nem volt esélye rosszul választani! Ezek jó jelöltek voltak! Ha az a szimpatikus hölgy nyeri meg a választásokat, akkor is és így is bekövetkezik egy stílusváltás, szemléletváltás és generációváltás a városi hatalomgyakorlásban és kommunikációban. /Egyszóval reményeim szerint lesz egy kis szellőztetés/ Azt ami összejött a város fejlődésének a szerencsés oldalán, azt nehéz elrontani. Tehát a szerdahelyieknek is gratulálok.
Back to top
View user's profile Send private message
Bendegúz

PostPosted: Sun Apr 26, 2009 7:41 am    Post subject: Reply with quote

Antal Ágiért kár, de örülök, hogy a parapatkány veszített. (Most majd rémes dolgokat fog összehazudni Hájosról, de nem adhat mást, csak mi lényege...) Jó látni, ahogy Dunaszerdahely elutasítja a primitív nemzetellenes uszítást.
Back to top
beeblebrox

PostPosted: Sun Apr 26, 2009 12:27 pm    Post subject: Reply with quote

Telejs mértékben egyetértek. Azzal, hogy Antal bevállalta a paramétert, nagyon sok szavazatot veszíthetett. Másrészt a paraméteren megjelenő blogjai is, hát enyhén szólva legtöbbször a nagy semmiről szóltak, ráadásul amatőr stílusban megírva. Személy szerint ez a kedvencem: http://www.parameter.sk/blog/antalagi/2009/01/10/lattam-erdei-zsoltot-boxolni
Az sem volt egy jó pont, hogy mindenki tudja, tulajdonképpen szintén egy érdekcsoport bábuja (mondjuk ugyanezt Hájosról is el lehet mondani).
Bevallom nekem Hájos sem egy szimpatikus figura, BGY-val az oldalán meg aztán végképp nem, nálam már akkor kiverte a biztosítékot, mikor a bummos interjúban nem engedte magát fotózni, mert "előnytelen" képek készülhetnek róla... 8O Embarassed Laughing
matas

PostPosted: Sun Apr 26, 2009 7:45 pm    Post subject: Reply with quote

Ez a Világi maga a rontás és a Sátán. Vele be lehet etetni a Csallóközt. Megyeren is vele riogatta anno Samukánk a választókat, meg Szerdahely is az övéit. Be is jött mindkettőnek. Õ maga a Jolly Joker, igaz az ellenfélnek.
ember

PostPosted: Mon Apr 27, 2009 5:58 am    Post subject: Reply with quote

Szó szerint maga a tontás. Nem igazán szoktam kommentálni a DS-i történéseket, bár rendszeres olvasója vagyok a fóumnak. De ezt most úgy érzem, hogy kell.
A múlt héten részt vettem a CSEMADOK ünnepélyes ülésén amely egyben Hájos kampánygyülése is volt. Nem tudom melyiket tegyem idézőjelbe a CSEMADOK gyülést vagy a kampánygyülést, mert egyikről sem szólt. De nem is ez a lényeg. A lényeg az, hogy mi történik a CSEMADOKnál??? Ki ez az új elnök? /ez költői kérdés volt/ Á‰s ki választotta meg? Á‰s mikor? Á‰s hol? Á‰n CSEMADOK tag vagyok, de nem tudtam semmiről. Mi történik? tud valaki ennél többet mondani?
Back to top
Guru

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 2:39 pm    Post subject: Reply with quote

"Hájos Zoltán dunaszerdahelyi polgármester hétfőn egy budapesti kommunikációs tréningre küldte alkalmazottait, amelynek során súlyos megaláztatásokat kellett elszenvedniük – értesült a Bumm a tréning egyik résztvevőjétől.

A neve elhallgatását kérő hivatalnok közölte, csak a helyszínen derült ki, hogy a Szcientológiai Egyház iskolájában, a budapesti Hubbard College Academy-n tartják a tréninget, melyet a szerdahelyi adófizetők pénzéből fizettek. „A városházi alkalmazottak és vezetőink sem voltak tájékoztatva erről, hogy ilyen helyre kell mennünk, semmilyen formában“ - mondta a hivatalnok." (www.bumm.sk)
Back to top
harlequin

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 3:45 pm    Post subject: Reply with quote

nem is tudom mi a rosszabb, ha tudta hogy hova kuldi oket, vagy ha nem.
Nem kell visszakerni a penzt, a meg el nem hasznalt napokra azokat kell elkuldeni, akik ezt kitalaltak.
Back to top
Vigilant

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 4:04 pm    Post subject: Reply with quote

Guru wrote:
"Hájos Zoltán dunaszerdahelyi polgármester hétfőn egy budapesti kommunikációs tréningre küldte alkalmazottait, amelynek során súlyos megaláztatásokat kellett elszenvedniük – értesült a Bumm a tréning egyik résztvevőjétől.

A neve elhallgatását kérő hivatalnok közölte, csak a helyszínen derült ki, hogy a Szcientológiai Egyház iskolájában, a budapesti Hubbard College Academy-n tartják a tréninget, melyet a szerdahelyi adófizetők pénzéből fizettek. „A városházi alkalmazottak és vezetőink sem voltak tájékoztatva erről, hogy ilyen helyre kell mennünk, semmilyen formában“ - mondta a hivatalnok." (www.bumm.sk)

Nem látok ebben semmi rosszat. Jómagam is részt vettem már ilyen kommunikációs tréningen - (anno önakaratomon kívül) és igen megalázottnak éreztem magam, de miután feldolgoztam az egészet ,már saját elhatározásból újfent részt vettem egy ilyen tréningen.
Sőt a Hunèík Péter által szervezett tréning alanya is voltam - bátran ajánlom mindenkinek. Felejthetetlen élményben volt részem mondhatom profi előadásban. Ami az általad jelzett témát illeti - azért illett volna felkészíteni, vagy legalább is tájékoztatni a delegáltakat.
Bigman

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 4:09 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.bumm.sk/35594/szcientologiai-kikepzesre-kuldtek-a-dunaszerdahelyi-hivatalnokokat.html
beeblebrox

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 4:11 pm    Post subject: Reply with quote

Vigilant wrote:
Guru wrote:

Nem látok ebben semmi rosszat. Jómagam is részt vettem már ilyen kommunikációs tréningen - (anno önakaratomon kívül) és igen megalázottnak éreztem magam, de miután feldolgoztam az egészet ,már saját elhatározásból újfent részt vettem egy ilyen tréningen.
Sőt a Hunèík Péter által szervezett tréning alanya is voltam - bátran ajánlom mindenkinek. Felejthetetlen élményben volt részem mondhatom profi előadásban. Ami az általad jelzett témát illeti - azért illett volna felkészíteni, vagy legalább is tájékoztatni a delegáltakat.

Nade baszki ez nem kommunikációs tréning volt, hanem egy álcázott (?) scientológus-agymosás. Ami qrwanagy különbség.
Magam részéről kétlem, hogy nem tudták, hova küldik az embereket, márcsak az intézmény neve (Hubbard Academy) is szemet kellett hogy szúrjon. Mi a franc folyik itt?
Egyébként furcsállom azt is, hogy a parán egy szót sem írnak az esetről (ami már az Index főoldalán is ott virít), holott az ősellenségükről (Hájos) van szó...
Vigilant

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 4:25 pm    Post subject: Reply with quote

Akkor időszerű egy kis korrekció az alkalmazottaknak Zoltán Laughing

http://www.wellnesshetvege.hu/Wellness_Hotelek_Akciok_Ajanlatok/Csaladi_oszi_pihenes_a_Bodrogi_Kuria_Wellness_Hotelben,906
happy

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 4:31 pm    Post subject: Reply with quote

Nem azért, de mi köze a megalázásnak a kommunikációhoz? Ez az egész szerintem inkább az alkalmazottak letöréséröl szól, hogy könnyebben kezelhetöek legyenek. A szcientológusok erröl közismertek. Kevesen tudják, de a szcientológus föguru annak idején (míg a CIA ki nem rúgta) a cég titkos elmebefolyásoló projektjein dolgozott, MK ULTRA és a többi szar a viselkedéskontrollról.

Szerintem nagyon is tudta Hájos, hogy mibe küldte öket.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vigilant

PostPosted: Sun Nov 15, 2009 4:42 pm    Post subject: Reply with quote

happy wrote:
Nem azért, de mi köze a megalázásnak a kommunikációhoz? Ez az egész szerintem inkább az alkalmazottak letöréséröl szól, hogy könnyebben kezelhetöek legyenek. A szcientológusok erröl közismertek. Kevesen tudják, de a szcientológus föguru annak idején (míg a CIA ki nem rúgta) a cég titkos elmebefolyásoló projektjein dolgozott, MK ULTRA és a többi szar a viselkedéskontrollról.

Szerintem nagyon is tudta Hájos, hogy mibe küldte öket.

Azért szerintem ez "enyhe" túlzás.
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum