Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Bósza János kontra Krivansky Mikulá¹
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
abraka

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 6:07 am    Post subject: Bósza János kontra Krivansky Mikulá¹ Reply with quote

Tisztelt fórumozók ebben a témában azt szeretném tételesen bebizonyítani, hogy miért léptem vissza komáromi polgármesteri jelöltségtől és ezt megelőzőleg miért vonta, vonatta vissza Krivansky Mikulá¹ pártja az SRS párt a jelöltségemet, ezzel megtorpedózva az indulási lehetőségemet. Tételesen bizonyítani akarom KM hazugságait geobbelsi stílusú lajáratási kampányát, amelyeket a bumm.sk saját és min. két álnév alatt tette ezt. Ez a témát nem indítottam volna, ha KM úr egy egyszerű kérdésre választ ad elküldi írásban, amit megigért, hogy ezen a napon döntenek ugymond a "sorsomról", az okt.19-i döntésük tartalmát
A DÁLESZ-es témában kértem írja meg, de ez helyett ezt a választ adta a kérdésemre:

Quote:
abraka
2010. Október 25. Hétfő, 18:55

KM úr, milyen döntés született Október 19-én , megigérted, hogy elküldöd emailban, még nem kaptam meg. Erre is képtelen vagy?

Quote:
mikulas
2010. Október 25. Hétfő, 20:41

Kinek kellett volna döntenie a dekrétumok ügyében? Minden más off topic.

http://www.kukac.sk/portal/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=41670#41670

Az arrogáns stílusú válasza magáért beszél, tudta mit kérdezek, ennek ellenére félrebeszélt.

Ha ez szerinte off topic és mindig kimagyarázza magát mellébeszéléssel, így kénytelen vagyok egy nem offtopikos témát nyitni, ahol elmagyarázhassa a tettének a lényét. Az Ášjszó megkeresésére, hogy milyen döntés született ott is csak annyit mondott, nem kommentálja. Õ idézte elő ezt a helyzetet, tehát minimum kötelessége informálni a közvéleményt arról, hogyan döntötték el a sorsomat, október 19-én.

Megkérek minden hozzászólót, hogy a személyes támadás jellegű és mellébeszélős stílust kommenteket, ha lehet kerüljük el, hogy a téma tisztasága segítségével ki lehessen deríteni ki mondott igazat és ki hazudott. Á‰n csak olyan dolgokat fogok tényszerűen közölni, amit bizonyítani is tudok, remélem Krivansky is hasonlóképpen fog eljárni.

Indító szöveg gyanánt azért annyit elmondanék a kettőnk e-mailos levelezése nem tartalmazza az én önkéntes visszalépési szándékomat, csak KM úr szándékát, hogy visszaléptet és erről Okt.19-én döntenek, ezért kértem, hogy a pártjuk vezetőségi jegyzőkönyvéből, aminek ő az alelnöke, ide írja be a rólam szóló döntésük tartalmi részét én erre őt ilyen formában felhatalmazom, hogy megteheti, ezzel nem fog sérteni személyiségi jogokat, vagy ha nem teszi meg, akkor küldje el emailban formában nekem, ahogyan azt kötelessége megtenni és én majd döntök, hogy nyilvánosságra hozom, vagy sem.

Előre köszönöm a tárgyilagos hozzászólásokat.
templomos

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 5:16 pm    Post subject: Reply with quote

Kíváncsi lennék, hogy hogyan kerültél ennek a "pártnak" a listájára?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jacques

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 9:00 pm    Post subject: Reply with quote

"akkor küldje el emailban formában nekem, ahogyan azt kötelessége megtenni és én majd döntök, hogy nyilvánosságra hozom, vagy sem. "

Ennyit a levéltitokról!
Back to top
View user's profile Send private message
jacques

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 9:02 pm    Post subject: Reply with quote

Templomos, jó hogy kérded, mert engem is ez aggaszt!
Back to top
jacques

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 9:04 pm    Post subject: Reply with quote

Hozzászólás témája: Bósza János kontra Krivansky Mikulá¹

Tisztelt fórumozók ebben a témában azt szeretném tételesen bebizonyítani, hogy miért léptem vissza komáromi polgármesteri jelöltségtől és ezt megelőzőleg miért vonta, vonatta vissza Krivansky Mikulá¹ pártja az SRS párt a jelöltségemet, ezzel megtorpedózva az indulási lehetőségemet. Tételesen bizonyítani akarom KM hazugságait geobbelsi stílusú lajáratási kampányát, amelyeket a bumm.sk saját és min. két álnév alatt tette ezt. Ez a témát nem indítottam volna, ha KM úr egy egyszerű kérdésre választ ad elküldi írásban, amit megigért, hogy ezen a napon döntenek ugymond a "sorsomról", az okt.19-i döntésük tartalmát
A DÁLESZ-es témában kértem írja meg, de ez helyett ezt a választ adta a kérdésemre:

Idézet:
abraka
2010. Október 25. Hétfő, 18:55

KM úr, milyen döntés született Október 19-én , megigérted, hogy elküldöd emailban, még nem kaptam meg. Erre is képtelen vagy?

Idézet:
mikulas
2010. Október 25. Hétfő, 20:41

Kinek kellett volna döntenie a dekrétumok ügyében? Minden más off topic.

http://www.kukac.sk/portal/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=41670#41670

Az arrogáns stílusú válasza magáért beszél, tudta mit kérdezek, ennek ellenére félrebeszélt.

Hát bizony ez off topic, mert ugye Bósza még nem Benes, na de ki tudja?
Back to top
abraka

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 5:51 am    Post subject: Reply with quote

templomos wrote:

HozzászólásElküldve: 2010. Október 26. Kedd, 19:16 Hozzászólás témája:

jacques wrote:
Templomos, jó hogy kérded, mert engem is ez aggaszt!

Közröhejes kérdés, mert akkor kérdezt önmagadtól Krivansky Mikulá¹, hisz az elnököd írta alá, a te rábeszélésedre és te hoztad az aláírt papírokat.
jacques=Krivansky M.=mikulas, a két kukacos neved, majd blanka álnév alatt hazudozol pluszba a bummon.

Á‰n csak egyet akarok, hogy írd ide be, milyen döntés született okt.19-én, te szabtad meg, te terjesztetted be, te írtad már rég megszületett a döntés a részedről. Mitöl félsz, hogy a hazug embert hamarabb utolérni, mint a sánta kutyát. Miféle levéltitokról beszélsz, egy jelölt visszahívása közügy, másodsorban én sohasem tártam fel levéltitkokat, csupán egyes részleteket, amivel a hazugságaidat ki tudtam védeni. Másodsorban te írtad a bummon, "blanka" álnév alatt, mert még arra sincs merszed, hogy a saját neved alatt fórumozzál, bár már bejelentkeztél úgyis.
Quote:
Mameluk! Mit tudsz te? Inkább kussolj. No hol az a bizonyíték Jankó?
blanka
2010-10-26 22:55:19
Szájhós ?
Még mindig jobb mint egy csaló, álldottak azok kiknek nemadatott meg az idei megmérettetés, az a sende gyanú leple lepi be most a várost hogy a mufti most valami nagy durranásra készul.

mameluk
2010-10-26 22:44:10
bosza írta:

"A visszaléptetésemre rengeteg bizonyíték van, sőt október 19-én meg is hozták a döntést, ezt mag KM írta ide álnév alatt a bummra, kocka el van vetve, bejegyzésével, ugyenezt elküldte saját neve alatt emailban is."

Saját neve alatt? Na másold csak ide a pontos idoponttal egyetemben!

Hahó János, hol a bizonyíték? Szájhos!
blanka (alias Krivansky)
2010-10-26 22:09:06

Most akkor feltárjam a levéltitkot vagy sem Krivansky, emailban a bizonyíték, amit te írtál nekem. Á–ssze-vissza beszélsz, hazudozol, geobbelsi stílusban már 3 hete befolyásolod a közvéleményt, de egy egyszerű kérdésre nem mersz válaszolni, milyen döntés született okt. 19-én ez közügy, kötelességed ide beírni.

Á‰s légy annyira bátor ember, hogy nem fogsz megint hazudni és, hogy a kukacon ismert neved alatt válaszolsz, ami Mikulas, ne pedig a másik "jacques", vagy a bummos "blanka". A bummon mind a három név alatt bejelentkeztél, már volt olyan is, hogy saját magadat dicsérgetted, akárcsak itt a kukacon is. Akkor, most ki a gyáva ember. Á‰n csak egy név alatt fórumozok itt is és a kukacon is és azt is mindenki tudja, hogy ki van az abraka név mögött én a nézeteimet fel merem vállalni, az igaz a választási időszakban a bummon létrehoztam egy másik nevet is "boszajanos", hogy mindenki számára érthető legyen a fórumozó kiléte és azért is, hogy be tudjak másik gépről is jelentkezni.

Krivansky várom a válaszodat egyszerű kérdésre és ne beszélj már mellé.
abraka

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 6:07 am    Post subject: Reply with quote

templomos wrote:

krivansky már két évvel ez előtt felajánlotta, hogy indulhatok a listájukon, sőt az EÁš-s választásra is felajánlotta, de akkor abból nem lett semmisem. Többször leveleztünk ebben az ügyben, már augusztusban azon gondolkodtam, hogy indulok, mint teljessen független, de KM mézes-mázos beszéddel megigért támogatást is pl. szórólapokat, a sajátjaimra beigért pénzt is magához vette részben, hogy ő vezeti kampányomat, így lényegében nem marad más alternatívám, csak a pártlistás indulás. Egyébként szó volt plakátokról és esetleg óriásplakátról is, bár erre azt válaszolta a pártja anyagilag szerény, így ezt nem is eröltettem, így kerültem a listájukra. Utológ elemezve ezt a tényt, részemről hibás döntés volt, mert egy álbarátnak hittem, aki később hátbadöfött. Akit érdekelnek a részletek a bummon négy témában több száz hozzászólásban ki lettek belezve a tények. Egyébként ahogyan a bevezető szövegben írtam én csak egy dologra várom a választ, milyen döntést született okt.19-én, bár én ez már rég éreztem milyen fog születni az emailjai alapján, hisz KM úr ezt ultimátum szerűen elküldte nekem emailban.
Tehát Krivansky legyen legény a talpán és merje bevállalni a hazugságait és annak végkimenetelét a döntésüket. Egy Ášjszós megkérdezésre is kitérő választ adott. Vagy nem is volt döntés??? Akkor végig hazudozott mindenkinek. Miért? Az én 8 hónapos munkámat tette tönkre, aminek sem anyagilag, sem emberileg nem volt a részese. Ezt minimum becstelenségnek hívják.
abraka

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 7:39 am    Post subject: Reply with quote

Emlékesztető krivansky Mikulá¹-nak

Quote:
jacques
2010. Szeptember 27. Hétfő, 10:00

A leglogikusabb ha Bószát választják meg Marekkal szemben, kőzismert de nem érintett politikailag sem gazdaságilag. Az MKP lúzer, Híd Bastin keresztül nem kedvelt. Aki nem akar szlovák polgármestert az Bószát választja ebben a helyzetben. Ha lett volna megegyezés akkor az más, de így ez a reálpolitika.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikulas
2010. Szeptember 30. Csütörtök, 12:16

Eddig nem ismerjük egyiknek sem a programját, Bósza a jövo héten tart sajtótájékoztatót, Marek felol nincs biztos hír. Az MKP-nak inkább a Marek felel meg, valahogy fura módon! B+B kiegyezés nehezen képzelheto el ugyan de ha az mkp marera játszik akkor semmi sem lehetetlen.

fenti a Komárom témából

a lenti a: A komáromi MKP elnök és a volt ©TB-sek - témából

Quote:
jacques írta:jacques
2010. Szeptember 15. Szerda, 23:22

Mennyire biztos Bósza János indulása a választásokon? Megvannak az áláírásai? Nincs egy komoly újságíró aki kifürkészné a részleteket? Nem egy MKP-s vagy Hídas etetés az egész? (vége)

Quote:
abraka
2010. Október 27. Szerda, 9:24
Kérdés Kérdés Krivansky kérdezte, akkor, amikor már nekem átadta a pártja jelölési papírjait

Á‰rdekes dolog itt a kukacon szept.27-én és 30-án még dicsért, majd másnap okt. 1-én hátbadöfött. Vajon mi történhetett egy nap alatt, mi változott meg, ami őt erre késztette, három nappal a jelölési listák leadása előtt (végső terminus okt.3), közben én már szept.20-án leadtam a jelölési papírokat, az egyezségünket 100%-as teljesítve.
jacques

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 8:16 am    Post subject: Reply with quote

"KM mézes-mázos beszéddel megigért támogatást is pl. szórólapokat, a sajátjaimra beigért pénzt is magához vette részben,"

Pénzt? Kitol és mennyit?

Mi van a 4500 szórólappal ami nálad van?
Back to top
abraka

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 8:42 am    Post subject: Reply with quote

jacques wrote:
"KM mézes-mázos beszéddel megigért támogatást is pl. szórólapokat, a sajátjaimra beigért pénzt is magához vette részben,"

Pénzt? Kitol és mennyit?

Mi van a 4500 szórólappal ami nálad van?

Ezeket a témákat a közös ismerősünk kérésére nem akartam feszegetni, de ha te szívesen belekeversz másokat is, ám legyen nem én kezdtem, de fentartom a jogot, hogy megvédjem magamat.

Közös ismerősünk mondta, hogy neked a megigért ezer EURÁ“-ból odaadott 300 EURÁ“-t, ez vele tisztázd, mert ez a támogatást nekem igérte június 4-én önzetlenül, saját maga ajánlotta, amikor Pozsonyban a trianoni tüntetésen voltunk, hogy ebből a pénzből nyomtassam ki a választási szórólapjaimat, ami már meg van tervezve is. Erre volt ez a pénz, nem a te pártod dicsőítésére. Pozsonyba sem mertél eljönni. Te közénk léptél, nem tudom milyen hazugságokkal tetted mindezt.

A szórólapokat , amiket idedobtál nekem, amin csak a te pártod van reklámozva én sehol rajta nem vagyok, bármikor kiadom, kivéve azt a kétezeret, amit fájós lábbal széthordtam. Csak kértem, kérek egy igazolást, hogy az aki átveszi kompetens átvenni. Okt. 18-án kaptam egy telefonhívást Budapestről, hogy jöhetnek e a SRS párt szórólapjaiért, azt feleltem igen, ha valaki átveszi és aláírásával igazolja azt. Azt volt a válasz OK másnap, vagyis 19-én jönnek. Nem jöttek, mert a közös ismerősünk az autóját visszavonta, azzal, mivelhogy én nem vagyok a szórólapokon, így ez az ügy TE rád tartozik. Tehát megint mellébeszélsz. Egy hétig még itt tartom aztán odaadom a romáknak papírgyűjtésbe. Ugyebár erről, hogy jöttek volna nem is tudsz, nagyon rövid az emlékezeted, ahogyan azt már sokszor bizonyítottad és miért nem mersz bejelentkezni a saját mikulás nick neved alatt, félsz, hogy sokan beazonosítanának. Tegnap este a bummom blanka név alatt hazudoztál, sértegettél, fél órával később, hogy innen kijelentkeztél mint jacques.
Mond milyen ember vagy, én már rég abbahagytam a védekezést, de te képtelen vagy leállni, pedig minden állításodat hazugságtartalmát bizonyítani tudom, meg a bérenc gyereked a "huncsíkpetur" nickes embered a bummon, aki két hete napirenden sérteget, lassan már a vikinget is túllicitáljátok, te blanka név alatt ő meg csak símán huncsíkpeturként.

Inkább arra válaszolj már végre milyen döntés született Kassán okt. 19-én, miért kerülöd a válaszadást, mitöl félsz, hogy hazugságon fogunk, az már megtörtént pl. előbb is, ha akarod és belegyezzel, leírom, milyen alpári stílusú emailokat küldözgettél és milyen sértő módon irrogattál a bummon. Ez nem a célom, csak egyet akarok írd ide az Okt.19-i döntesetek szövegét. Miért nem akarsz válaszolni, pedig azzal sokmindent meg lehetne magyarázni.
mikulas

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 9:44 am    Post subject: Reply with quote

Mire vagy kéváncsi tulkép?

Visszaléptél mert kiegyeztél az MKP-val!

Kedden okt.19 -én részt vettél Stubi kampány gyulésén, meg sem vártad mi lesz a döntés.

Igaz egyszer már visszaléptél okt 1-én is.

Közös ismerosünk az összeget vissza kapta, ettol függetlenül ez NEM a te kampány büdzséjébol származott! NAGYON vigyáz miket állítasz! Mindennek van határa!

Nem dobtam neked oda semmit, te kérted a szórólapokat! Három szem és fültanú van rá. Megkaptad futár által aki SEMILYEN aláírást nem kért, hogy átvetted!
Utána te mersz feltételeket szabni, hogy csak a SRS elnöke által áláírt átvételi elismervény fejében szolgáltatod vissza! (emailed birtokomban)

Bószmaságaidat hagyd meg magadnak! Á–sszeesküvés elméleteid és üldözési mániád talán kezelhto.

Viszont levéltitok megszegése és bizalmas szóbeli közlés szétkürtölése aljasság!

Téma részemrol lezárt! Nyugodtan folytathatod önlejáratásodat. Akik jobban ismernek nem csodálkoznak.
Back to top
abraka

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 10:57 am    Post subject: Reply with quote

Na végre be mertél jelentkezni a saját neveden. Ki kit járat le, azt majd eldönti az olvasó, te már biztosan lejárattad magadat
Fekete KM
Mire vagy kéváncsi tulkép?

Milyen döntés született szept.19-én???

Visszaléptél mert kiegyeztél az MKP-val!

Okt. 20-án léptem vissza, mert te egy nappal korábban Kassán visszaléptettél és inkább becsületből nem vártam meg az aljas döntésteket. Az MKP-val nem egyeztem meg, ha erre van bizonyítékod, akkor hangoztass ilyesmit, nekem arra sok, hogy visszaléptettek és éppen lehetséges Bastrnák javára, én a saját visszalépésemmel ezt akadályoztam meg. Mai napig nem találkoztam Stubendekkel és senki mással a stábjából. Tehát megint hazudtál

Kedden okt.19 -én részt vettél Stubi kampány gyulésén, meg sem vártad mi lesz a döntés.

Este hatkor 10 percre jelentem meg Geonczeol Gyulával mikor vittem át őt a kocsimon MO-s vasúti állomásra, a végére érkeztünk kiváncsiságból benéztünk. Ennyi. Szerintem egy kampányban nem ellenségeket kell keresni, hanem csupán ellenfeleket látni.

Quote:
Végre elárulja milyen döntés született tegnap, vagy az is hazugság volt, hogy egyáltalán összeül a pártjuk vezetősége?
Miért fél kimondani, mi történt tegnap, mert a közös barátunknak is ezt mondta:
\\\"Tegnap itt járt Miklós. Sokat nem mondott, de úgy látom, nem igen kompromisszum-kész. Komáromból jött ahol részt vett a kerekasztal konferencián. Nem tudom, miért nem próbált veled találkozni. Ma reggel elment Kassára, ahol állítólag szerdán határoznak mit tegyenek a jelöltségeddel. Remélem, helyes döntést fognak hozni. Ha nem akkor el kell érni azt, hogy azonnal közöljék veled visszahívásodat.\\\"

világos beszéd!!

A 19-i dátum már nekem is több emeilban visszaigazolta, hogy vezetőségi döntés születik, Milyen döntés született, a kocka el van vetve????? , vagyis a döntés már rég visszavonhatatlanul megtörtént.

Akkor hogyan döntöttetek?

Alea iacta est
Nyelv: latin

a kocka el van vetve; sorsdöntő lépés megtevése után szokták mondani

Forrás: Lapoda Multimédia

várom a sorsdöntő lépés tartalmát
abraka
2010-10-20 17:15:29

Igaz egyszer már visszaléptél okt 1-én is.

Okt. 20-án léptem vissza, mikor áttételesen, hogy csak én értsem meg, megüzente visszaléptetett:Alea iacta est, ezt már emailban is megkaptam

Közös ismerosünk az összeget vissza kapta, ettol függetlenül ez NEM a te kampány büdzséjébol származott! NAGYON vigyáz miket állítasz! Mindennek van határa!

Õ azt mondta nekem, hogy arra adta, te is ezt állítottad, van rá email bizonyíték. Fenyegetsz, tessék pereljél be, de ugyebár erre már gyáva vagy.

Nem dobtam neked oda semmit, te kérted a szórólapokat! Három szem és fültanú van rá. Megkaptad futár által aki SEMILYEN aláírást nem kért, hogy átvetted!
Utána te mersz feltételeket szabni, hogy csak a SRS elnöke által áláírt átvételi elismervény fejében szolgáltatod vissza! (emailed birtokomban)

Először is igenis idedobtad anyakamra, azzal, majd jöttök és szétszórjátok, még azt is kérted, hogy adjam hozzá a kocsimat segítség gyanánt. Mondtam és írtam már bármikor kiadom, ha erre kapok tőled egy átvételi elismervényt és meg is voltunk egyezve a pesti embereiddel, hogy 19-án jönnek érte, kiadom, nem jöttek érte. Akkor most mi a fenét akarsz, arra válaszólj, hogy miért nem jöttek el érte? Aláírás azárt kellett volna, hogy később újból hazug módon azt ne tagadhass le. Most akkor miért nem jöttek, ha neked az annyira fontos volt.

Bószmaságaidat hagyd meg magadnak! Á–sszeesküvés elméleteid és üldözési mániád talán kezelhto.

Viszont levéltitok megszegése és bizalmas szóbeli közlés szétkürtölése aljasság!

Sértegetés a te stílusod erre nem reagálok. Miféle levéltitok, állandóan ezt fújod, tessék írd le mit árultam el, ami annyira érintett, hogy levéltitok szegésről beszélsz. Ne lövöldözz állandóan, Fújod a magadét, de bizonyítani már nem tudod. Másold be ide újból milyen lebéltitkot szegtem meg. Az az aljasság, hogy mindenfajta bizonyíték nélkül váaskodol. DE!! egy szerú kérdésre nem akarsz válaszolni, milyen döntés született okt. 19-én

Téma részemrol lezárt! Nyugodtan folytathatod önlejáratásodat. Akik jobban ismernek nem csodálkoznak.

Itt aki lejáratta magát az te vagy vagy, mert becstelen módon lejárattál, hazudozol, pedig elég lenne annyi bocsi hülyeséget csináltam, elég lenne, ha ennyit leírnál. A bummon rég befejeztem a témát, de te tovább uszítasz és hazudozol. Ha úgy gondolod megsértettem a jogaidat nyugodtam adjál bíróságra, de tudom fenyegetésen kívül másra nem vagy képes, mert az aljas hazugságaidat, féligazságaidat nem tudod megvédeni. Á‰n is lezártam a témát, mert úgy látom nem vagy, nam akarsz egy egyszerű kérdésre egyszerű egyenes választ adni, hogy hogyan döntöttetek okt. 19-én, bár én tudom nekem megüzented már rég, de azt hiszem sokan kiváncsiak lennének, mi áll a visszalépésen okainak hátterében. Mert én becsülettel végigakartam csinálni, de egy becstelen játékban nem akartam résztvevő lenne. Majd az egész történetet röviden fogalmazva megírom körlevélben ismerőseimnek és azoknak akik bíztak bennem elküldöm.
mikulas

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 12:53 pm    Post subject: Reply with quote

"mi áll a visszalépésen okainak hátterében. "

TE!
Back to top
templomos

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 6:03 pm    Post subject: Reply with quote

A vita, amit itt folytattok, elég ízetlen. Azonban nagyon érdekelne annak a pártnak a hivatalos álláspontja, amelyik visszavonja jelöltjét nem sokkal a választások előtt. Mi volt az oka? Ha a párt tiszteli a választóit és szimpatizánsait, akkor hivatalosan megmagyarázza, hogy mi a helyzet. Köszönöm előre is!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mikulas

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 7:34 pm    Post subject: Reply with quote

T.Templomos,

tárgyi tévedés, a párt nem vonta vissza jelöltjét, a jelölt lépett vissza a nélkül, hogy errol tájékoztatta volna a pártot. Na ennyit a korrektségrol.

MEG KÁ‰REM ADMINT, HOGY EZT A TOPICOT TÁ–RÁ–LJE! SZEMÁ‰LYISÁ‰GI JOGAIM SÁ‰RÁœLNEK! ALAPTALAN VÁDASKODÁSOK ÁLDOZATA VAGYOK OKT. 1-e Á“TA BÁ“SZA alias ABRAKA RÁ‰SZÁ‰ROL KÁœLÁ–NBÁ–ZO PORTÁLOKON.
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum