Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kettős állampolgárság - újratöltve
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
czuczor

PostPosted: Wed Jun 16, 2010 2:40 pm    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
czuczor wrote:
Janicsar wrote:
Az MKP-nak és Orbánnak sajnos gőze sincs róla, hogy mi az a taktika, nem tudnak ésszel, racionálisan gondolkodni,
Hát én tényleg hülye vagyok!

janicsar ahol nemzetstrategak mondjak meg mikor mit az mar regen rossz...

es czuczornak adj eselyt onkritikat gyakorolni, valasztasok elott tett kijelentesei miatt. Very Happy Very Happy

Hát igen! A féregstílus. Kiragad, ködösít, ferdít, csúsztat. Próbálj meg a kérdésre válaszolni. Nem kell sietni, szépen lassan, okosan. Hátha a rózsaszínű köd is szertefoszlik a szemed elől. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sajtkukac

PostPosted: Wed Jun 16, 2010 2:54 pm    Post subject: Reply with quote

czuczor wrote:
..... szertefoszlik a szemed elől. Cool

hat valami szertefoszlott junius 13-an ugy 01.35 korul, de asszem az az mkp parthaz GERINCES vezetesenak politikai karrierje volt... Very Happy Very Happy
sot az eredmenyvaro "TOMEG" is megcsappant Laughing kar azert a sok kajaert...
ha te masodrendunek erzed magad lelked rajta...
Back to top
View user's profile Send private message
czuczor

PostPosted: Wed Jun 16, 2010 3:00 pm    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
czuczor wrote:
..... szertefoszlik a szemed elől. Cool

hat valami szertefoszlott junius 13-an ugy 01.35 korul, de asszem az az mkp parthaz GERINCES vezetesenak politikai karrierje volt... Very Happy Very Happy
sot az eredmenyvaro "TOMEG" is megcsappant Laughing kar azert a sok kajaert...

Már megint mkp-zol. Tényleg reménytelen vagy.
Nem másodrendűnek érzem magam, hanem az vagyok. Nem olvastad az alkotmány bevezetőjét, mikor kiakasztottad az ágyad fölé, a szlovák címer mellé? Cool
Back to top
elemzõ

PostPosted: Thu Jun 17, 2010 4:16 am    Post subject: Reply with quote

czuczor wrote:
sajtkukac wrote:

...Nem másodrendűnek érzem magam, hanem az vagyok. Nem olvastad az alkotmány bevezetőjét, mikor kiakasztottad az ágyad fölé, a szlovák címer mellé? Cool
Az önbecsüléssel rendelkező, nem szolgalelkű felvidéki magyar polgár, csak így érezheti. Ezt nagyon jól bizonyítja a "A hatalom miként diszkriminálja a felvidéki magyart?" alcímű fórum itt. Sajtkukac kérlek, olvasd el, lehet, hogy változik a véleményed:!:
Back to top
czuczor

PostPosted: Thu Jun 17, 2010 8:19 pm    Post subject: Reply with quote

elemző wrote:
czuczor wrote:
sajtkukac wrote:

...Nem másodrendűnek érzem magam, hanem az vagyok. Nem olvastad az alkotmány bevezetőjét, mikor kiakasztottad az ágyad fölé, a szlovák címer mellé? Cool
Az önbecsüléssel rendelkező, nem szolgalelkű felvidéki magyar polgár, csak így érezheti. Ezt nagyon jól bizonyítja a "A hatalom miként diszkriminálja a felvidéki magyart?" alcímű fórum itt. Sajtkukac kérlek, olvasd el, lehet, hogy változik a véleményed:!:

Ne erőlködj. Be van oltva realitás ellen. Cool
Back to top
sajtkukac

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 8:56 am    Post subject: Reply with quote

elemzo nem erzem magam masodrendunek az olyan egesz eletre valo depresszios nem?? 8O
...,de tudatositom nem lehetek belugyminiszter, nem lehetek allamelnok, stb. ezeket a posztokat majd ha kicsit hosszabb idieg dul itt a demokracia lehet hogy "unokaink latni fogjak"...
a tobbi dolkog a szlovakok kissebsegi erzesebol fakado bunkosag ertsd eretlenseg.
mindennapi eletemben ezek a dolgok nem befolyasolnak, es gyermekeim jovoet ezek firtatasaval nem biztositom...nem vagyok puha, bar ez ugy hangzott Smile , de iskolaztatasuk es mondjuk regionk fejlodese sokkal markansabb dolgok amiket csakis az elobb emlitett tobbsegi nemzettel lehet biztositani es elore mozditani..
Back to top
bg

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 9:01 am    Post subject: Reply with quote

én így látom:

http://www.zoboralja.sk/index.php?t=&p=&xp=&MId=&Lev=&Ind=16&MId=&P=index,hu,&Ind=818
Back to top
kopasz

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 9:11 am    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
elemzo nem erzem magam masodrendunek az olyan egesz eletre valo depresszios nem?? 8O
...,de tudatositom nem lehetek belugyminiszter, nem lehetek allamelnok, stb. ezeket a posztokat majd ha kicsit hosszabb idieg dul itt a demokracia lehet hogy "unokaink latni fogjak"...
a tobbi dolkog a szlovakok kissebsegi erzesebol fakado bunkosag ertsd eretlenseg.
mindennapi eletemben ezek a dolgok nem befolyasolnak, es gyermekeim jovoet ezek firtatasaval nem biztositom...nem vagyok puha, bar ez ugy hangzott Smile , de iskolaztatasuk es mondjuk regionk fejlodese sokkal markansabb dolgok amiket csakis az elobb emlitett tobbsegi nemzettel lehet biztositani es elore mozditani..

Hány éves vagy sajtkukac? ...és te még hiszel a mesékben?!
Bár ha belegondolok, ez is egy szempont. Vannak olyanok akiknek mindegy, hogy akár ok, akár az utódaik, azt a hon áhított, szebb jovot, szlovákként, vagy magyarként fogják megérni.
Back to top
sajtkukac

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 9:44 am    Post subject: Reply with quote

tar igen vannak ilyenek is, en nem ilyen vagyok es probalom optimistan leelni az eletemet ez a sirva vigad a magyar rad illik?
Back to top
kopasz

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 10:08 am    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
tar igen vannak ilyenek is, en nem ilyen vagyok es probalom optimistan leelni az eletemet ez a sirva vigad a magyar rad illik?

Sajtkukac, bár igazad lenne, de a hosszú éves tapasztalatok nem ezt bizonyítják. Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de sorolj fel néhány teruletet, amiben javult a helyzetunk, mint magyaroknak, az utóbbi mondjuk 20 évben, ami optimizmusra ad okot.
Back to top
czuczor

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 7:09 pm    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:

Nini a féreg itt járt és már bélyegez. Aki nem hajlandó megadni magát, az hejmagyar, sírvavigadmagyar, emkápés, stb.
Back to top
sajtkukac

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 7:50 pm    Post subject: Reply with quote

czuczor wrote:
Nini a féreg itt járt és már bélyegez. Aki nem hajlandó megadni magát, az hejmagyar, sírvavigadmagyar, emkápés, stb.

nem hajlando megadni magat talan senki sem ha csak kajakra nem kenyszeritik en csak a borongo, onsajnalo hozzallast nem szeretem...
Back to top
czuczor

PostPosted: Tue Jun 22, 2010 8:38 pm    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
czuczor wrote:

nem hajlando megadni magat talan senki sem ha csak kajakra nem kenyszeritik en csak a borongo, onsajnalo hozzallast nem szeretem...

Á‰s másokat hazug módon olyan dologgal vádolni amit nem követett el, azt viszont csíped, mi?! Cool
Back to top
sajtkukac

PostPosted: Wed Jun 23, 2010 9:39 pm    Post subject: Reply with quote

czczur mi nyomja a lelked velem kapcsolatban?
en csak a negativ tahosagot es onsajnalatot nem allhatom Wink
Back to top
czuczor

PostPosted: Thu Jun 24, 2010 5:53 am    Post subject: Reply with quote

sajtkukac wrote:
czczur mi nyomja a lelked velem kapcsolatban?
en csak a negativ tahosagot es onsajnalatot nem allhatom Wink

Válasz a választások utáni elmélkedésekben. Cool
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Next
Page 13 of 15

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum