Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Megszűnik a Felvidék.ma?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nogradi

PostPosted: Sat Apr 03, 2010 10:13 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Olvass vissza te. Egy kérdést sem tettél fel, bár én vagyok a hülye, hogy megpróbálok vitatkozni veled, miután sikeresen elérted, hogy ez a téma is rólad szól.

abraka csak "válaszokat" ad - nagy terjedelemben....foleg ott ahol vannak olyan hulyék hogy tolerálják a mindent elborító maszlagát....annak idején Mata Hari csinálta ezt....
Back to top
View user's profile Send private message
abraka

PostPosted: Sat Apr 03, 2010 12:59 pm    Post subject: Reply with quote

Nográdi valamit kérdezni is akartál, vagy csak jó kommmunista módjára káderezel. Tudod mióta feltámadtam még elkötelezett lettem.
Mert,
http://www.commorakozigaz.shp.hu/hpc/web.php?a=commorakozigaz&o=folvideken_harmfajta_magyar_ember_van_Cd6G

Olyan vagy mint Barroso az Európai Bizottság elnöke. Õ szélsőbaloldali, maoista kommunista Portugáliában. 1974–75-ben egy maoista ifjúsági szervezetet vezetett. Ma EB elnöke, jól nézünk ki. A megalkuvás és a hazugságok mintapéldánya. Európában vagyunk? Milyen Európában? Európa bűne, ahogyan elbántak a magyarsággal Trianonban, Párizsban és most is ez zajlik. Ja, hogy nem látod, nalátod ez a te bajod meg a jclaytonoknak. Ez Európa! Ki volt a keresztény Európa és európai kultúra védőbástyája aLáttok egy nem létező Európát, féltek, mint a török időkben, 48-49-ben, trianonkon , gyáván meghunyászkodtok. Bocsi ne vedd személyeskedésnek, de gyáván elbeszéltek a fontos dolgok fellett és azokat akarjátok hülyének bemutatni akik helyettetek is teszik a dolgukat, törvényeket nem sértve. Ti pedig a kármentő mögül sírdogáltok, csak ne most mert megint rosszabb lesz.

Last edited by abraka on Sat Apr 03, 2010 1:17 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nem_programozhato

PostPosted: Sat Apr 03, 2010 1:04 pm    Post subject: Reply with quote

Abraka, tényleg felhigítottad a topikot a témától eltérö dumáiddal, beláthatnád.
Back to top
abraka

PostPosted: Sat Apr 03, 2010 1:20 pm    Post subject: Reply with quote

nem_programozhato wrote:
Abraka, tényleg felhigítottad a topikot a témától eltérö dumáiddal, beláthatnád.

Nézd meg ki kezdte, ha valaki válaszol valakinek, az már baj a bummos témát jclayton kezdte. Nem védekezem, csak leírom a véleményemet, gondolom a fórumozás lénye ez. Hogy közben a saját nézeteimet pedig megpróbálom eladni, hol tegyem, ha bummos, felvidek.ma, újszó, para cenzúráz. Na most visszatértem a témához Wink
Ja és mennyi témához szóltam hozzá az utóbbi időben, vagy már ezt sem szabad. csak az emkápés és a hídas maszlagot lehet reggeltől estélig önteni az emberekbe, ahogyan a felvidék.ma is teszi (MKP), vagy para (Híd) és a Bumm (Kétszékközötti Megélhetési Párt)
Attila

PostPosted: Sun Apr 04, 2010 7:42 am    Post subject: Reply with quote

Szóval mi lesz a felvidek.ma sorsa?
Back to top
nogradi

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 9:10 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Nézd meg ki kezdte, ha valaki válaszol valakinek, az már baj a bummos témát jclayton kezdte.

te kezdted az off topicjaiddal. ezt már régen moderálni kellett volna. ne gyere nekem cenzuzával, amit te muvelsz az nem szabad véleménynyilvánítás hanem anarchia, az anarchia pedig sehol sincs megengedve a kukacon kivul. olyan vagy mint jehova tanúi.
Back to top
abraka

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 10:56 am    Post subject: Reply with quote

nogradi wrote:
Quote:
Nézd meg ki kezdte, ha valaki válaszol valakinek, az már baj a bummos témát jclayton kezdte.

te kezdted az off topicjaiddal. ezt már régen moderálni kellett volna. ne gyere nekem cenzuzával, amit te muvelsz az nem szabad véleménynyilvánítás hanem anarchia, az anarchia pedig sehol sincs megengedve a kukacon kivul. olyan vagy mint jehova tanúi.

Na lám ki az aki elviszi a témát. Nográdi, tudod nagyon kevés ember tud kihozni a sodromból, de te a mellébeszéléseddel nagy rendszerességgel sikeresen véghezviszed. Igyekeztem 4 éve nem odafigyelmi az ővönaluli kommunista demagógiádra, nemakarásodra, de engemet légy szíves ne vádolj meg azzal, aminek a legnagyobb képviselője te magad vagy. Á‰n elfogadtam a te nézeteidet olyannak, amilyenek csak ennyit kértem mindenkitől cserébe, ha valaki A mondott, akkor mondjon B-t is. Te egy ünnepet, Husvét hétfőt is képes vagy elrontani, sunyi elbeszélősdissen mindenről beszélni, csak a lényegről nem, kezet foghatsz az MSZP és az MKP nemakarókkal, megélhetési hazudozókkal.

Amit ti műveltek, az nem más, mint az emberek, a nép becsapása, félrevezetése, aljas kizsákmányolása. A te fajtátad csak egy dolog érdekli, hogyan és minél gyorsabban megszedjétek magatokat. Aki pedig a levesetekbe beleköp, megálljt parancsol a sunyi ténykedéseieteknek, azt egyszerűen lehülyézitek, olyan nevezőkkel illetitek, ami inkább rátok illik.

Sajnállak benneteket, de főleg azokat a százezreket, akiket becsaptok félrevezettek. Erről írni pedig kell és csak a gyáva hazudozók fogják anarchizmussal vádolni azokat, akik az ébredés útjára szeretnék a félrevezetett tömegeket irányítani. Kezet foghatsz Barakkal, a Meterelógusokkal és az elvbarátaikkal.
jclayton

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

Abrakai-magyar szótár:

a véleményem - öndicséret
cenzúra - nem veszik át az összes hülyeséget, amit írok
csak sírdogál - nem vallja az összes hülyeséget, amit írok
mellébeszél - nem hajlandó a hülyeségeimről beszélni
őszinte tett - az, amit csinálok
hírportál - párt
átvenni a hatalmat a vezérkartól - túl sokat ittam ma
maszlag - a vélemény, ami nem az enyém
sunyi - nem dicsér meg engem
félrevezet - nem dicsér meg engem
becsap - nem dicsér meg engem
Hawkeye

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 5:29 pm    Post subject: Reply with quote

jclayton wrote:
Te hogy látod, merre húz a bumm?

Kb. 3 éve nem nyitottam meg őket - de nem hiszem hogy változott a szitu.
Anno nagy reményekkel vártam őket de nagyon gyorsan beálltak a sok-sok gagyiszöveg melletti egy-egy kortescikkre.
Akkor arra húztak amerről a támogatás jött. Hogy most mi van, nem érdekel, de ha érdekelné őket a véleményem, gyorsan és egyszerűen megmondanám merre húzzanak.
Wink
NT

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 5:30 pm    Post subject: Reply with quote

Ejnye-ejnye, jc,
ez má nagyon offtopik! De qurva jó! Laughing
abraka

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 5:56 pm    Post subject: Reply with quote

jclayton wrote:
Abrakai-magyar szótár:

kibővítve, pontosítva

a véleményem - öndicséret (jclayton szerint)
A Wikipédia szerint: A vélemény egy személynek, individuumnak a dolgokról vagy egy bizonyos dologról alkotott, egyéni értékítélete, az értékítéletet megalkotó személy értékrendjének tükrében.
Az én értékrendem az igazmondás

cenzúra - nem veszik át az összes hülyeséget, amit írok (jclayton szerint)
A Wikipédia: A cenzúra információk hozzáférhetőségének és terjesztésének a felügyelete, elsősorban politikai és morális alapokon.
Amit jclayton hülyeségnek nevez, az az igazság kimondását, leírást jelenti számomra, persze a megélhetési politizálást folytatók számára mindez hülyeséget jelent, mert a hatalongyakorlásukat és a zsírós fazékot távolabbra viheti tőlük. Másképpen az igazmondók az ellenségeik.

csak sírdogál - nem vallja az összes hülyeséget, amit írok (jclayton szerint)
Lehet hogy nem vagyok okosabb mint húsz éve voltam, de tapasztaltabb igen. Húsz évvel ezelőtt, ha tiszta helyzetet teremtenek a ,, Nagy Rendszerváltók" - ami azt jelenti hogy minimum megnevezik a bűnösöket, vétkeseket, kollaborálókat, megalkuvókat stb. - akkor ma nem fordulhatna elő hogy jellemtelenek az én igazmondásomat hülyeségnek nevezzék. A Nagy Renszerváltók, azóta jól megszedték magukat és, hogy az igazság ki ne derüljön, csak sírdogálni, mellébeszélni tudnak. Aki kimondja azt, hogy itt valami nagyon nem úgy megy ahogyan kéne, az vajon hülyeséget ír, ha leírja az igazságot, mégha néha híbás nyelvtannal is teszi?

mellébeszél - nem hajlandó a hülyeségeimről beszélni (jclayton szerint)
Mi is a mellébeszélés valójában?: A kérdések nyomán fény derülhet olyan tényekre, amelyek gyengítik a válaszoló álláspontját. Ha a válaszoló tisztában van ezzel, megpróbálhat kibújni a válasz alól. Ha azonban megtagadja a választ, nyíltan megsérti a kérdés-válasz dialógus szabályait, amivel jogos gyanút ébreszt álláspontjával kapcsolatban. Ezért úgy tesz, mintha válaszolna, de valójában nem válaszol, vagyis mellébeszél. A mellébeszélés a racionális vita szabályainak megsértése: aki így tesz, lemond az igazság vagy a legjobb álláspont megtalálásáról. Hogy könnyebben felismerhessük, az alábbiakban áttekintjük pár gyakori fajtáját. Tehát amikor én kérdezek, nem hinném, hogy hülyeségek felöl érdeklődnék. Pl. a megélhetési politikusaink, miért csak önmaguk meggazdagodásávál törődtek, ha pedig válaszokat kapok az csak mellébeszélés.

őszinte tett - az, amit csinálok
Mi is az őszinteség: az őszinteség alapvető fontosságú feltétele az igazsághoz való pártatlan hozzáállás és a tények megismerése, előbb vagy utóbb minden eszmeiséggel összeütközésbe kerül. Ágy az MKP-s, Hídas és megélhetési politizálást folytatokkal szemben is.

hírportál - párt
utalás volt a két szék közötti kiváró politizálásra, ahonnan több csöppen odavaló politizálásra, de ezt te is tudod, megint mellébeszélsz

átvenni a hatalmat a vezérkartól - túl sokat ittam ma (jclayton féle mellébeszélés de erről már írtam)
a célokat titkolni szokás, de ez már rég nyílt titok, hogy a fiatal emkápésok nagyon szívesen betelepednének a készbe, elég néhány fórumot és írást megfelelőképpen elemezni, olvasni.

maszlag - a vélemény, ami nem az enyém
sunyi - nem dicsér meg engem
félrevezet - nem dicsér meg engem
becsap - nem dicsér meg engem

A jól elvégzett munka egyetlen jutalma, hogy elvégezhettük. (Gandhi).
abraka

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 5:59 pm    Post subject: Reply with quote

NT wrote:
Ejnye-ejnye, jc,
ez má nagyon offtopik! De qurva jó! Laughing

Mi tetszett benne?
NT

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 7:18 pm    Post subject: Reply with quote

Mondtam én, hogy tetszett? Megpróbálom elmagyarázni a különbséget: Nekem a nagy, kerek fenekű nők tetszenek. Ha mégis kicsi és kerek, attól még lehet qurva jó. No, legalább megpróbáltam. Smile
jclayton

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 7:25 pm    Post subject: Reply with quote

Hawkeye wrote:
jclayton wrote:
Te hogy látod, merre húz a bumm?

Kb. 3 éve nem nyitottam meg őket - de nem hiszem hogy változott a szitu.
Anno nagy reményekkel vártam őket de nagyon gyorsan beálltak a sok-sok gagyiszöveg melletti egy-egy kortescikkre.
Akkor arra húztak amerről a támogatás jött. Hogy most mi van, nem érdekel, de ha érdekelné őket a véleményem, gyorsan és egyszerűen megmondanám merre húzzanak.
Wink

Ah, értem, elvi opportunizmus Smile Azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.

Ami meg a felvidek.ma-t illeti (hogy visszakanyarodjak a témához), megvolt róluk a véleményem, de nagyon furcsállom, hogy pont most, pont így.
Hawkeye

PostPosted: Tue Apr 06, 2010 2:55 pm    Post subject: Reply with quote

jclayton wrote:
nagyon furcsállom, hogy pont most, pont így.

Talán úgy érzik a bennfentesek, hogy az összes választási meccs le van játszva és már nincs mit újítani.
Vagy más (nagyobb, befolyásosabb) médium is van a kezükben, ezért a felvidék.ma-ra már nincs szükség.
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum