Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Média
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jclayton

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 11:21 am    Post subject: Reply with quote

Egy teljességgel haszontalan órámba került kigúglizni, hogy a Magyar Nemzetben nincs ilyen cikk (szerkesztve: de igen Very Happy), a kuruc.infón ellenben van, Lovas István írta, a vasabladetben pedig nem is jelent meg semmi hasonló tegnap (sem). Konkrét linket persze szívesen fogadok.
szatyi

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 12:18 pm    Post subject: Reply with quote

Ugy tudom, hogy a Magyar Nemzet mindig csak egy het kesessel kerul fel az internetre.
Back to top
View user's profile Send private message
Attila

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 1:49 pm    Post subject: Reply with quote

A Magyar Nemzet mai számában jelent meg, mint azt írtam. Á‰n megvettem ma is a lapot, ahogy minden csütörtökön reggel megveszem!
Az eredetit pedig itt találod: http://www.vasabladet.fi/story.aspx?storyID=27490

Természetesen nem várom el, hogy megkövess, csupán az illem diktálná...
Back to top
jclayton

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 4:15 pm    Post subject: Reply with quote

Gyorsabb vagy, mint a vasabladet szerkesztősége, a nemzetes dolgot már korábban is korrigáltam. Bár nem értem, miért nem várod el, de bocsánatot kérek.

szerk. Eredetileg azt gyanítottam, hogy ez egy magyar-finn-magyar kereszthivatkozás, de nem.
Attila

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 6:28 pm    Post subject: Reply with quote

Egyébként a szerző, ha jól értesültem, nemrégiben volt Pozsonyban előadni e témában. Jól ismeri az itteni helyzetet.
Back to top
Attila

PostPosted: Fri Sep 26, 2008 8:44 am    Post subject: Reply with quote

Ide is másolom:

Mint azt a fentiekben olvasni lehetett az Uj Szo címlapján hoztak egy felmérést a következő cím alatt: "A szlovákiai magyarok 10%-a támogatná az autonomiát".

Meglátásom szerint ez teljesen összahangban van a finnországi cikkel, amiben a szerző arra mutat rá, hogy a felvidéki magyarok meghunyaszkodóak a többség előtt.

Ez pedig úgy hiszem csupán nevelés kérdése. Egyszóval azon kellene elgondolkoznunk, hogy miképpen - és milyen szinten kezdve - lehet elkezdeni a magyar társadalom nevelését. Az emberek ugyanis tájékozatlanok. Sok bennük a félelem, amit nem sikerült kiölni belőlük az elmúlt 10 évben sem.
Back to top
nogradi

PostPosted: Fri Sep 26, 2008 12:47 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
Egyszóval azon kellene elgondolkoznunk, hogy miképpen - és milyen szinten kezdve - lehet elkezdeni a magyar társadalom nevelését. Az emberek ugyanis tájékozatlanok.

tájékoztatással, pontos terminusok használatával.
Back to top
kopasz

PostPosted: Wed Aug 04, 2010 6:06 am    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
Laughing
Szlovákiában a Magyar Koalíció Pártja még kormánypozícióból sem mert kiállni a magyarok jogaiért. Helyette "kompromisszumot" keresett a szlovák politikával. Pontosabban: a kompromisszum kompromisszumának kompromisszumát.
meg a pinatol a sluszkulcsot... Wink

2006 augusztus BB-féle mkp
Back to top
Janicsar

PostPosted: Thu Feb 10, 2011 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

Tudja valaki, hogy mi a helyzet a Pátria Rádió új frekvenciájával?

http://www.szabadujsag.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1475:uj-urh-frekvenciat-kapott-a-patria-radio&catid=54:online&Itemid=78
http://www.bumm.sk/49737/valtozas-a-patria-radio-vezeteseben.html
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Page 39 of 39

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum