Kukac archí­vum Forum Index Kukac archí­vum
A www.kukac.sk archívuma

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Bósza János kontra Krivansky Mikulá¹
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bigman

PostPosted: Fri Oct 29, 2010 5:19 pm    Post subject: Reply with quote

János és Mikulás , egyre töketlenebb e vita, zárjátok le ,mert nem tudok a választásokra koncentrálni!!! Laughing
mikulas

PostPosted: Fri Oct 29, 2010 5:56 pm    Post subject: Reply with quote

bosza írta ;

"Megint hazudtál, én az István emailjából nem idéztem semmit sem, nincs hiányzó rész, csak a te emailodat tettem fel, bizonyíték végett, a hazugságaidra."

egyszóval itt mindenki vak? Levéltitkot sértesz sorozatossan majd letagadod? Hogy nincs hiányzó rész? Milyen hazugságaim?

Te szájhos, tedd ide fel csak az utolsó emailemet amit küldtem, a pirossal jelölt résszel együtt!
Mert azt nem akarod az Istennek sem bemásolni, mivel kiderülne, hogy valótlant állítottál, megrágalmaztál!
A te bajod az, hogy te nem tévedsz soha, csak az igazat mondod mindég, mindenki hazudik aki szembesít tévedéseiddel, összeesküszik a becsületed ellen, megakadályozza, hogy célba érj. Ha valaki egy térben tartozkodik egy olyan személlyel aki neked nem szimpatikus akkor az bizonyíték arra, hogy szövetkeztek ellened. Viszont ha te lekezelsz valakivel és tapsot aratsz az semmi az természetes, mi is lehetne abban rossz? Több száz oldalon bizonygatod vélt igazadat, sértegeted a másikat ha számonkéri balfogásaidat.
Gyáva alak vagy mert egy egyszeru emailt nem vagy képes teljes egészében ide másolni, csusztatásokkal és hamis vádakkal akarod elterelni a figyelmet. Követelodzol olyan dologról ami miattad lett oka fogyott. Lázadsz a Gondviselés ellen,a komáromiak csak azt kapják amit megérdemelnek.

Na de! Ide írod amit kértem? Vagy marad az ügynök módszer?
Back to top
View user's profile Send private message
mikulas

PostPosted: Fri Oct 29, 2010 6:06 pm    Post subject: Reply with quote

Szia Nagyember!

Hát e miat a barom miatt én sem, már 3 hete megy az agya és nem lehet leállítani. Nem lenne gond ha nem rágalmazna egyfolyvást. Sajnálom, hogy megterhellek, de nem rosszból kérlek ne foglalkozz velünk. Sajnos nem hallgattam azokra akik figyemeztettek, hogy ez egy falubolondja. Tudod az, hogy elmondott mindennek (zsaroló, hazug, csaló st.) hagyján de hogy én sikkasztottam azt már nem hagyom! Persze gyáva módon nem akarja ide másolni amit kérek, engem meg nem visz bele abba, hogy levéltitkot szegjek meg.

Ezektol függetlenül jól vagyok, remélem Te is. Vannak még bikáid?
mikulas
Back to top
templomos

PostPosted: Fri Oct 29, 2010 7:19 pm    Post subject: Reply with quote

A levéltitok fogalma elég rosszul van itt értelmezve. Ha a magánpostámból akármit is publikálok, az nem a levéltitok megsértése. Etikailag kifogásolható, de jogilag nem a levéltitok megsértése. Kivételt azok az információk képeznek, amelyeket speciálisan az adatvédelmi törvény véd. De ez sem a levéltitok megsértése, hanem az adatvédelmi törvényé. Levéltitkot csak egy harmadik személy sérthet, aki feltöri a postámat, legyen az levél, vagy email.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mikulas

PostPosted: Fri Oct 29, 2010 8:55 pm    Post subject: Reply with quote

Ide figyelj Templomos,

itt csakis etikai értelemben beszélek,azaz aki visszaél a más bizalmával és köz elé tereget bizalmas dolgokat az egy ganéj! Á‰RTED?

A jogi fejtágítást köszönöm. Az etikával tisztában vagyok.
Back to top
mikulas

PostPosted: Fri Oct 29, 2010 9:06 pm    Post subject: Reply with quote

Bósza!

mivel megrágalmaztál valamivel és nem voltál hajlandó teljes egészében közölni amit elhallgattál és ami engem felment, KÁ–ZÁ–S ISMEROSÁœNK ENGEDÁ‰LYÁ‰VEL teszem fel a hiányzó részt!

De: xyz@yahoo.fr>
Objet:
&Agrave;: "Janos Bosza" <amalezu@mail.t-com.sk>
Cc:
Date: Jeudi 28 octobre 2010, 16h09

Szerbusz Janos!

Sajnálom, hogy belekeveredtem ebbe az áldatlan vitába. Amit szerettem volna elkerülni az nevem és az esetleges anyagi segítségek és kölcsönök említése.

Feltételem az volt, hogy János induljon a polgármesteri választáson. Ebből csak a terv valósult meg.

Miklós esetében említett összeg nem a kampánypénz, hanem az ...(nem tartozik a vita tárgyához)

közös ismerosünk
Back to top
templomos

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 7:14 am    Post subject: Reply with quote

mikulas wrote:
Ide figyelj Templomos,

itt csakis etikai értelemben beszélek,azaz aki visszaél a más bizalmával és köz elé tereget bizalmas dolgokat az egy ganéj! Á‰RTED?

Itt egyetértünk.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abraka

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 7:20 am    Post subject: Reply with quote

mikulas wrote:
Bósza!

mivel megrágalmaztál valamivel és nem voltál hajlandó teljes egészében közölni amit elhallgattál és ami engem felment, KÁ–ZÁ–S ISMEROSÁœNK ENGEDÁ‰LYÁ‰VEL teszem fel a hiányzó részt!

Objet:
Cc:

Szerbusz Janos!

Sajnálom, hogy belekeveredtem ebbe az áldatlan vitába. Amit szerettem volna elkerülni az nevem és az esetleges anyagi segítségek és kölcsönök említése.

Feltételem az volt, hogy János induljon a polgármesteri választáson. Ebből csak a terv valósult meg.

Miklós esetében említett összeg nem a kampánypénz, hanem az ...(nem tartozik a vita tárgyához)

közös ismerosünk

Ami ugymond nem tartozik a vita tárgyához, hát abban van a lényeg, az újabb hazugság lényege:
hanem az EFA-nek fizetendő évi tagságdíj.
tehát semmi köze az Krivansky állításainak. Kapott plusszba, hogy a kassai párt SRS tagsági díját befizethesse, gondolom ezt már régen megbeszéltékm, csak azt nem értem mi köze van ennek az én kampányomhoz, mert ez a levél nem azt bizonyítja, hogy nem kapott kampányra pénzt, amit KM emailban be is ismert, hogy kapott. Akkor miért hazudozik tovább.

Quote:
Objet:
Cc:

Szerbusz Janos!

Sajnálom, hogy belekeveredtem ebbe az áldatlan vitába. Amit szerettem
volna elkerülni az nevem és az esetleges anyagi segítségek és
kölcsönök említése.

(B: ezt én is sajnálom, de én a nevedet és az email címedet sohasem
fedtem fel, de már mások Krivanskyval és belgiummal kapcsolatosan pl.
a bummon is leírták, belekevertek)

Feltételem az volt, hogy János induljon a polgármesteri választáson.
Ebből csak a terv valósult meg.

(B: a jelöltségem megtörtént, amire te is több emailban úgy reagálták,
annak megtórpedózása KM részéről nagyon sajnálatos dolog és az is hogy
végig tárgyalást színlelt, de céljai már rég ismeretesek voltak)

Miklós esetében említett összeg nem a kampánypénz, hanem az EFA-nek fizetendő évi tagságdíj.

(B. hogy te kinek mit adsz, az a te dolgod, jogod, nekem emailban
írtad és telefonban is visszaigazoltad tanuk előtt, hogy KM-nek a
kampányomra a szórólapomra szánt pénzből adtál, nem nekem ahogyan
igérted neki, azt állítottad, majd visszakéred és egyenlőre maradék
összeget november elején átadod, még én mondtam addig ne nyomtassuk
ki ameddig KM -ék döntése okt.19-én megtörténik ezzel te is
egyetértettél. KM is visszaigazolta, tőled kapott, sőt te tőled kapott
kampánypénzt osztogatta nekem, ezeken akarta a szórólapjaimat
kinyomtatni)

közös ismerosünk

KM itt azt állította sohasem kapott, de közben rengeteg bizonyíték van arra, hogy igenis kapott. pénzt a közös ismerősünktől az én kapányomra. De miért ő azt nem tudom, mert a júniusi egyezség másról szólt, KM mint önjelölt kampányfőnököm akkor még seholsem volt.

Eléggé zavaros és félreértelmezhető levél, amire hivatkozva KM fentebb
azt írta, hogy ő sohasem kapott a közös ismerősünktől semmiféle
előleget a nyomtatásra, közben erre van rengeteg írásbeli és szóbeli
bizonyíték, tanu. Egyszerűen letagadja az előző emialok és szóbeli
állítások tényét, ami azt bizonyítja vagy eddig hazudtak, vagy most.

igen én is megkaptam ezt a levelet, de én ebből a levélből soha semmit
nem idéztem így nem volt mivel azt kiegészítenem, Krivansky megint
hazudott, én csak az ő leveléből idéztem, amikor is megtiltotta, hogy
ezt a levelet leközöljem, nem is közöltem le. Ezért erről már írtam
érthetetlen volt a számomra mit is akar, össze-vissza beszélt,
sértegetett, valótlanságokat állított, közben ezt az újabb levelet, ő
is rég bemásolhatta volna, aminek az tartalma alapján KM tőlem
bocsátkérést követelt. Szerintem ezzel a levéllel csak az eddigi
inkorrekt lépéseiket igazolják.
Közös ismerősünknek küldtem egy levelet és abban tételesen
bizonyítottam, hogy akkor most nem értem, amiket nekem telefonba
mondott leírt és más közös ismerőseink allítottak, vagy maga KM is
állított, akkor az mind-mind hazugság volt. Ez azt jelenti, hogy eddig
az ő részükről és KM részéről egy nagy hazugság volt minden, egy nagy
hazugságban éltem, hazugságokkal éltetnek, VAGY a mostani utolsó
egyetlen egy világosan nem értelmezhető levele a hazugság, amivel az
eddigi állításai, amire tucatnyi bizonyíték van, próbálja azok
valóságtartalmát cáfolni. Erre várom a válaszlevelet, de valószinűleg
sohasem kapok, mert csak egy lehet a válasz, régebben, vagy most
hazudott. Márcsak az a kérdés miért? Bizonyos szóbeli információk,
amelyeket tőlük kaptam és amelyek eljutottak hozzám sejtem mi áll a
hirtelen pálfordulás hátterében, ide nem írhatom le, mert nem tudom
bizonyítani és KM úgyis letagadná és a sarokba szórított közös
ismerősünk is, csakis ezért változtathatta meg eddigi állításait "30
ezüstért".

KM-nek egyben igaza van a többletpénz amit kapott a párt EFA tagságának a befizetésére, nem ide tartozik, de semmi köze ahhoz, amiről ő beszél és az a megkövetés amire vár az áldozattól, hogy nem egyben, csak részletekben engedte magát felfalatni a toportyánok részéről, bizony sohasem kapja meg, mert egy huzudozó ember nem érdemel bocsátanot, csak akkor ha eddigi aljas tetteit megbánja és tőlem minimálisan ő kér bocsánatot, annak okán, hogy meghiusította a polgármesteri jelöltségemet, akkor én is megbocsájtok neki, de addig nincs miről beszélni..

Az, hogy a közös ismerősüntől ő át vett pénzt a kampányomra ezt eddig
ő maga állította írta:

KM az állítja nem adott neki

KM írta nekem régebben:
Janos,

közös ismerőstől a tamogatas megvan, a kampanyt én szervezem ne aggodj!,

a közös ismerős ezt írta:
Miklós állítólag jön a hét végén errefelé.. Rendelkezik egy
bizonyos összeggel amely a nyomtatás megrendelésére fordítandó. A maradékot a keretek között rendezem november első napjaiban. Remélem még nem lesz késő.

Akkor most kaptál vagy nem, mert arra az 50 EURO-ra, amit benzínpénzkéntnél neveztél meg, adtál, a BP útra el is költöttem, arra azt mondtad a közös ismerőstől van.

idézet, amit a közös ismerősünk megerősített, akkor ahogyan már
sokszor írtam nem tudom akkor, vagy most hazudnak, de ez nem is
lényeges, mert a hazugság tény adott és bizonyított. Mivelhogy az
eredeti állításnak rengeteg tanuja és írásbeli bizonyítéka KM levelei
és a KÁ–ZÁ–S ISMERÕSÁœNK ÁRÁSBELI ÁLLÁTÁSAI, HOGY KM TÕLE SZÁRMAZÁ“ nyomtatásra szánt pénzekkel rendelkezik, egy harmadik személy írásbeli állítása, hogy a közös ismerősünk adott pénzt a kampányomra KM-nek, amit a közös ismerősünk mondott neki. Ez nekem hihetőbb történetnek tünik, mert mindez több hónapon át tényként volt elkönyvelve, mint a mostani állítás, hogy az nem arra kapta a közös ismerősüntől, hanem
......

Nekem ez az email olyan Judásos 30 ezüstös állításnak negációnak
tünik. de ez már tényleg legyen KM úr saját keresztje, amelyeket az
előzökkel együtt cipelni fog élete végéig.
abraka

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 7:41 am    Post subject: Reply with quote

templomos wrote:
mikulas wrote:
Ide figyelj Templomos,

Itt egyetértünk.

Mindent értek, csak egyet nem Krivansky miféle etikai kodexel akarja saját magát tisztára mosni. Persze én vagyok a rossz ember, aki védekezni akar, le meri írni, hogy egy nagy szemétség áldozata, igen az áldozatnak nincs joga más hazugságait megcáfolni azzal, amit a hazug ember állított mondott. Ez milyen kodex alá tartozik.
Sohasem teregettem ki bizalmas dolgokat, csupán olyan részletekkel védekeztem, amire szerintem minden megtámadott embernek erkölcsi joga, neveket, email címeket sohasem adtam ki. Néha már az az érzésem, itt és másutt is nem az a lényeg, hogy egy disznóság igazságtartalma kiderüljön, hanem az hogy a becstelen hazudozó, szent emberré váljon.

Igen KM logikájával én ganéj ember vagyok, mer mertem védekezni és végig csakis olyan dolgokkal, amit bizonyítani is tudok, de persze KM egyik hazug állítását sem tudja, pl a pénzügyekben is ez bebizonyosodott, hogy hazudott, amikor azt állította, hogy nem vette át az én szórólapjaimra szánt összeg egy részét.

Igen ganéj vagyok, hogy egyszerű ember létemre nem hagytam magamat eltaposni és védekezni kezdtem. A piszkos politika ellen erkölcsösen védekezve, csakis tényekkel, mégha az látszatra úgymond levéltitok alá tartoznának, de nem nevezhetőek nem megtörténtnek.
Ha valaki emailban azt írja átvett pénzt valakitől, itt egy fórumon ezt bizonyítás gyanánt részben bemásolja saját becsülete érdekében, szerintem ez nem levéltitok megsértését jelenti, csupán a bizonyítékok feltárását, egy hazudozó vádaskodásainak a kivédése okán.

Valami felvidéken nagyon nincs rendben az emberi erkölcsi normákkal, ha az áldozat még azzal sem védekezhet, ami a birtokában van, hogy saját ártatlanságát bizonyítsa. Valami az értékrendünkkel nagyon nincs rendben és én pont ez ellenen akartam küzdeni, ilyen volt a választási programom, erkölcsös politizálást, de közben határozott kontrolt és feltárást igértem. Igen ettől a mostani városvezetés és a helyükre törekvők is megijedtek.

Tehát itt nem kell pénzekről, levéltitkokról, mellébeszélésről beszélni. Ez a történet elejétől fogva arról szól, hogyan engemet kompromitálni, mivelhogy nem találtak semmit, semmi kompromitáló anyag nem volt ellenem, hát a hazudozást, a mellébeszélést és a lejáratást választották, ennek egyik főszereplőjévé, az önjelölt kampányfőnököm Krivansky úr komoly segítséget nyújtott, hátbadöfött, amikor gondolom, nem önzetlenül segédkezett az egyetlen megoldás kivitelezésében, hogy a választásom való indulást megtorpedozzák, visszahivatásommal, erre megintcsak rengeteg írásbeli bizonyíték van. Gratulálok neki tökéletes munkát végzett.
abraka

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 8:06 am    Post subject: Reply with quote

mikulas wrote:
Szia Nagyember!

Hát e miat a barom miatt én sem, már 3 hete megy az agya és nem lehet leállítani. Nem lenne gond ha nem rágalmazna egyfolyvást. Sajnálom, hogy megterhellek, de nem rosszból kérlek ne foglalkozz velünk. Sajnos nem hallgattam azokra akik figyemeztettek, hogy ez egy falubolondja. Tudod az, hogy elmondott mindennek (zsaroló, hazug, csaló st.) hagyján de hogy én sikkasztottam azt már nem hagyom! Persze gyáva módon nem akarja ide másolni amit kérek, engem meg nem visz bele abba, hogy levéltitkot szegjek meg.

Ezektol függetlenül jól vagyok, remélem Te is. Vannak még bikáid?
mikulas

KM hiába akarsz tetszelegni mindeki előtt, te már réges rég erkölcsi halott vagy, s mindezt a saját becstelen ténykedésednek köszönheted. Aki védekezni mer, annak te szerinted elment az agya? Igen leállítani azt nem tudtok, az igazságot nem lehet leállítani, megfélemlíteni, hazug állításokkal lejáratni azt igen, de engemet ti sohasem tudtok legyőzni. Tudod miért, mert én mindig az igazat mondom és az igazság legyőzhetetlen.

Lehetek falubolond, de te akkor is becstelen ember vagy, ami bizonyítható tény. Hogy zsaroló és hazug vagy az tény mert bizonyítható. Csak a ti eddigi állításaitokra és ténykedéseitekre mutattam rá, azt is valós tények alapján.

KM engemet már rég nem érdekel, csak azért válaszolgatok a hazugságaira, hogy felnyissam az emberek szemét, hogy sokmindent lehetne másképpen is ezt egy fórumozó nagyon találóan összegeszte, mikor ezt írta:
Quote:
Igen...csak is a visszalépést lehet helyeselni..nehogy már egy egyszerű ember is elinditson valamit!Hogy nézne ki az kérem,hogy egy tucat titulust meg a legdrágább öltönyt nélkülözve valaki példájává válna ennek a szerencsétlen elbutitott,lefejezett felvidéki népnek!Nem is tudom,hogy miért is vagyok ilyen pesszimista szar alak,hogy előre megtudom mondani ,hogy mi fog történni a Felvidéken..Komáromban stb?A laikus számára is világos volt,hogy Bósza János nem nyerhet Komáromban de legalább elinditott volna valamit....valamit ami példa lehetett volna arra,hogy bárki képes nagyot alkotni egyénileg is csak ész ,erő, akarat és elszántság kell hozzá.Hja én tudom ,hogy pont az nincs nem is győzöm ismételni.Egy icipici láng volt ami pislákolt most ez is kialudt és ezt nem személyreszólóan értem.Mindig le kell mondani valaki vagy valakik számára. Az igazmondók az önjelöltek a dumamatyik a testnevelésből fölmentettek a katonaságot kikerülők pipotya hadserege a rendszelváltást elfuserálók,elmutyizók siserehada előtt kell mindig megahátrálni.Birkaösztön-akolpolitika.Csak egy birkanyáj vagyunk amit nem hogy egy farkas,egy lerészegedett vadszamár szétkerget.Nagyon sajnálom Bósza úr visszalépését...egy 35000-es városban nem szabad,hogy 2-300 szavazat döntő erejű legyen!Megint vesztettünk....ennyi.

Ez itt a lényeg az egyszerű embereknek kuss marad, csak a bólogatásra tellik, én ez ellen küzdök évek óta, sajnos, ahogyan a fórumozó írta fentebb, megint vesztettünk.
mikulas

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 8:27 am    Post subject: Reply with quote

Hát persze! Mindenki hazudik, öszveesküszik, melébeszél. Meggátolja, hogy megmentsed szülovárosodat. Tudod a szövegekbe való vélt tartalom belemagyarázása már nem kezelheto állapot nálad, idült. Az, hogy a támogatás megvan miért jelenti azt, hogy valaki valamit is átvett? De jelenthet azt is amennyiben kiragadjuk a szövegközegbol és foleg, ha gonosz szándék vezérel. Mivel x idore kaptam y összeget amit vittem magammal, hogy visszajutassam, közös ismerosünk erre gondolt. Se több se kevesebb. A baj veled az, hogy összekuszálosd az idopontokat, a kronológiai sorrend számodra kínai beszéd, minden mögött azt látod, hogy a világ összefog ELLENED. Barátilag mondom találj magadnak egy szakorvost míg nem késo! Az aki súg neked ismer is néhányat. De szégyeld magad ha ez a fogalom világos számodra, hogy azt az embert aki önzetlenül támogatott és megvédett, mert tisztelte bátor kiállásodat, itt közszájra adtad, hazugnak nevezted. Ha o nincs, tüntetéseiden egy ember sem jelent volna meg! Helyedben elsülyednék te senki!
Back to top
abraka

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 8:31 am    Post subject: Reply with quote

mikulas wrote:
Hát persze! Mindenki hazudik, öszveesküszik, melébeszél. Meggátolja, hogy megmentsed szülovárosodat. Tudod a szövegekbe való vélt tartalom belemagyarázása már nem kezelheto állapot nálad, idült. Az, hogy a támogatás megvan miért jelenti azt, hogy valaki valamit is átvett? De jelenthet azt is amennyiben kiragadjuk a szövegközegbol és foleg, ha gonosz szándék vezérel. Mivel x idore kaptam y összeget amit vittem magammal, hogy visszajutassam, közös ismerosünk erre gondolt. Se több se kevesebb. A baj veled az, hogy összekuszálosd az idopontokat, a kronológiai sorrend számodra kínai beszéd, minden mögött azt látod, hogy a világ összefog ELLENED. Barátilag mondom találj magadnak egy szakorvost míg nem késo! Az aki súg neked ismer is néhányat. De szégyeld magad ha ez a fogalom világos számodra, hogy azt az embert aki önzetlenül támogatott és megvédett, mert tisztelte bátor kiállásodat, itt közszájra adtad, hazugnak nevezted. Ha o nincs, tüntetéseiden egy ember sem jelent volna meg! Helyedben elsülyednék te senki!

olvastam
abraka

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 8:42 am    Post subject: Reply with quote

Tisztelt kukacosok, többször írtam már én csak egy dologra vártam
választ, hogy okt.19-én hogyan döntött a kassai törpepárt (bumm
nevezte így őket). Ebből pártból én csak Krivanskyt ismertem, bár soha
semmi bizonyítékot nem láttam, hogy egyáltalán a párt tagja lett
volna, de ezzel a vitánknak ezt a részét le is zárnám. Lényeg az volt,
hogy elindultam, elfogadtam azt a KM-es felajánlást, amit még két éve
tett meg, hogy ha akarok indulhatok a listájukon. Ez megtörtént. Majd
végkifejletként leadtam szept.20-án a jelölési papírjaimat. Itt
szeretném megjegyezni sem a párt, sem senki egy centtel addig nem
járult hozzá a kampányomhoz és jelölésemhez, ez alatt és utánna sem, a
mai napig. KM-től átvettem 50 Eurót szeptember első napjaiban,
pontosabban rám kényszerítette azzal, hogy a pártjuk nyári
szórólapjának a szétosztásában besegítsek. Mivelhogy tudtam KM nem
rendelkezik semmiféle olyan anyagi forrással, ami őt pénzdobálásra
kényszeríthetné, nem akartam átvenni, de ő rámerőszakolta azzal, hogy
ez nem az ő pénze, hanem a kampánypénzem. Furcsálottam, de nem
reagáltam még akkor. De azért szerettem volna megtudni mi, hogyan is
van. beszélgettünk A0 plakátokról és még egy-két óriásplakát is témába
került, amire KM úgy reagált ezt még le kell nyomoznunk mi mennyibe
kerül, mert pártjuk költségvetése elég szerény. Á‰n erre úgy reagáltam
én a pártjuktól nem kérek semmit sem nekem elég lesz egy közönséges
A4-es kétnyelvű szórólap, amit már a közös ismerősünknek is júniusban
megemlítettem, de ő mindenfajta októberi pártszórólapokat emlegetett,
Kassai Figyelőben cikkeket, gondoltam ez az ő dolga én csak a
szórólapomra koncentráltam, Á–regkomáromban akadt egy önzetlen
fiatalember aki azt azóta meg is tervezte, egy előzetes másolatot a
közös ismerősnek el is küldtem.
Most viszamegyek egy kicsit az időben, még június 4-én mikor
Pozsonyban tüntettünk a közös ismerősünk is ott volt, KM nem volt ott
ő ilyen helyeken sohasem mert megjelenni, majd a tüntetés végén egy
üdítő erejéig beültünk beszélgetni egy kávézóba. Ott a közös
ismerősünk mikor megtudta tőlem , hogy indulni szeretnék az őszi
komáromi polgármesteri választásokon, önzetlenül azt mondta, hogy
felajánl 1000 EURÁ“-t arra, hogy kinyomtassam a szórólapjaimat kb.20
ezer példányban. Messze voltak a választások még, így azt előzetes
igéretként megköszöntem.
Itt lépett képbe KM 50 EURÁ“-ja ami felkeltette a gyanumat, hogy valami
itt nincs rendben. Ártam KM-nek egy emailt, hogy kihúzzam a macskát a
zsákból, azt írtam megkérdezem a közös ismerősünket, hogy a júniusi
felajánlása még él-e. Az említett emailrészleteket tőlem és KM
válaszait már bemásoltam, ahol nagyon egyértelműleg közli velem, hogy
a közös ismerősünktől a szórólapjaimra szánt kampánypénzzel ne törődjek rendezve vannak, legalább is részben és ő kapta meg ez később derült ki. Fentebb egy hozzászólásomban már tételesen bizonyítottam. Tehát ez a mostani levele a közös ismerősünknek nem erről szól, hanem bizonyára egy másik felajánlásáról. DE!!! Ha mégis az előző állításait, hogy már adott KM-nek a nyomtatásra szánt összegből, akkor azt kell mondanom, vagy akkor az előző emailjiaiban nem mondott igazat, és KM is valótlanságokat állított, vagy most ezzel a hazug állítással próbálják
takargatni megcáfolni az eddigi állításaikat.
Már sokszor írtam, mendenki annak segít, akinek jónak látja, nekem
senki a mai napig semmivel nem segített, sem anyagilag, sem másképpen.
Ha a közös ismerősünk állítása, hogy KM a nyomtatásra szánt pénzből
sohasem adott egy centet sem, akkor a szeptemberi állításai, az
októberi telefonbeszélgetések és okt. emailokban valótlanságokat
állítottak, ami bizony nagyon nehezen képzelhető el, mert a közös
ismerősünk egy harmadik és egy negyedik személynek is azt állította,
hogy KM a nyomtatásra szánt pénzekből kapott.
Márcsak egy a kérdés, akkor hazudtak, vagy most, de a hazugság ténye
egyértelmű, tehát tőlem követelni, hogy valamiért, amit nem én
követtem el, én csak az ő állításait elfogadtam tényként, ezért kérjek
bocsánatot és ráadásul attól az embertől aki gazember módjára
tönkretette a kampányomat, az alkotmányos jogaimat sértette azzal,
hogy meghiusította, hogy elindulhassak a választásokon és hazudozott
nekem mostanáig, minimum okt.elsejétől, valamint megzsarolt és képtelen egy egyszerű kérdésre választa adni, hogy milyen döntés született okt.19-én, ez az ember éntőlem azt kérni kövessem meg, mert eddig hazudott nekem, félrevezett és egy másik ember emailja, alapján most mást állítva próbálja eddigi állításait letagadni, ez egy kicsit
furcsa dolog és az is furcsa lenne én az áldozat, akit becsaptak,
félrevezett kérjek a sakáltól bocsánatot, mert mertem okt.1-től a
becsületemet védeni az aljas rágalmazásaival szemben.
Előző hozzászólásaimban már többször írtam ugyanezt csinálta a bummon
is álnevek alatt támadott, hazudozott összekuszálta a korrekt
kérdezés-válaszadás lehetőségét így tette áttekinthetetlenné a
témákat.

Itt is mi történt valójában egy kérdésre vártam a választ, ha azt
megkaptam volna az első oldalon lezáródik ez a vita és rég a téma
süllyesztőbe került volna. Megértem a részéről elkönyvelni, tudomásul
venni, hogy nagy gazemberséget követett el amikor okt.3-án a pártjuk
nevében megzsarolt, majd tárgyalást színlelve, rég eldöntötte, hogy
visszahívat, ami okt. 19-én megtörtént, ezt tényleg nem lehet világgá
kürtölni, mert közben be kellene ismernie azt is becstelenül
cselekedett. Ez a téma erről szólt volna, de ő mindenről írt mindenről
beszélt csak ezekre a kérdésekre ne kelljen válaszolni. Igen én léptem
vissza, de csak okt. 20-án, miután megüzente. hogy visszaléptettett,
de erről írtam már hogyan történt. Erre már nem akarok visszatérni.

Ášjból leírom ezt a témát én már befejeztem, de KM úr azt gondolja,
hogy a további hazugságai által képes lesz önmagát fényesre festeni és
ezt az emberek el is hiszik neki, akkor csak tegye, joga van rá.

Ášjból befejezem lezárom ezt a témát. Á‰n nyitottam én fejezem be, amit akartam elmondtam, amire válaszokat vártam nem kaptam meg. Most megyek és jó pár napig a KM-es hazudozást még olvasni sem fogom.
mikulas

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 9:40 am    Post subject: Reply with quote

abban reménykedni, hogy van még remény” avagy nehány gyöngyszem a Bószmaságok tárházából :

Miért nem akartál erre válaszolni az Ášjszó megkeresésére sem okt.20-án délelőtt, miután velem beszéltek és utánna veled.

Pár sorral lejebb :

Mikor tudtad meg az Ášjszó tudosítójától, remélem nem fogsz megint hazudni, mert ez tényleg könnyen le lehet ellenőrizni, időpontot kérek.

“Ha lett volna más jelölt, voltak is jelentkezők,”

“Mit akarsz nem értem megegyezni, vagy nem,”

“Egyszerű a válaszok szeretnék, mert engemet mindenki kérdezget”

“Á‰rthető, mert az ő tetteit nem a szív
igazsága, hanem az ész kiszámíthatósága irányította, ez nekem
személyesen el is mondta, mit miért csinál.”
Back to top
mikulas

PostPosted: Sat Oct 30, 2010 9:47 am    Post subject: Reply with quote

bosza írta :

"még június 4-én mikor
Pozsonyban tüntettünk a közös ismerősünk is ott volt, KM nem volt ott
ő ilyen helyeken sohasem mert megjelenni"

itt is csúsztatsz, közös ismerosünktol tudtad, hogy még Indiában vagyok! Persze o is hazudik szerinted.
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Kukac archí­vum Forum Index -> Felvidéki közélet All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum